Gizlilik Sözleşmesi

İşbu Gizlilik Sözleşmesi, http://www.tercumeofisi.com sitesine üye olan tüm kullanıcılar için 01.03.2017 tarihinde ve bu tarih ve sonrasında kayıt olan tüm kullanıcılar açısından kayıt oldukları kayıt tarihinden itibaren geçerlilik kazanır.

“Tercüme Ofisi” olarak kişisel bilgilerin gizliliğinin muhafaza edilmesi önceliğimizdir. Amacımız, gizlilik ile ilgili uygulamalarımızın son kullanıcılar tarafından kolayca anlaşılabilir olmasıdır.

Gizlilik Kurallarımız

“Tercüme Ofisi”, pazarlama aktivitelerinde kullanılması amacı ile kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilere satmayacak ve kiralamayacaktır ve sadece Gizlilik Politikası’nda yer alan şartlar veya sizin açık rızanız doğrultusunda kişisel bilgiler paylaşılacaktır.

“Tercüme Ofisi” tarafından üçüncü kişi ve taraflara sağlanan bilgileriniz, sizin rızanız olmaksızın üçüncü kişi ve taraflarca herhangi bir şekilde satılmayacak, kiralanmayacak veya herhangi bir şekilde açıklanmayacaktır.

Kişisel bilgilerinizi, sitede size sunulan hizmetlerimizin daha iyi şekilde yürütülmesi amacı ile hizmet verecek olan dahili operasyon departmanlarımız ile veya gerektiğinde herhangi bir hizmetin sağlanması amacıyla gizlilik sözleşmesi çerçevesinde diğer sağlayıcılar ile paylaşabiliriz.

Kişisel bilgilerinizi Gizlilik Politikasına uygun olacak şekilde, site üzerinde gerçekleştirdiğiniz işlemlerinizin kolaylaştırılmasına yardımcı olmak ve diğer kullanıcıların sizinle daha kolay iletişime geçebilmesi amacıyla “Tercüme Ofisi” kullanıcıları ile paylaşabiliriz.

İdari kurumlar ve cezai soruşturma yürüten adli kurumlar tarafından gelen ve yasal geçerliliği olan talepler doğrultusunda bazı kişisel iletişim bilgilerinizi, Gizlilik Politikasına uygun olarak bu kurumlar ile paylaşılabiliriz.

Gizlilik Politikasının herhangi bir sebeple değişmesi halinde bu değişiklikleri sizlere elektronik posta yolu ile bildirecek ve de size söz konusu değişiklikleri reddetme fırsatı sunacağız.

Kullanıcı hesabınızda yer alan kişisel bilgilerinizi üyelik panelinden siz de değiştirebilirsiniz.

Hizli Erişim Formu
Dosya
Tercüme Teklifi Gönder Teklifiniz gönderildi. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.