Acıbadem Tercüme Bürosu

Acıbadem iki komşu ilçenin aynı isimli iki mahallesidir. Biri Üsküdar Acıbadem Mahallesi diğeri Kadıköy Acıbadem Mahallesi’dir. Her iki Acıbadem’de de ofisimizden tercüme hizmetini dilediğiniz dillerde alabilirsiniz. Acıbadem tercüme bürosu olarak çeviri isteklerinize yeminli tercüman kadromuzla noter onaylı apostilli ve konsolosluk onaylı olarak hizmet sağlamaktayız.

Acıbadem’de Pasaport Tercümesi Nerede Yaptırabilirim?

Acıbadem mahallemizde çeviri ihtiyacınız olduğunda yapmanız gereken bilgisayar, tablet veya telefondan sitemize girmek. Sitemizde ister

  • Hızlı teklif al bölümünden
  • İster online hizmet ve ödeme sekmesinden
  • İster mail ile
  • Veya whatsapp kullanıyorsanız bu uygulama üzerinden bize evraklarınızı göndererek çeviri hizmeti satın alabilirsiniz.

Sitemize girdikten sonra evrak bize ulaşır ve ekibimiz dilediğiniz diler pasaportunuzu tercüme eder. Sonrasında mail veya kargo ile isteğinize göre evrak sizlere ulaştırılır.

Acıbadem’de Vekaleti İngilizce Noter Onaylı Yaptırmak İstiyorum

Bu durumda da başvuracağınız adres yine “Tercüme Ofisi”dir. Vekalet İngilizceye tercüme edilir ardından noter tasdiki alınır. Noter ücretleri sayfa başı ve sayfadaki satır sayısına göre değişir.

Acıbadem’de Çeviri Noter Onayı ve Apostil Yapan Tercüme Bürosu Var Mı?

Siz isterseniz Tercüme Ofisi yapar. İster yeminli çeviri ister noter onaylı veya apostil onaylı bütün işlemler tarafımızca tüm evraklar için uygulanmaktadır. Bu hizmetleri almak için bağlantıya geçmeniz yeterlidir.

Acıbadem’de Hastaneye Arapça Tercüman

Hem Acıbadem de yer alan tüm hastanelere ihtiyaç olması durumunda başta Arapça ve İngilizce olmak üzere Almanca Fransızca vb. dillerde yeminli tercüme hizmeti vermekteyiz. Tercüman istekleri için proje ekibimizle bağlantıya geçebilirsiniz.

Acıbadem’de Tercüme İçin Ödeme İnternetten Oluyor Mu?

Ofisimiz her türlü teknolojik imkanları kullanarak çeviri için ödeme noktasında;

  • Kredi kartı
  • EFT
  • Havale

PTT gibi yollarla ödeme almaktadır. Proje ekibimiz hizmet için sizleri beklemektedir.

Acıbadem Tercüme Bürosu Acıbadem Tercüme Bürosu olarak mail, whatsapp veya sitemizden online olarak dosya yükleyerek çeviri fiyatı alabilir. Onayınızla hizmete başlatabilirsiniz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.