İspanyolca Tercüme

İspanyolca dünyanın sayılı dillerinden bir tanesi. Hem güzel telaffuzları hem de dünyada çok sayıda insan tarafından konuşulması bu dile ayrı bir keyif ve lezzet vermektedir. İspanyolca tercüme bu ülkenin tarihi ve turistik dokusu eğitim ve sosyal yaşantısı ticari olarak beklentinin yüksek olduğu yer olmasından ötürü yakın ilişkiler kurduğumuz bir ülke ve dildir. İspanyolca da gerek İspanyol gerekse sonradan bu dili öğrenen çevirmen dostlarımızla kaliteli işler çıkarmaya devam ediyoruz. İspanyolca dilinde tüm uzmanlık alanlarında gelen çeviri taleplerinize Tercüme Ofisi olarak hizmet veriyoruz.

İspanyolca Çeviri Şu Temeller Üzerine Kurulmalı

Tercüme Ofisi olarak farkımız diğer bürolardan ana dilde çevirmenlerle çalışmamızdan kaynaklanmaktadır. İspanyolca yoğun çalıştığımız bir dil olduğundan 60’a yakın ana dilde tercümanla bir çok farklı alan ve dalda hizmet vermekteyiz.

Kullanım Kılavuzu İspanyolca ve Yeminli Olacak

İspanyolca her alanda geniş kullanımı olan bir dil olduğundan özellikle teknik tercüme alanında yoğun çalışmalar vardır. Bu çalışmalar yapılırken İspanyolca kullanım kılavuzu çevirisi gibi bir çok tercüme örneği yeminli tercüman imzalı istenir. Çevirmen tercümeyi yaptıktan sonra altına imzasını atarak çeviriyi doğru yaptığını beyan eder. Bu şekilde evraklar istenen kurumlara sunulur.

İspanyolca Hem Tercümeye Hem de Notere Niye Para Ödüyorum?

Yukarıdaki soru ile sürekli karşılaşırız. Aslında bilinmesi gereken tercüme ayrı bir iş noter onayı alınması farklı bir iştir. Noter ücretlerinde tercüme bürolarının her hangi bir tali yoktur. Noter ücretleri devlet tarafından belirlenir. Noterlerde sayfa başı veya sayfa içindeki satır sayısına göre en düşük 157 TL’den başlayan rakamlardan fiyatlandırılır. İspanyolca evraklarınıza noter yaptırmak için tam fiyatları tarafımızdan öğrenebilirsiniz.

İspanya Hangi Evraklara Apostil İster?

Apostil aslında bir çok evraka istenebilir. Ama genel olarak vekaletler, diploma, transkript, öğrenciler için yapılan başvurular, işçi belgeleri, banka mevduatları gibi evrakların tercümeleri genelde İspanya makamlarınca apostilli talep edilir. İspanyolca yaptırdığınız tercümeye noter ve apostil tarafımızca alınır. Apostil kaymakamlık ve valiliklerce verilir.

100 Bin Karakter İspanyolca Tercüme Ne Kadar Zamanda Biter?

Aslında bu sorular tercümanın çalışmasını da ortaya koyar. Normalde konusuna göre İspanyolca Türkçe’de bir tercüman 20 bin karakter günlük çeviri yapar. Bu rakam artabilir de düşebilir de. Tersi yönde bu rakam 15 binlere kadar inmektedir. Ama böyle yüklü işlerde tercümanlar ekstra çalışarak çok kısa zamanda sizlere kaliteli bir tercüme teslim ederler.

İspanyolca Acil Çeviri Yapıyor musunuz?

Yukarıdaki bahsettiğim karakter gibi yüklü işlerde sizden gelen zaman dilimine göre tek veya birden fazla çevirmeni tercümeye dahil ederek istediğiniz çeviriyi size ulaştırırız. Tercüme sırasında editör kontrolleri ve ortak kelime kullanımları sayesinde dilde bütünlük sağlanarak yüklü çevirileriniz tek elden çıkmış gibi hazırlanır. Acil çeviri istekleriniz için proje ekibimiz yanınızda.

İspanyolca Evrak Tercüme İstekleri

İspanyolca’da evrak olarak vekaletler, diploma, çalışma ve oturma izni, eğitim belgeleri, turistik işlemler, sağlık sigortaları gibi belgeler öncelikli çeviriye konu olur. İspanyolca her konuda çeviri talebi için bizlere ulaşabilirsiniz.

İspanyolca Türkçe ve Türkçe İspanyolca Alan Çevirilerimiz

İspanyolca geniş kullanım alanlı bir dil olduğundan teknik, ticari, ekonomi, finans, medikal, tıp, inşaat, sözlü, simultane vb. bir çok alanda hem Türkçe’ye hem de Türkçe’den İspanyolca’ya çeviri yapmaktayız. Ayrıca müşterilerimizin talepleri doğrultusunda İspanyolca İngilizce ve İngilizce İspanyolca alanında da çeviri yapmaktayız.

İspanyolca Vekaletname Tercümesi Kaç Para?

Tercüme ücretleri merak edilen bir konudur. Bizde örnek üzerinden giderek bu konuya açıklık getirelim istedik. İspanyolca tercüme için bir vekaletname geldi. Türkçe’ye tercüme olacak. (yada İspanyolcaya fark etmez) Önce bu evrakın karakteri, yeminli, noterli ve apostil alınacak mı soruları cevaplanır. Sonrasında teslim zamanı hızlı süreli iş gibi belirlenir. Varsa müşteri notları dikkate alınarak vekaletnamenin Türkçe’ye çevirisi için tercüme fiyatı belirlenerek sizlere iletilir. Bu fiyatlar sonrasında çeviri hizmeti sizlerden gelen değerli onay sonrası işleme alınır.

İspanyolca 24 Saat Kesintisiz Online Tercüme

Ülkemizin en donanımlı tercüme ofisi olarak sizlere daha hızlı ve kesintisiz hizmet için online tercümeyi de hayata geçirdik. Online tercüme için sitemize girerek ister evrak yükleyip isterseniz de sisteme metin ekleyerek İspanyolca diline veya İspanyolca dilinden dilediğiniz dile yeminli, noterli ve apostilli tercüme talebinde mesai olmadan dilediğiniz saatte hizmet alabilirsiniz. İspanyolca online tercüme hizmeti için sadece 30 saniye ayırmanız yeterli olacaktır.

İspanyolca Online Tercümede Ödemeyi Nasıl Yaparım?

İspanyolca dilinde online çeviri hizmeti talebiniz sonrası ister sitemizden kredi kartınız ile isterseniz de EFT ve Havale yöntemini kullanarak oline tercüme desteği alabilmeniz mümkündür. Daha fazla detay ve bilgi için mail, whatsapp hattımız ve telefonlardan da bilgi alabilirsiniz.

İspanyolca Tercüme İspanyolca tercüme için sitemizden online olarak hızlı teklif alabilir; kredi kartı, havale ve Eft ile ödeme yaparak çeviri hizmeti satın alabilirsiniz. İspanyolca çeviride talepleriniz yeminli ve noter onaylı veya apostilli olarak karşılanmaktadır.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.