Ukraynaca Tercüme

Ukrayna son dönemde zor süreç yaşasa da iki ülke arasında yakın ilişkiler mevcuttur. Ukraynaca tercüme genelde ülkemizde ticari ve evlilik alanlarında çok sık kullanılır. Ülkemizde Ukraynalılarla evlilik oranı her geçen yıl artmaktadır. Bu oran tercüme piyasasına da yansımakta ve ticari bir hacim ortaya çıkmaktadır. Bu noktada Tercüme Ofisi olarak Ukraynaca da tüm alanlarda uzman tercümanlarımızda hizmet vermekteyiz.

Ukraynaca Çeviride Önemli Kıstaslar

Tercüme yaptırırken öncelikle çeviriyi kimin yaptığını bilmeniz gerekir. Burada bahsedilen isimden ziyade ana dilde çevirmenle çalışılıp çalışılmadığı konusudur. Ukraynaca çeviri için kontrol ve editör sistemi sorgulanmalı. Alanına göre çevirmen seçimi gözden geçirilmelidir. Bu üç kural “Tercüme Ofisi”miz için değişmezdir. Bu sayede bir çok referans ve kaliteli işlere imza attık.

Boşanma Evrakı Ukraynaca Yeminli Tercüme

Müşterilerimizden gelen talepleri soruları sizlerle paylaşarak sizlere de yön göstermek niyetindeyiz. Boşanma evrakı yeminli olarak ister Ukraynaca Türkçe veya tersi yönde de istenebilir. Bu durumda çeviri yapılır. Tercümanımız tercümeyi doğru yaptığını onaylar ve imzalar. Bu çeviriye yeminli Ukraynaca çeviri deriz.

Ukraynaca Evraklarıma Ukraynaca Noter Yaptıracağım

Noter onayı onaylı tercümelerde yemin işleminden sonra gelmektedir. Müşterilerimizden noter tasdikli Ukraynaca çeviri talebi geldiğinde tercüme sonrası noterden fiyat alınır. Fiyatlar sayfa başı ve satırların yoğunluğuna göre belirlenir. Ödeme yapıldıktan sonra evraklarınıza noter onayı alınarak sizlere teslim edilir.

Ukraynaya Apostil Almak İstiyorum Nasıl Alırım?

Yurt dışında yani Ukrayna’da resmi işlerinizde evrak kullanacaksınız. Bu durumda evraklarınız apostilli isteniyor. Önce Ukraynaca çeviriler yapılacak noter tasdikleri alınacak sonrasında bağlı bulunduğunuz kaymakamlık veya valiliklerden bu ülkeye apostil alabilirsiniz. Apostil ücretsiz bir işlemdir tarafınızca yapılması durumunda.

Şirket Evraklarıma Konsolosluk Onayı Gerekli

Ukrayna’da iş kuracaksınız evraklarınız yeminli, noterli, apostilli ama üstüne birde konsolosluk onayı istenebilir. Ukraynaca belgelerde konsolosluk onaylarında randevu alınarak ilgili ülke için işlem yapabilirsiniz. Konsolosluk işlemlerinde ücret vardır. Ücretler hakkında bilgiyi yine Ukrayna Konsolosluğundan öğrenebilirsiniz.

Sizlerden Gelen Ukraynaca Evrak Tercümeleri

Ukraynaca dilinde genel olarak yukarıda da bahsettiğimiz gibi şirket, eğitim ve evlilik evrakları yoğun talep almaktadır.

 1. Pasaport
 2. Doğum belgesi
 3. Mahkeme kararı
 4. Evlilik cüzdanı
 5. Soyadı değişikliği
 6. İkametgah
 7. Sabıka kaydı
 8. Vize ve oturum işlemleri
 9. Şirket evrakları
 10. İmza sirküleri

vb. evraklar yoğun talep alır durumundadır.

Ukraynaca Acil Tercüme Hizmeti

Acil veya hızlı nasıl anlatırsanız fark etmez bu alanda tercüme işlemleri için ofisimiz sizlere destek vermektedir. Acil çeviri isteklerinizde Ukraynaca tercüme alanında karakter veya kelime sayısı fark etmeksizin sizlere destek vermekteyiz. Firma olarak bir veya çoklu tercüman ile çalışarak ama ortak kelime havuzu ile tek tercüman elinden çıkmış çeviriler teslim etmekteyiz. Ortak terminoloji ağımızla güzel ve sorunsuz işler yapmaktayız. Daha fazla ayrıntı için proje ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Ukraynaca Çeviride Çalışma Sektörlerimiz

Bu dilde genel talepler dışında uzmanlık alanı olarak teknik, ticari, sözlü, simultane, ekonomi, finans, akademik, inşaat, medikal ve hukuk alanlarında çeviri çalışmaları yürütmekteyiz. Yine tercüme ofisi olarak sizlere sizlerden gelen istekler ve alanlarda çeviri hizmeti Ukraynaca tercüme olarak sunmaktayız.

Online Ukraynaca Tercüme Hizmeti Nasıl Alırım?

Bu dilde tercüme ofisimiz sizlere 24 saat kesintisiz destek verme adına işlem yapmaktadır. Sitemize girerek ister evrak yükleyin ister metin girin ve sonrasında isterseniz Ukraynaca İngilizce, Ukraynaca Türkçe veya tersi yönlere de tercüme hizmeti alabilirsiniz. Online sistemden seçim yaparken tercüme genel, teknik, medikal, akademik, finansal vb. gibi kriterleri de seçip doğru tercümanın çevirinizi yapmasını ve çok iyi bir tercüme hizmetini satın alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sadece yapmanız gereken siteye girmek evrakları yüklemek ve sonrasında EFT, Havale ve Kredi kartı ile tercüme hizmetini almak olacaktır.

Ukraynaca Tercüme Ücretleri ve Çevirmenlerin Çalışmaları

Öncelikle Ukraynaca çevirmenlerin günlük kapasiteleri hakkında sizlere bilgiler aktaralım. Konudan konuya değişkenlik göstermekle birlikte ortalama günlük çeviri kapasiteleri 10 ile 15 bin karakter civarlarındandır. 2 bin ile 3 bin kelimeye denk gelmektedir. Tercümandan tercümana bu sayılarda değişebilir. Ukraynaca çeviri fiyatlarına gelince de şu bilgiler ışığında çeviri yapılabilmektedir.

 • Kaynak ve çeviri dili
 • Karakter kelime sayısı
 • İçerik konu
 • Yeminli, noterli, apostilli olması
 • Tercüme süresi
 • Ek kontrol

vb. isteklere göre Ukraynaca tercüme fiyatları belirlenir. Daha fazla ayrıntı ve çeviri işlemleri için ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Ukraynaca Tercüme Ukraynaca tercüme bürosu olarak tüm yazılı ve sözlü tercümeleriniz için sizlere 24 saat online sitemize girerek çeviri hizmeti sunmaktayız. EFT, Havale ve Kredi kartı ile ödeme yaparak çevirinizi hızlıca başlatabilir, dilediğiniz onayı (yeminli tercüman imzalı, noterli ve apostilli) alabilirsiniz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.