Çince Tercüme

Çince dünyada en fazla konuşulan dillerin başında gelir. Çin kalabalık nüfusu ve ucuz iş gücü ile dünya ekonomisinde önemli bir yer tutmaktadır. Çin dünyanın sayılı üreticilerinden biri olduğu için hem ithalat hem de ihracatımızın yoğun olduğu ülkelerin başında gelmektedir. Çince’de teknik, otomotiv, tekstil ve özellikle medikal ürünlerde yoğun bir Çince tercüme işlemi yapılmaktadır. Tercüme ofisi olarak Çin ülkesi başta olmak üzere, Hong Kong, Tayvan, Singapur, Burma ve azınlık dili olarak kabul edilen ülkeler arasında yer alan Malezya, ABD ve Kanada gibi ülkelerden gelen ister basit, ister geleneksel Çince için "Çince Yeminli Tercüme Ofisi" olarak sizlere hizmet sağlamaktayız.

Çince Yeminli, Noterli ve Apostilli Tercüme

Çince dilimize veya Türkçe’den Çince’ye tercüme yaptırdınız. Yeminli olması için tercümanın çeviriyi doğru yaptığını beyan ederek tercümeyi imzalaması gerekir. Ayrıca noter onayı için tercüman imzası sonrası noterden onay alınır. Noter onayları sayfa başı ücretlendirilir. Tercüme evraklarınızın tam ücretlerini öğrenmek için proje ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Tüm bu işlemlerden sonra apostil alınır. Apostil kaymakamlık ve valiliklerden alınır. Ücretsiz bir işlemdir.

Çince’den Türkçeye Makine Kurulum Tercümesi

Çincede alan tercümelerinde bir çok alan mevcuttur. Ama ülkemizde Çince Türkçe - Türkçe Çince en fazla makine kurulumları çevirileri ve buralara Çince sözlü tercüman istenmektedir. Çince firmalara ve çalışanlara eğitim verilmesi Çin’den gelen mühendislere tercümanlık yapılması gibi bir çok alanda “Tercüme Ofisi” olarak hizmet sunmaktayız.

Fabrika Ziyaretleri İçin Çince Tercüme

Çince ülkemizde yazılı alandan çok genelde sözlü tercüme alanında yoğun olarak kullanılmaktadır. Özellikle Uygur Türkleri bu sözlü çalışmalarda yer almaktadırlar. Fabrika ziyaretleri geziler, iş görüşmeleri vb. bir çok alanda Çince Türkçe veya Türkçe Çince tercüme yapılmaktadır. Bu hizmetleri ofisimizden alabilirsiniz.

Çince Çeviride Talebi En Fazla Olan Tercümeler

Çince çeviride en fazla makine kurulumu, Çin’de veya ülkemizde fabrika ziyareti, evrak çevirileri, mailler, yazışmalar, şirket evrakları, pasaport, evlilik cüzdanı, ürün tanıtımları ve sözleşmeler en fazla talep alan çeviri türleridir.

Çinçe Tercüme Yaptıracağım Kim Yapacak?

Çince tercüme yaptırmaya karar verdiniz hedef dile göre ana dili Çince veya Türkçe olan tercümanlarla çalışırsınız. “Tercüme Ofisi’nden hizmet aldığınızda ilk kural kaliteli çeviri için ana dilde çevirmenle çalışmaktır. Tercüme için ayrıca konu ve uzmanlık alanına göre seçim yaparak en kaliteli işi sizlere ulaştırmaya çalışırız.

Çince Tercümanların Çalışma Koşulları

Ülkemizde genelde çok fazla tercüme yazılı alanda olmaz. Ürün satışı yapan firmalar web sitelerini bu dilde tercüme yaparken daha çok Çince’den Türkçeye çeviri yapılmaktadır. Örnek olarak oyun çevirileri. Çince çok yaygın olan oyun sektörü tercümeleri genelde Çince’den Türkçe’ye yapılır. Karakter olarak net bir aralık verilmese de ortalama bir tercüman 5 bin karakter civarından yazılı çeviri yapar. Sözlü alanda çeviri yazılıya göre daha rahat olduğundan tercümanlar sözlü tercümeyi daha fazla tercih etmektedir.

Çince Evlilik Cüzdanı Tercümesi İçin Ne Kadar Öderim?

Çince’de evrak tercümeleri bir hayli fazladır. Zira evlilik oranları her geçen gün yükselmektedir. Bu anlamda Çince tercüme yaptırırken ödeyeceğiniz tutar için şu soruların cevabını bilerek fiyatı belirleyebilirsiniz. Kaynak hedef dil, çeviri içeriği, karakter sayısı, yeminli, noterli ve apostilli olması teslim süresi, müşteri istekleri vb. durumlara bakılarak çeviri için fiyat belirlenir. Çince’de evrak dışında sözlü alandaki tercüme hizmetleri için fiyat bilgilerini proje ekibimizden alabilirsiniz.

Çince Online Tercüme

Çince dilinde mesafeleri kısaltmak ve talepleri karşılamak için online Çince tercüme hizmeti de sitemiz üzerinden vermekteyiz. Sitemize girerek mesai içi veya dışı farketmeksizin karşınızda bir proje sorumlusu olmadan sitemizden yardım alarak tercüme talebinde bulunabilirsiniz. Çince yeminli tercüme, noterli Çince çeviri ve dilerseniz de apostilli Çince tercüme hizmetini satın alabilirsiniz. Ayrıca sitemizin canlı destek hattı, mail, telefon ve whatsapp hattımızdan da çeviri desteği alabilmektesiniz.

Çince Tercüme Çin, Tayvan, Singapur, Hong Kong ve diğer çevre ülkelerde Mandarin ve yani geleneksel yada basitleştirilmiş Çince tercüme için ofisimizden 24 saat online Çince çeviri hizmeti alabilirsiniz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.