Boşnakça Tercüme

Bosna Hersek tarihi köklerimiz olan bir ülke. Bu nedenle Boşnakça tercüme her alanda kullandığımız bir dildir. Boşnakça’da genel olarak ticaret ve eğitim alanı ile medikal sağlık hizmetlerinde çeviri talepleri yoğunlaşmıştır. Tercüme Ofisi olarak Boşnakça dilinde tüm alanlarda hizmet vermekteyiz.

Boşnakça Tercümeyi Ana Dilde Tercümanlar Yapıyor

Üst başlıkta açıkladığımız gibi Boşnakça tercüme konusunda olmazsa olmazımız ana dilde tercümanlarla çalışmaktır. Ayrıca tercüman kadromuzun çoğunluğu deneyimli ve her iki dile de son derece hakim kişilerden oluşmaktadır. Tercümelerde editör kontrolü, alanına göre uzman çevirmen atama gibi prensiplerimiz mevcuttur.

Boşnakça Diplomamı Türkçeye Çevirtmek İstiyorum

Boşnakça’dan Türkçe’ye diploma tercümesi yaptıracaksınız ve bu tercüme yeminli olacak. Bu durumda yapılması gereken ana dili Türkçe olan bir tercümanın buradaki kullanıma uygun şekilde çeviriyi tamamlamasıdır. Tercüme bittikten sonra imzasını atarak çevirinin doğruluğunu kabul eder.

Boşnakça’da Yeminli, Noterli ve Apostil Onaylı Tercüme

Yeminli tercüme tercüman evrakı veya dokümanları çevirdikten sonra imzasını atması işlemine yeminli tercüme deriz. Yine sonrasında noter onayı alınması için sayfa başı ücretler belirlenir. Ve noter onayı alınır. Apostil ise tüm bu işlemlerden sonra ilgili ülke için kaymakamlık ve valiliklerce alınır. Apostil tarafınızca alınırsa ücretsizdir. Boşnakça’da aklınıza gelebilecek bütün alanlarda bu hizmetleri vermekteyiz.

Boşnakça Konsolosluk Onayı Nasıl Alınıyor?

Boşnakça’da konsolosluk onayı için önce tercümenin yeminli, ardından noter tasdikli ve son olarak da apostilli olması gerekir. Ardından Bosna Konsolosluğundan randevu alarak evraklarınıza belli bir ücret ödeyerek onay alabilirsiniz.

Boşnakça Evrak Çevirileri Ve Tercüme Hizmetlerimiz

Boşnakça’da evrak olarak;

 • Pasaport
 • Vekaletname
 • Vize evrakları
 • Sağlık raporu
 • Eğitim belgeleri
 • Diploma
 • Şirket evrakları
 • Oturum izni
 • Doğum belgesi

gibi evraklar yoğun çeviriye tabi tutulmaktadır. Genel olarak baktığımızda ise eğitim, ticaret, hukuk, sözlü, simültane, alt yazı, deşifre, medikal ve sağlık alanlarında hizmet sağlamaktayız. Boşnakça’da tercümanlar genel olarak kapasite anlamında Boşnakça Türkçe’de günlük 10 bin Türkçe Boşnakça’da ise 8 bin dolaylarında çeviri yapmaktadır. İngilizce Boşnakça ve Boşnakça İngilizce’de fiyatlar bu aralıklarda değişmektedir. Yüklü çeviri işlerinizde veya acil işlerde proje ekibimiz kadrosundaki 20 deneyimli çevirmenle sizlere destek sağlamaktadır.

Boşnakça Tercüme Fiyatları

Tercüme fiyatları genel olarak şu bilgilere göre belirlenir.

 1. Dokümanın dili ve çeviri olacak dil
 2. İçeriği konusu nedir?
 3. Kelime ve karakter sayıları
 4. Onay durumu
 5. Çeviri süresi
 6. Ek talepler

gibi bilgilere bakılarak Boşnakça çeviri için fiyat belirlenir. Daha fazla bilgi için ofisimizden ayrıntı alabilirsiniz.

Boşnakça Tercüme 15 yılı aşkın tecrübeyle Boşnakça tercüme hususunda gündelik evraklardan hukuki medikal çevirilere kadar bir çok alanda yeminli, noterli apostilli tercüme desteği sizi bu adreste bekliyor. Sitemizde online dosya yükleyerek Boşnakça tercüme yaptırın ödeme yöntemleri ile borcunuzu ödeyerek tercüme ayağınıza gelsin.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.