Anadolu Kavağı Tercüme Bürosu

Anadolu Kavağı tercüme bürosu olarak sizlere tercüme alanındaki tüm ihtiyaçlarınızda hizmet vermekteyiz. Beykoz ilçemizde bulunan mahallemizde sizlere ister yazılı, ister noterli veya sözlü çeviri alanında Tercüme Ofisi’mizden hizmet alabilirsiniz.

Anadolu Kavağında Yeminli Tercüme

Anadolu Kavağında yeminli tercüme hizmeti için bizlerden talepte bulunduğunuzda sizlere çeviri konusunda gereken destek tarafımızca sağlanmaktadır. Hangi evrak olursa olsun tercümesi ve sonrasında yeminli tercüman imzalı olarak hazırlanması tarafımızca yapılmaktadır.

Transkript Tercümesine Noter Onayı Almak

Çevirilerde ikinci onay noter tasdikidir. Noter onayları tercüme dışında ücretli olup onay ücreti şu şekilde belirlenir.

 • Sayfa sayısı
 • Kelime sayısı
 • Satır sayısı

Gibi etkenlere bakarak belirlenir. Transkript tercümelerinde de ofisimiz çeviri sonrası istediğiniz dilde sizlere noter onayı almaktadır.

Anadolu Kavağında Tercüme

Anadolu Kavağında çeviri hizmeti almak için;

 1. Online sipariş sekmesini tıklayın
 2. Belge yükle veya metin gir bölümünden dosyaları yükleyiniz.
 3. Dil ve uzmanlık seçiniz
 4. Yeminli , noterli ve apostilli belirtiniz.
 5. Özel notlarınızı giriniz (Kargo)
 6. Çıkan tercüme bedelini ödeyiniz (EFT, Havale ve Kredi Kartı) istediğiniz bu 3 ödeme sisteminden birini tercih ederek bizlere çeviri hizmeti verebiliriz.

Bu ödeme sistemi dışında geleneksel yöntemlerden de çeviri hizmeti alabilirsiniz.

 • Mail
 • Telefon
 • WhatsApp
 • Skype

Vb. yöntemlerle Anadolu Kavağı tercüme büromuza ulaşarak çeviri hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca ofisimizden 24 saat canlı destek yöntemi ile hizmet alabilirsiniz. Sorularınıza cevaplar bulabilir ve tercüme ile ilgili her türlü desteği talep edebilirsiniz.

Anadolu Kavağı Tercüme Bürosu Anadolu Kavağı tercüme bürosu olarak, sitemize dosyanı yükle fiyat al ödemeni yap tercümen hazırlansın.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.