Ataşehir Notere Tercüman

Ticaret ve Finansın merkezi ilçemizde noterliklerde tercüman hizmeti sağlama konusunda sizlerin yanındayız. Hangi dilde tercüman ihtiyacınız var ise 0544 741 1061 nolu telefonu arayarak tercüman talebinde noter için Ataşehir bölgesi için istek yapabilirsiniz.

Ataşehirde Notere Alım Satıma Tercüman

Ataşehir İstanbul’un Anadolu Yakasının yükselen değeri. Burada yaşayan ikamet eden iş yeri olan firma ve şahıslara noterlerde tercüman desteği sağlıyoruz. Ataşehirde bulunan noterlikler şunlardır;

 1. Kadıköy 30. Noterliği
 2. Kadıköy 22. Noterliği

bu iki noterlikte tercüman gerektirebilecek her türlü ihtiyaçlarınızda tercüman kadromuzla yanınızdayız. Ataşehirde notere tercüman genelde şu konularda gerekli olur.

 • Noterde vekalet vermek için tercüman gerekir (yabancıya satış veya alış işlemlerinde)
 • Alım – satımlarda tercüman gerekir.
 • Temsil yetkisi verilirken çevirmen istenir.
 • Şirket kuruluşunda yabancı ortak varsa tercüman gerekir.
 • Miras işlemlerinde kişi Türkçe bilmiyorsa çevirmen gerekir.

Bu ve benzeri konularda tercüman ihtiyacınız olduğunda dil fark etmeksizin sizlere destek vermekteyiz.

Ataşehir’deki Noterlerde Diploma Çevirisi Ve Noter Onayı

Noterler sadece sözlü çeviri işleminde yer almazlar aynı zamanda noterler tercüme bürolarından gelen yeminli tercümelerin onay kısmında da yer alırlar. Örnek olarak Ataşehir’de diploma tercümesi yaptırdınız noter tasdikli olması gerekiyor. Bu durumda da noterlere giderek tercümeye onay alabilirsiniz. Noter onay ücretleri ve tasdik alabileceğiniz noterlerle ilgili bilgi için tercüme büromuza müracaat etmeniz gerekmektedir.

Ataşehir’de Tercümede Noter Ücretleri

Yazılı tercümede noter fiyatları şu şekilde belirlenir.

 1. Sayfa başı
 2. Karakter sayısı
 3. Satır sayısı

bu üç kritere bakılarak notere ödeyeceğiniz tutar belirlenir. Noter fiyatları hakkında net bilgi için proje ekibimiz hizmetinizde.

Ataşehir’de Noter Tasdikli Tercüme Yapan Çeviri Bürosu

Ataşehir’de noter tasdikli tercüme hizmeti 160 dilde veren ter tercüme bürosu “Tercüme Ofisi”dir. Ofisimiz sadece yazılı çeviri alanında değil sözlü tercüman konusunda da sizlere destek vermektedir.

 • Sözlü veya ardıl tercüman notere gerektiğinde en az 1 gün önceden bilgi verilmelidir.
 • Noter, sadece yeminli tercümanın şahitliğini kabul eder.
 • Noterde yeminli tercüman ücretleri işin yeri, konusu, süreceği saat

gibi ayrıntılara göre belirlenir. Noter yeminli tercüme bürosu olarak Ataşehirde tercüme ve tercüman kadromuzla sizlerin yanındayız. Sitemizden online sipariş ile tercüme desteği alabilir bizlere ulaşarak tercüman için talepte bulunabilirsiniz.

Ataşehir Notere Tercüman Ateşehirde bulunan noterliklere tercüman hizmeti almak için bizimle iletişime geçiniz. Tüm alım satım ve vekalet işlemleri için tercüman hizmetimiz bulunmaktadır.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.