Beşiktaş Tercüme Bürosu

Beşiktaş, İstanbul’un eğitim merkezlerinden biridir. Beşiktaş’ta tercüme istekleri çok çeşitlilik arz etmektedir. Okullar, liseler, dershaneler, üniversiteler, yabancı dil merkezleri, seyahat acenteleri, bilet acenteleri vb. gibi bir çok eğitim içerikli kurum ve kuruluşun yanında firmalar ve şahıslarla tercüme işinin yoğun olduğu bir merkezdir. Beşiktaş tercüme bürosu olarak ofisimizden şu alanlarda hizmet alabilirsiniz.

  • Yeminli tercüman imzalı
  • Noter onaylı tercüme
  • Apostilli (kaymakamlık – valilik)

Evinizden Ofisinizden Çıkmadan Tercüme Fırsatı

Beşiktaş'ta evinizden ofisinizden çıkmadan sitemize girerek evrak yükleyip 160 dilde seçim ve uzmanlık belirterek istediğiniz onayda tercüme hizmetiniz EFT, Havale ve Kredi kartı ile ödeyerek alabilirsiniz. Mesai içi veya dışı fark olmaksızın yeminli tercüme, noterli çeviri ve apostil hizmeti 24 saat kesintisiz elinizin altında.

Beşiktaş’ta Noter Onaylı Pasaport Tercüme

Beşiktaş ilçemiz seyahat firmalarının kalbi durumunda olduğundan özellikle vize başvurularında çok istenen pasaport tercümenin sürekli arz edildiği yerlerdendir. Pasaport tercümesi genelde yeminli olarak talep edilmez. Tercüme sonrası noter onayı büyük oranda vize merkezlerinin talepleri arasında yer alır. Bu işlem konusunda online hizmet veren ofisimizden faydalanabilirsiniz.

Vekalet Tercümesi ve Apostil Tasdiki

Türkçe vekaleti eğer yurt dışında kullanacaksanız önce tercümesi ardından noter tasdiki ve son olarak apostil onayı alınmalıdır. Bu evraklarda ücret talep eden müşterilerimiz için fiyatlar evrakların karakter yoğunluğuna göre değiştiğinden en kısa yol sitemize girerek online sipariş oluştur formu üzerinden evrakı yüklemek ve teklif almaktır. Tercüme tutarı sistem tarafından hemen verilirken, noter onayı konusunda müşteri temsilcimiz sizleri bilgilendirecektir. Ayrıca apostil hizmeti içinde ek ücret sistem tarafından tarafınıza sunulacaktır.

Beşiktaş’ta İş Görüşmesine Tercüman

Beşiktaş iş merkezlerinin kalbi olduğundan firmalar arası görüşmelere de çok sık rastlanmaktadır. Bu noktada ihtiyaç duyulan dilde tercüman istekleri için ofisimizden bilgi alabilirsiniz. Örnek olarak Fransızca dilinde tercüman istekleriniz için bir gün öncesinden bize bilgi vererek ofisimizden yeminli tercüman talebinde bulunabilirsiniz.

Beşiktaş Tercüme Bürosu’na Online Çeviri Yaptırabilir Miyim?

Beşiktaş tercüme büromuzdan online tercüme hizmeti alabilirsiniz. Beşiktaş’ta tercüme hizmeti almak için internete ulaşmanız yeterli olacaktır. Bizlerden hizmet almak için;

  1. Sitemize giriniz.
  2. Online sipariş sekmesini tıklayınız
  3. Ardından dil ve uzmanlık
  4. Dosya yükle
  5. Fiyat hesapla

gibi durumları geçerek tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Beşiktaş’ta Tercüme Ödemesini Nasıl Yapacağım?

İster EFT, Havale veya Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme ile ilgili ayrıntı için ofisimizle bağlantıya geçebilirsiniz.

Beşiktaş Tercüme Bürosu Beşiktaş Tercüme Bürosu olarak, tüm dillerde noter onaylı yeminli tercüme hizmetimizden online ve kredi kartı ödemeli yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.