Etiler Tercüme Bürosu

Tercüme nerede ne zaman sizi gerekli bilemeyebilirsiniz. Ama gerekli olduğunda paniğe kapılmaya gerek yok. Etiler tercüme bürosu olarak sizlerin hizmetindeyiz. Beşiktaş’ın güzel mahallelerinden Etiler’de sizlere yeminli tercüme, noter tasdikli çeviri, apostil ve konsololuk onaylı tercüme desteği sunmaktayız.

Etiler’de Yeminli Epikriz Tercüme

Etiler mahallemizde sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda çeviri desteği sunmaktayız. Epikriz tercümesi de bu ihtiyaçlar arasında yer almaktadır. Hastaneden aldığınız tedavi sürecini gösterir epikrizin çevirisi istediğiniz dile yapılır. Ardından bu çeviri kontrol edilir. Sonrasında tercüman imzalar “Tercüme Ofisi” kaşeleri ile sizlere sunulur. Bu tercümeye yeminli epikriz tercümesi deriz.

Etilerde Noter Onaylı ve Apostilli Tercüme

Etilerde elinizdeki evrakı tercüme ettirdiniz. Ardından sizden noter onayı ve apostil istendi. Bu durumda ofisimiz tercümenin yanı sıra evrakınıza noter onayı almak ve apostil işlemlerinde de hizmet sunmaktadır. Örnek olarak transkript tercümesi yaptırdınız. İngilizce olsun evrak ardından noter onayı tarafımızca alınıp sizlerden talep gelmesi durumunda istediğiniz ülkeye kaymakamlık ve valilik onayı da ofisimizce alınmaktadır.

Etiler’de Şirket Evraklarına Konsolosluk Onayı Almak

Firmanız var yurt dışında bir bağlantı kurdunuz ve bu işlemler sırasında sizden istenen belgelere konsolosluk onayı almak istiyorsunuz. Bu aşamada da ofisimiz tercüme, noter ve kaymakamlık dışında ülkelerin konsolosluk onayları işlemlerinde de sizlere destek sağlamaktadır. İster şirket ister şahıs evrakları olsun bunlarla alakalı her aşamada sizlerin yanındayız. Konsolosluk onaylarında Etiler ofisimizle sizlere destek vermekteyiz.

Etiler’de Kredi Kartı ile Tercüme Ödemesi

Kredi kartı günümüzün yaygın kullanımlarından bir tanesi. Bu anlamda kredi kartı ile ödeme hizmeti sunan tercüme büromuz sizlere EFT, Havalenin yanında Kredi Kartı ile de ödeme seçenekleri sunmaktadır. Kredi kartı ile tercüme ödemesi için ofisimizden destek alabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yaparak geçe saat kaç olursa olsun çeviriniz hemen işleme alınır sistemin verdiği saatte tarafınıza teslimi sağlanır. Online tercüme ödeme sistemimizi kullanın zaman kaybetmeden tercüme hizmeti alın.

Etiler Tercüme Bürosu Her alanda uzman tercüman kadromuz ile Etiler semtinde profesyonel tercüme hizmeti sunuyoruz. Ofisimize gelmeden internet üzerinden tercüme işlemlerinizin tamamını noter onaylı olarak gerçekleştirebilirsiniz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.