Haydarpaşa Tercüme Bürosu

Haydarpaşa mahallemizde yeminli tercüme bürosu olarak sizlere 24 saat boyunca kesintisiz tercüme, noter onayı ve apostil hizmeti sunmaktayız. Dilediğiniz dilde ve dilediğiniz evraklar üzerinde fiyat isteyebilir ve çeviri hizmeti satın alabilirsiniz.

Haydarpaşa’da Pasaport Çevirisi

Haydarpaşa tarihi ve İstanbul’un sembol mekanlarından bir tanesi. Haydarpaşa ve çevresinde ikamet ediyor çalışıyor veya bir şekilde bu bölgede bir işiniz var ve pasaportunuzun çevirisine ihtiyacınız var. Haydarpaşa tercüme bürosu olarak Ofisimizle iletişime geçerek hangi dilden olacağı fark etmeksizin en geç 1 saat içinde pasaport tercümeniz hazır.

Haydarpaşa’da Noter Onaylı Sözleşme Çevirisi Yaptırmak İstiyorum

Ofisimiz sadece şahıslara değil firma, şirket ve holdinglere de tüm dillerde hizmet vermektedir. Yeminli tercüman kadromuzla sözleşme tercümelerinde de sizlerin yanındayız. Çeviri öncelikle yapılır ardından yeminli tercüman imzalar sonrasında noter onayına hazır hale getirilir ve noter tasdiki sonrası tercüme sizlere teslim edilir. Noter ücretleri sayfa başı, karakter ve satır sayısına göre belirlenir.

Haydarpaşa’da Tercüme Yaptırmak Ne Kadara Mal Olur?

Haydarpaşa’da tercümeye ihtiyaç duyduğunuzda yapmanız gereken çeviri için öncelikle evrakları bizlere ulaştırmak sonrasında ofisimiz;

  • Kaynak hedef dil
  • Kelime karakter
  • İçerik konu
  • Onay durumu (yeminli-noterli-apostilli)
  • Teslim süresi
  • Müşteri istekleri

gibi genel bilgilere bakarak çeviri ücretini belirler. Daha fazla ayrıntı için ofisimizle bağlantıya geçebilirsiniz.

Haydarpaşa Tercüme Bürosu Kadıköy Haydarpaşa Tercüme Bürosu hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize Almanca, İngilizce ve Fransızca başta olmak üzere tam 160 dilde tercüme hizmeti veriyoruz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.