İmza Sirküleri Tercüme

İmza sirküleri hem şahıs hem de LTD veya Anonim şirketlerin kuruluşlarında istenen belgelerdendir. İmza sirküsü şirket hakkında imza yetkili olan kişinin bilgileri ve imza örneğini gösteren belgeye denir. “Tercüme Ofisi” imza sirküleri tercüme işlemlerinde yüzlerce referansı ile sizlerin de yanında.

İmza Sirküleri Nereden Alınır?

İmza sirküsü şirket kurulduktan sonra firma yetkilisi kimliği ile notere giderek imza örneğini beyan ederek bu evrakı alır. Bu evrak ile hem resmi dairelerde işlemler takip edilir. Hem de muhasebe işlemlerinin takibi sağlanır.

İmza Sirküleri Çevirilerinde Bu Uyarılara Dikkat

İmza sirkülerinde her zaman dediğimiz gibi tercüme esnasında kaynak hedef dil olayına çok dikkat etmek ve her zaman ana dilde çevirmenle çalışmak gerekir. Ayrıca imza sirküleri çevirilerinde isimlerin ve numaraların kontrolü özenle sağlanmalıdır.

İmza Sirküleri İngilizce Yeminli Tercüme Olacak Neresi Yapıyor?

İmza sirkülerinizi tercüme ettirmek istiyorsunuz. O zaman sitemizden bize ulaşarak İngilizce’ye imza sirkülerinizi yeminli tercüme ederek tarafınıza teslim ederiz. Üsküdar ve Mecidiyeköy şubelerimizle hizmet vermekteyiz.

Noter Onaylı Çeviri İmza Sirkülerinde Ücreti Ne Olur?

İmza sirkülerini tercüme ettirdiniz. Sonrasında teslim edeceğiniz kurum noter tasdikli imza sirküsü çevirisi istedi. O zaman yapılması gereken ofisimiz sizin için imza sirkülerini istediğiniz dile tercüme ederek noter onayı yaptırır. Ücretler konusunda ise noterlerde fiyatlar değişmekle birlikte 230 TL’den başlayan fiyatlar sayfa başı olarak düşünebilirsiniz.

Yurtdışında İş İçin İmza Sirküleri Apostilli ve Konsolosluk Onaylı Yapıyor Musunuz?

İmza sirkülerini yurt dışında kullanacaksınız ve yeminli, noter onayından sonra apostilli istendi. Yapmanız gereken kaymakamlık ve valilikten ilgili ülkeye apostil almaktır. Apostil ücretsizdir. Bizler sizin adınıza alırsak işlem ücreti talep ederiz. Konsolosluk onayı ise apostil sonrası ilgili ülke konsolosluğuna başvurarak alınır. Konsoloslukta onaylar ücretlidir. Ayrıntılı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

İmza Sirkülerini Almanca Yaptıracağım Çeviriye Ne Kadar Öderim?

İmza sirküleri çevirilerinde evraklar bizlere ulaştığında yapılan işlem şu şekildedir;

  • İmza sirküsünün Türkçe’den hangi dile çeviri olacağı
  • İçerik yoğunluğu karakter ve kelime sayısı
  • Onay isteniyor mu?
  • Teslim süresi

Müşteri notlarına bakılarak tercüme fiyatı belirlenir. Daha fazla ayrıntı için bizimle irtibata geçiniz.

İmza Sirküleri Tercüme İmza Sirküleri Tercümeleri genelge şirketlerin talep ettiği çevirilerdendir. Hızlı bir şekilde tercüme hizmeti sunan ofisimiz sizlere istediğiniz onaylı ve Kredi kartı, Eft ve Havele seçenekleri sunmaktadır.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.