Kalamış Tercüme Bürosu

İstanbul’un kalbi durumundaki Kadıköy Kalamış’ta yeminli tercüme hizmeti bizden. Yeminli tercüme, akademik tercüme, ticari tercüme, ekonomi tercümesi, finans tercüme, makale tercüme, medikal ve tıbbi tercüme olmak üzere birçok alanda Kalamış’ta tercüme hizmeti “Tercüme Ofisi”nden alınır. Kalamış tercüme bürosu arayışınıza bizimle iletişime geçerek son verebilirsiniz.

Kalamış'ta Tercüme Hizmeti Nasıl Alırım?

  • www.tercumeofisi.com adresine girerek online ödeme yaparak çeviri hizmeti alabilirsiniz.
  • Hızlı teklif alabilir veya mail ile bize evrak ve dosyalarınızı ulaştırabilirsiniz.
  • WhatsApp ile bize evraklarınızı gönderebilirsiniz.
  • WeTransfer veya kargo ile bize çevirilerinizi ulaştırabilirsiniz.
  • Aynı zamanda bize sitemizdeki canlı destek hattından ulaşarak sorularınıza cevap bulabilir ve evrak paylaşımı yapabilirsiniz.

Kalamış'ta Diploma Çevirisi Yeminli Nerede Yaptırabilirim?

Evrak belge fark etmeksizin tüm dil ve alanlarda sizlere yeminli çeviri hizmeti vermekteyiz. Örnek olarak İngilizce’den Türkçe’ye diploma tercümesi yaptıracaksınız bize evrak ulaştıktan sonra tercümanımız çeviriyi tamamlar kontrol ekibi son kontrolü yaptıktan sonra tercüme tarafınıza yeminli imzalı kaşeli olarak teslim edilir. Ödeme için ise EFT, Havale ve Kredi Kartı ile hizmet satın alabilirsiniz. Kadıköy tercüme ofisi olarak Kalamış'ta yeminli, noterli ve apostilli tercümelerimizle sizlerin yanındayız.

Kalamış Tercüme Bürosu Kadıköy Kalamış Tercüme Bürosu hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize Almanca, İngilizce ve Fransızca başta olmak üzere tam 160 dilde tercüme hizmeti veriyoruz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.