Kredi Kartı İle Online Tercüme

Günümüzün vaz geçilmezi kredi kartları. Her alışverişimizde yanı başımızda ve sürekli kullandığımız banka kartı olarak bilinir. “Tercüme Ofisi” olarak sizlere hem zaman hem de kolaylık kazandırma adına kredi kartı ile online tercüme siparişi verme ve çevirinizi ister yeminli, ister noter onaylı veya apostilli olarak kapınıza teslim fırsatı sağlıyoruz.

Kredi Kartı İle Çevirinin Avantajları

  • İnternete girerek sitemize dosyanızı yükler fiyatını öğrenir hemen ödeme yaparsınız.
  • Ödeme sonrası size gelen linkten çevirinizin son durumunu öğrenirsiniz
  • Tercüme tamamlandıktan sonra sitemizde tercümeyi kontrol etme şansı bulursunuz.
  • İsteklerinize göre yeniden revizyon yapma fırsatınız olur.
  • İşiniz aksamaz evden işyerinizden çıkmadan işiniz görülmüş olur.
  • İstediğiniz teslim süresine göre ayarlama yapılır.
  • Müşteri notlarını doldurarak telefona gerek kalmadan çeviri işleminize hız verilir.

Bu ve benzeri bir çok avantaj sizleri beklemektedir.

Kredi Kartı İle Çeviri Ödemesini Nasıl Yapacağım?

Öncelikle www.tercumeofisi.com sitemize girerek üye olacaksınız. Ardından elinizdeki dokümanları sisteme online olarak yükleyerek fiyat teklifi alırsınız. Sonrasında önünüze çıkan ekranda kredi kartı seçeneğini seçip gayet güvenli bir alış veriş yapmış olursunuz. Online çeviride en büyük avantaj çevirinin tüm aşamalarını görmenizdir.

Kredi Karı İle Tercümede Tüm Dünyaya Hizmet

Kredi kartınızı kullanarak dünyanın neresinde olursanız olun bizden çeviri desteği alabilirisiniz. İstanbul, Hakkari, Trabzon, Antalya, Moskova, Roma, Barcelona, Cidde, Şam, Osaka ve New Jersey gibi her yere hizmetimiz mevcuttur.

Kredi Kartı İle Online Tercüme Online tercüme bürosu olarak sizlere 24 saat kesintisiz internet üzerinden çeviri hizmeti sunmaktayız. Çeviri taleplerinizi EFT, Havale ve kredi kartı ile ödeme yaparak siparişinizi girebilir ve sipariş süreçlerinizi müşteri panelinden görebilirsiniz. Ayrıca online olarak yeminli, noterli ve apostilli çeviri taleplerinde de bulunabilirsiniz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.