Kredi Kartı İle Online Tercüme

Günümüzün vaz geçilmezi kredi kartları. Her alışverişimizde yanı başımızda ve sürekli kullandığımız banka kartı olarak bilinir. “Tercüme Ofisi” olarak sizlere hem zaman hem de kolaylık kazandırma adına kredi kartı ile online tercüme siparişi verme ve çevirinizi ister yeminli, ister noter onaylı veya apostilli olarak kapınıza teslim fırsatı sağlıyoruz.

Kredi Kartı İle Çevirinin Avantajları

 • İnternete girerek sitemize dosyanızı yükler fiyatını öğrenir hemen ödeme yaparsınız.
 • Ödeme sonrası size gelen linkten çevirinizin son durumunu öğrenirsiniz
 • Tercüme tamamlandıktan sonra sitemizde tercümeyi kontrol etme şansı bulursunuz.
 • İsteklerinize göre yeniden revizyon yapma fırsatınız olur.
 • İşiniz aksamaz evden işyerinizden çıkmadan işiniz görülmüş olur.
 • İstediğiniz teslim süresine göre ayarlama yapılır.
 • Müşteri notlarını doldurarak telefona gerek kalmadan çeviri işleminize hız verilir.

Bu ve benzeri bir çok avantaj sizleri beklemektedir.

Online Olarak Yeminli Tercüme Yaptırabilir Miyim?

Elbette. Sistemimiz bu amaca hizmet etmek amaçlı kurulmuştur. Burada yapmanız gereken sitemize bağlanarak elinizdeki evrakı sisteme yüklemek diller seçmek. Hangi dilde tercüme istiyorsanız ardından da eğer evrakınızın yada belgenin metnin bir özel alanı var ise belirterek hemen alt kısımda yer alan ben online yeminli tercüme istiyorum sekmesini seçerek ödeme sonrası işlemi tamamlamanız yeterli olacaktır. Çeviri sonrası yeminli tercüme ister mail, ister sitemizdeki size özel alandan veya whatsappdan yada bizzat ofisimizden alabilirsiniz.

Online Noter Tasdikli Tercüme Mümkün Mü?

Tabiki mümkün. Ofisimiz sizlere dilediğiniz dilde sistem üzerinden evrakları yükleyip dil ve uzmanlık seçimi sonrası onay kısmından online noter onaylı tercüme istiyorum sekmesini seçerek çeviri evrakınıza dilediğiniz dilde tercüme sonrası noter tasdikini de ofisimizden alabilirsiniz. Sistem sizlere evrak için tercüme ve noter ücretlerini ayrı ayrı olarak verecektir.

Apostilli Tercüme İsteğini de Online Alabiliyor Muyuz?

Sitemiz sizlere yeminli, noterli ve sizlerin de sorduğu tüm dillerde apostil onayını online olarak sitemizden sağlamaktadır. Tercümeli evraklara apostil için sitemizden tercüme satın alırken önce tercüme aşamalarını seçerek ardından apostil alınabilmesiiçin noter tasdiği işaretleyip sonrasında da apostil kısmını seçmeniz gerekmektedir. Aşağıda yer alan açıklama kısmına da hangi ülke için apostil talep ettiğinizi belirterek satın alma işlemini tamamlamanız sonrası tercüme işleminiz apostil onaylı ve online tercüme olacak şekilde işleme alınacaktır.

Online Siteden Satın Aldığım Tercüme Hizmeti Bana Nasıl Ulaşır?

Online olarak yaptığınız tercüme işlemleri ve satın almaları şu şekillerde tarafınıza teslimi sağlanır.

 • Mail ile iletilir.
 • Kargo ile gönderilir.
 • Bizzat ofislerimizden alabilirsiniz.
 • Whatsapp ve benzeri sosyal platformlardan alabilirsiniz.
 • Sitemize üye olduktan sonra size özel panelden alabilirsiniz. Yeminli, noterli ve apostilli tercümelerin taramaları yapılarak sizlere gönderilmektedir. Asıl evrakları da yukarıdaki yöntemlerden biri ile temin edebilirsiniz.

Kredi Kartı İle Çeviri Ödemesini Nasıl Yapacağım?

Öncelikle www.tercumeofisi.com sitemize girerek üye olacaksınız. Ardından elinizdeki dokümanları sisteme online olarak yükleyerek fiyat teklifi alırsınız. Sonrasında önünüze çıkan ekranda kredi kartı seçeneğini seçip gayet güvenli bir alış veriş yapmış olursunuz. Online çeviride en büyük avantaj çevirinin tüm aşamalarını görmenizdir.

Kredi Karı İle Tercümede Tüm Dünyaya Hizmet

Kredi kartınızı kullanarak dünyanın neresinde olursanız olun bizden çeviri desteği alabilirisiniz. İstanbul, Hakkari, Trabzon, Antalya, Moskova, Roma, Barcelona, Cidde, Şam, Osaka ve New Jersey gibi her yere hizmetimiz mevcuttur.

Kredi Kartı İle Online Tercüme Online tercüme bürosu olarak sizlere 24 saat kesintisiz internet üzerinden çeviri hizmeti sunmaktayız. Çeviri taleplerinizi EFT, Havale ve kredi kartı ile ödeme yaparak siparişinizi girebilir ve sipariş süreçlerinizi müşteri panelinden görebilirsiniz. Ayrıca online olarak yeminli, noterli ve apostilli çeviri taleplerinde de bulunabilirsiniz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.