Lehçe Tercüme

Lehçe son yıllarda konuşan sayısı artan ülkemizle Polonya arasındaki ikili ilişkilerin gelişmesi ile kullanım alanı genişleyen bir dildir. Lehçe tercüme ülkemiz açısından baktığımızda genel olarak bu ülkeye okumak için gidenlerin veya turistik seyahat amaçlı ziyaretlerde istenen evrakların toplanması sırasında yapılan tercümelerden en azından şimdilik ibarettir. Özellikle Türkçe Lehçe çeviri alanında daha yoğun bir faaliyet mevcuttur.

Lehçe Dilinin Kullanım Alanları

Lehçe dilini yaklaşık 50 milyon insan kullanmaktadır. Lehçe son dönemde Türkiye açısından ülkemizden bu ülkeye gidenlerin çevirileri ile birde Polonya’dan ülkemize özellikle sağlık turizmi için gelenlerin epikriz veya hasta evrakları tercümelerinde sık kullanılmaktadır. Lehçe tıbbi çeviri alanında İmge Tercüme olarak doktor kadromuzla Lehçe’den Türkçeye tercüme desteği vermekteyiz. Farklı olarak da iş adamlarımızın bu ülke ile olan ilişkileri sonrasında çeviri istekleri olabilmektedir.

Diplomanın Lehçe Yeminli Çevirisi

Lehçe dilinde istediğiniz yöne yeminli çeviri hizmeti firmamızdan alabilirsiniz. Tercüme büromuz Lehçe Türkçe veya Türkçe Lehçe alanda sizlere istediğiniz konuda çeviri ve sonrasında tercüme edilen evrakların yeminli tercüman tarafından imzalanarak sizlere ıslak imzalı olarak teslim edilmesine yeminli diploma Lehçe çevirisi denir.

Lehçe Vize Evraklarına Noter Tasdiki Yaptırmak

Polonya’ya gitmek istiyorsunuz. Vize için bir çok evrakın çevirisi sonrasında noter onayı sizden istendi. Bu durumda yapmanız gereken ofisimize başvurarak bu hizmeti hızlıca almaktır. Gerekli evraklar tarafımızca tercüme edildikten sonra noter onayından geçirilerek noter onaylı Lehçe tercüme tarafınıza teslim edilir.

Polonya İçin Tercüme Sonrası Apostil İşlemleri

Polonya’ya yapacağınız bir seyahatte evraklarınız apostilli olsun istiyorsanız yapmanız gereken çok basittir. İlk olarak tercüme sonra noter tasdiki alınıp ardından kaymakamlık veya valiliklerden apostil alınarak elinizdeki tercüme apostil onaylı Lehçe tercüme olur. Apostil sonrası vereceğiniz kuruma göre bazen tercümelerde konsolosluk onayı da istenir. Konsolosluk onayları ücretli olarak alınmaktadır. Evrak başı olarak konsolosluklar fiyat belirlerler.

Lehçe Sözlü Tercüman İstekleri

Lehçe tercümede bilmeniz gereken diğer balkan dillerine oranla çok zorlu bir dildir. Tercüme bürosu olarak Lehçe dilinde sözlü alanında bir çok konuda sizlere destek vermekteyiz.

  • Noter işlemleriniz
  • Tapu
  • Nikah
  • Sağlık kurulu
  • Hastane

Gibi resmi kurumlarda yapılan tercümanlıkların yanında iş görüşmesinden, refakat tercümesine kadar Lehçe dilinde sizlere destek vermekteyiz. Polonyaca tercüme diye bilinen dilde ayrıca simultane tercüme desteğimiz ve ekipman hizmetimiz mevcuttur.

Lehçe Tercüme Hizmetini Nasıl Alabilirim?

Belki de İmge Tercümeyi diğer bürolardan ayıran en önemli farka geldi sıra. Zira firmamız evinizden iş yerinizden çıkmadan sizlere tercüme desteği sağlamaktadır. Yapmanız gereken sadece internete bağlanmak. İnternet bağlantınız varsa tercüme olacak evrakı sitemize girerek sisteme yüklüyorsunuz. Tercüme dilini seçip uzmanlık belirleyip sistem üzerinden direkt olarak 10 saniye içinde tercüme teklifi alıyorsunuz. Ardından bu teklif ile ister EFT, Havale veya kredi kartı ile ödeme yaparak hızlıca Lehçe tercümeyi başlatmış olursunuz. Siz uyurken veya işinizi yaparken diğer yandan tercüme hızlıca hazırlanmış olur. Online tercümeyi Türkiye’ye getiren büromuz sizlere de hizmet vermek için bekliyor. Bizimle tanışın çeviri diye bir sorununuz kalmasın.

Lehçe Tercüme Lehçe tercüme alanında deneyimli tercümanlar tarafından, cazip fiyatlar ve üstün kalite hizmeti sunmaktayız. Tercüme bizim işimiz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.