Maslakta Notere Yeminli Tercüman

Maslak'ta yeminli tercüme için şahıs veya kurum yada firmalara evlerinden iş yerlerinden çıkmadan yazılı tercüme hizmeti sunan ofisimiz bunun yanında noterliklerdeki işleriniz içinde yeminli tercüman sağlamaktadır.

Maslak'ta Vekalet İçin Notere Tercüman

Maslak, İstanbul’un kalbi. Hem ticaret merkezi hem de insanların yoğun yaşadığı bir alan. Bundan dolayı notere ihtiyaç hem şirketler bazında hem de bireysel olarak bir hayli fazla olmakta. Maslak’ta bulunan Beyoğlu 41. Noterlikte sizlere ihtiyaç halinde yeminli tercüman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Beyoğlu 41. Noterlikte;

  • Vekalet
  • Şirket işleri
  • Miras
  • Alım ve satım

işlemlerinde siz değerli müşterilerimize yabancılar söz konusu olunca tercüman gereksinimlerinde çevirmen kadromuzla desteğinizdeyiz. Maslak’ta 60’a yakın dilde tercüman kadromuzla sizlerin yanındayız. Tercüman gereksinimlerinizde bizlerle bir gün önceden irtibata geçmeniz durumunda sorunsuz şekilde tercüman istenilen dilde tarafınıza gönderilmektedir. Maslak’ta notere tercüman isteğinizde fiyatlar için proje ekibimizle bağlantıya geçebilirsiniz.

Maslakta Notere Yeminli Tercüman İstanbul Maslak ilçesinde ki noterliklerde yeminli tercüman ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçiniz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.