Ortaköy Tercüme Bürosu

Ortaköy Beşiktaş ilçemizin doğa ve denizle bütünleşen muhteşem görseli olan bir mahalledir. Bu bölgede ikamet eden şahıs ve firmalara tüm dillerde Ortaköy tercüme bürosu olarak hizmet vermekteyiz.

Ofis ve Evinizden Çıkmadan Tercüme Ayağınıza Geldi

“Tercüme Ofisi”miz sizlere destek verebilmek için teknolojik imkanları sınırsız kullanmaktadır. Tercümeye Ortaköy’de ihtiyacınız mı var? Evinizden veya ofisinizden çıkıp çeviri bürosu aramanıza gerek yok. İnternete girmeniz yeterli.

  • Sitemize girininiz.
  • Online tercüme sipariş bölümünden dosya yükleyiniz veya metin giriniz.
  • Dil ve hedef dil ayrıca uzmanlık belirtiniz.
  • Yemin veya onay istiyorsanız (noter-apostil) bilgisini iletiniz.
  • Sistem fiyatı hesaplasın (EFT-Havale veya Kredi Kartı)ile ödemenizi yapın çeviri başlasın.
  • İster kargo ister sistem üzerinden veya maille çeviri size ulaşsın.

Ortaköylü olmanın tüm avantajları bu sitede sizi bekliyor.

Ortaköy’de Yeminli Sabıka Kaydı Çevirisi

Ortaköy’de size yeminli sabıka kaydı çevirisi mesele İngilizce olarak gerekti. Evrakı bize ulaştırmanızın ardından ilgili tercüman çeviriyi yapar. Islak olarak imzalar yeminli büro kaşemizle tercümenin size teslimine yeminli sabıka kaydı tercümesi deriz.

Noter Onaylı Pasaport Tercümesi Ortaköy’de

Ortaköy’de pasaport tercümesi ihtiyacınız var. Çeviriyi yaptırdınız üstüne birde noter onayı isteniyor. Bu durumda pasaportunuz notere hazırlanır. İlgili imzalar çevirmen tarafından atılarak noter onayı alınır. Bu onay sonrası çıkan tercümeye noter onaylı pasaport çevirisi denir.

Ortaköy’de Tercümeli Evraklara Apostil ve Konsolosluk Onayı

Ortaköy mahallemizde ayrıca yeminli ve noterli tercümelere istediğiniz ülkeye kaymakamlık ve valiliklerden sizlerin adına apostil onayı tarafımızca alınmaktadır. Yine konsolosluk onayı istenen belgeler içinse firmamız sizlere Ortaköy çeviri bürosu olarak destek sağlamaktadır. Ortaköy’de dilediğiniz dilde ve alanda (yeminli tercüman imzalı, noter tasdikli, apostil onaylı ve konsolosluk onaylı) çeviri hizmeti Beşiktaş tercüme büromuz bünyesinde bulunan Ortaköy tercümeden faydalanabilirsiniz.

Ortaköy Tercüme Bürosu Ortaköy Tercüme Bürosu olarak profesyonel tercüme hizmeti arayışınıza çözüm oluyoruz. Tüm dillerde uzman tercüman kadromuz ile bizden hizmet almak için hemen iletişime geçiniz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.