Palladium AVM ile Optimum AVM’de Tercüme

Tercüme ihtiyacını ayağınıza kadar getirmeye kararlıyız. “Tercüme Ofisi” olarak Ataşehir’in iki güzide alışveriş merkezi ve en yoğun noktalarından olan Palladium Alış Veriş Merkezi ve Optimum Alış Veriş Merkezleri’nde olan müşterilerimize tercüme desteği vermeye devam ediyoruz. İki merkezde dükkan sahibi müşteri veya rezidanlarda ofisiniz mi var? Sitemize girerek ister online tercüme hizmeti satın alabilir istersenizde diğer yöntemlerle bizlere ulaşarak çeviri hizmetine kolayca ulaşabilirsiniz.

Palladium ve Optimum’da Çeviri Hizmeti Almak İçin

Yapmanız gereken çok basit www.tercumeofisi.com adresine girmek. Hızlı teklif al böülümünden evrak yollayarak beş dakikada teklif alabilir Dosyalarınızı online yükleyebilir ve site üzerinden ödeme yöntemi ile hemen işlemi başlatabilirsiniz. Ayrıca mail, whatsapp, we transfer, FTP veya kargo yolu ile evraklarınızı bize ulaştırabilirsiniz.

Optimum veya Palladium’da Yeminli Tercüme Yaptırabilir Miyim?

Çeviri ofisimiz tüm dillerde Türkçe’den veya Türkçe’ye yeminli tercüme desteği vermektedir.

Noterli Tercüme Yaptıracağım Palladium ve Optimum’da Bulabilir Miyim?

Evrağınızı tercüme yaptık ardından noter istiyorsunuz bu durumda yine çeviri büromuz sizlere noter onayı hizmeti sağlamaktadır. Hatta yeminli tercüme, noter onayı eğer istenirse tüm dillerde apostil de kaymakamlık ve valiliklerde tarafımızca alınmaktadır. Noter ücretleri sayfa başı olarak belirlenir. En düşük ücret tüm dillerde 157 TL’dir.

Palladium’da İş Görüşmesine İngilizce Tercüman

Palladium’da ister iş görüşmesi ister toplantı veya farklı konularda olsun tercüman istekleriniz tarafımızca karşılanmaktadır. Tercümanın sizlere gerekli olduğu bir gün öncesinde bizlere bilgi vermeniz yeterlidir. Tercümanlarımız alanlarında tecrübeli olup sizlere istediğiniz alanda tam destek olmaktadır.

Optimum’da Arapça Tercüman Arıyoruz

Optimumda Arap konuklarınız için tercüman ihtiyacınız hasıl oldu. Çeviri büromuz bu konuda da yanınızda. Konuya göre uzman Arapça tercümanlarla Optimum AVM de de hizmet vermekteyiz.

Palladium ve Optimum’da Tercüme Sonrası Ödemeyi Nasıl Yapacağız?

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak tercüme işleminizin tutarını ödeyebilirsiniz.

  • EFT
  • Havale
  • Kredi kartı
  • Ptt

ile ödeme yaparak bulunduğunuz mekanı terk etmeden çeviri hizmetini ayağınıza getirdik. Online tercüme hizmeti için adresiniz “Tercüme Ofisi”. Ataşehir tercüme ofisi olarak sizlere çeviri desteği yanında tercüman hizmetimiz de devam etmektedir.

Palladium AVM ile Optimum AVM’de Tercüme Palladium AVM ile Optimum AVM’de Tercüme Bürosu hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize Almanca, İngilizce ve Fransızca başta olmak üzere tam 160 dilde tercüme hizmeti veriyoruz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.