Sultanahmet Notere Tercüman

Sultanahmet, İstanbul’un göz bebeği olan bir semtimizdir. Turistlerin uğrak yeri olduğundan Sultanahmet notere tercüman ihtiyacı her daim olmaktadır. Sultanahmette sadece 16.Noterlik bulunmaktadır.

İstanbul 16. Noterlikte yeminli tercüman kadromuzla ihtiyacınız olduğu durumlarda sizlere hizmet vermekteyiz. Noterlerde genelde şu durumlarda tercüman istenir.

  • Vekalet verme alma işlemlerinde tercüman
  • Alım satım işlerinde tercüman
  • Miras işlemlerine tercüman
  • Şirket kurma ortaklık ve bayilik işlemlerine tercüman

gibi bir çok konuda sizlere İstanbul 16. Noterlikte istediğiniz dilde tercüman hizmeti vermekteyiz. Noterde yabancılarla işlem yaparken kimlik veya pasaportun çevirisi mecburidir.

Sultanahmet’te Notere Tercüme ve Tercüman İçin Ödenecek Tutar

Sultanahmet’te eğer yazılı tercüme yaptırdınız ve noter onayına gerek duyuyorsanız şu bilgilere göre noter ücret ödersiniz.

Sayfa sayısı, satır sayısı ve son olarak karakter sayısına bakılarak notere ödeme yaparsınız. İş sözlü tercümana geldiğinde ise durum biraz farklıdır. Burada tercüme dili – zamanı – yeri ve konusuna bakılarak tercüman fiyatı otaya çıkar. Sultanahmet’te noterli tercüme ve tercüman isteklerinizde sitemizden online hizmet alabilirsiniz. Tercüman talebinde bulunarak istediğiniz noterde sorunu çözebilirsiniz.

Sultanahmet Notere Tercüman Sultanahmet'te notere tercüman hizmeti için ofisimiz Arapça, İngilizce, Farsça vb. dillerde hizmetinizdedir.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.