Sultanbeyli Notere Tercüman

Sultanbeyli’nde notere tercüman istekleri genelde noter yeminli çevirmenler notere istenir. Sultanbeyli’nde bulunan noterler şunlardır.

  1. Sultanbeyli 1. Noterlik
  2. Sultanbeyli 2. Noterlik

olarak iki noter vardır. Pasaport tercümesi noterlerde neden istenir sorusuna gelince noter işlemlerinde yabancılarla ilgili bir durum varsa o kişinin kimlik bilgileri gerekli olacağından noter tercümeli olarak pasaportunu görmek ister. Bundan ötürü pasaport çevirisi yapılır.

Sultanbeyli'nde Noterde Tercüman İstenen Durumlar

Sultanbeyli'nde noterde işlem yapacaksınız ama sizden tercüman isteniyor size hangi konularda çevirmene gerek duyacağınız ile ilgili birkaç kısa bilgi verelim istedik.

  • Vekalet (yabancıya verirken veya yabancı size verirken tercüman gerekir)
  • Alım satım işlemlerinde
  • Miras işlemlerinde
  • Şirket kuruluş ortaklık veya bayi işlemleri

gibi durumlarda kişinin bildiği dile göre tercüman talep edilir. Tercümanın yeminli tercüman olması şarttır. Notere tercüman talep edilirken belli bir fiyatlandırma yapılır. Mesela Sultanbeyli 2. Noterliğe Almanca tercüman istenmiş olsun. Tercümenin yapılacağı gün, süresi, saati ve konusuna göre çevirmen ücreti tarafınıza bildirilir. Sultanbeyli ilçemizde yeminli tercüman hizmetimiz dışında yazılı alanda 160 dilde sizlere noter onaylı çeviri desteği sağlıyoruz. Tercüme ve çevirmen istekleriniz için proje ekibimiz hizmetinizde.

Sultanbeyli Notere Tercüman Sultanbeyli'nde notere tercüman desteği için ofisimizden tüm dillerde talepte bulunabilirsiniz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.