Tepeüstü Tercüme Bürosu

İstanbul'un her iki yakasında da hizmet veren "Tercüme Ofisi" sizlere daha yakın olabilmek için hizmette sınır ve mekan anlayışını ortadan kaldırmaya devam ediyor. Tepeüstü'nde bulunan firma, şirket ve holdinglerin yanı sıra bireylere de 160 dilde Tepeüstü Tercüme Bürosu olarak çeviri desteği sunuyor.

Tepeüstü'nde Yeminli Çeviri Yaptırabilir Miyim?

Tepeüstü'nde de sizlere hizmet sunan büromuzdan istediğiniz diller arasında yeminli tercüme hizmeti alabilirsiniz. Tepeüstü yeminli tercüme bürosu olarak kadromuzdaki deneyimli tercümanlarla yanınızdayız.

Tepeüstü'nde Noter Onaylı İngilizce Tercüme

Diplomanızı İngilizce'ye tercüme ettireceksiniz. Hemde çeviriniz noter onaylı olmalı. Doğru yerdesiniz. Ofisimiz sizlerden gelen evrakı önce yeminli tercüme eder ardından notere hazırlar. Noter onayından gecen tercüme sizlere sunulur. Bu işleme noter onaylı diploma çevirisi denir.

Tepeüstü'nde Makina Kurulumuna Çince Tercüman Arıyorsunuz

Anadolu yakasının son dönemde gelişen merkezlerinden olan Tepeüstü'nde gerek Buyaka AVM gerek Canpark AVM veya İKEA gibi büyük mağazaların olması bir çok şirketi de buraya çekmiştir. Şirketlerin ticari ilişkilerinde tercüman gereksinimlerini de karşılıyoruz. Tepeüstü yeminli çeviri bürosu olarak Çince tercüman başta olmak üzere 60 dilde sözlü tercüme desteği sunmaktayız.

Tepeüstü'nde Pasaport ve Vize Evrakları Çevirisi Nerede Yapılıyor?

Tepeüstü'nde hizmet almak için;

  • Sitemizden online sipariş verebilir.
  • Canlı destek hattımızdan bize ulaşabilir.
  • Mail
  • Whatsapp ile evrakların fotoğraflarını çekerek bize ulaştırabilir
  • FTP veya We transfer ile çeviri desteği alabilir.
  • Kargo ile bize evrak ulaştırabilirsiniz.

Ayrıca telefon ile ile bize ulaşarak çeviriler ve aşamaları ile ilgili de ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Tepeüstünde pasaport ve vize evraklarının İngilizce başta olmak üzere bütün dillerde tercümesi tarafımızca yapılmaktadır.

Tepeüstü'nde Çeviri Yaptırsam Ödemeyi Nasıl Yapacağım?

Ödeme konusunda da çağın gereksinimlerini yakalayan ofisimiz,

  • Kredi kartı
  • EFT
  • Havale
  • Ptt hesabı

gibi yöntemlerle sizlere farklı ödeme seçenekleri sunmaktadır. Tepeüstü'nde uygun fiyatlarla ve kaliteli tercüme için 7/24 biźe ulaşabilirsiniz.

Tepeüstü Tercüme Bürosu Ümraniye Tepeüstü Tercüme Bürosu olarak sizlere bir çok dilde (Almanca, İngilizce ve Fransızca) çeviri hizmeti sağlamaktayız. Ofisimizden yeminli ve noter onaylı çeviri hizmeti alabilirsiniz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.