Topkapı Notere Tercüman

Topkapı tarihi semtlerimizden bir tanesi. Bu bölgede genelde matbaalar yoğunlukta olsa da ticaretin merkezlerinden bir tanesidir. Topkapıda notere tercüman işlemlerinizde firmamız yanınızda. Topkapıdaki Zeytinburnu 3. Noterliği bulunur.

Topkapıda dil fark etmeksizin sizlere tercüman sağlamaktayız. Zeytinburnu 3. Notere İngilizce yeminli tercüman diyelim bu dilde ihtiyacınız oldu yapmanız gereken bize ulaşmak. Sonrasında tercüman işin yapılacağı güne göre sizin için temin edilir. Noterlerde tercüman ücretleri ise işin yeri, süresi ve konusuna göre değişiklik gösterir.

Topkapıda Noterde Çevirmen Gerektiren Konular

Noterlerde işleminiz olduğunda tercümanın gerek duyulduğu konular genel olarak şunlardır.

  • Vekalet
  • Şirket işleri kuruluş bayilik vs.
  • Temsil yetkisi
  • Miras işleri
  • Alım satım

vb. durumlarda tercüman gereksinimleri olur. Yabancıya vekalet verileceği gibi yabancıdan da noter huzurunda vekalet alınabilir. Topkapıda 3. Noterlikte sözlü tercüman hizmetimiz dışında yazılı tercüme hizmetlerimizle de sizlere destek vermekteyiz. 160 dilde noter onaylı tercüme için sizlerin yanındayız. Tercüme ve çevirmen için proje ekibimizle bağlantıya geçebilirsiniz.

Topkapı Notere Tercüman Turistlerin uğrak yeri Topkapı'da notere tercüman hizmeti "Tercüme Ofisi" olarak tüm dillerde makul fiyatlarla verilmektedir.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.