Urduca Tercüme

Urduca dünyada konuşan bakımında gerçekten önemli bir noktadadır. 210 milyonu aşkın konuşan sayısı vardır. Urduca tercüme özellikle Pakistan ve Hindistan ile iş yapanların çok sık karşılaştığı bir dildir. Urduca dilinde ana dilde çevirmenlerle çalışarak müşterilerimizi hizmet vermekteyiz.

Urduca Çeviri Nasıl Yapılır?

Urduca çeviri metin veya belge bize ulaştıktan sonra proje ekibimiz harekete geçerek çeviri için şu aşamaları uygular.

  • Tercüme öncelikle kaynak hedef dile göre planlanır.
  • Sonrasında çeviri konusu içerik belirlenir.
  • Uygun tercüman seçimi yapılır
  • Editör atanır.
  • Çeviriye başlanır ve sonrasında tercüme tarafınıza teslim edilir.
  • Çeviride hedef dile göre ana dilde tercüman ile çalışılır.

Diplomam Urduca Yeminli Olabilir Mi?

Urduca diline tercüme yaptırmaya karar verdiğinizde ofisimize evrakı ulaştırmanız yeterli olacaktır. Ardından çeviri yapılarak tercüman imza ve kaşesini ekler ve Urduca yeminli tercüme tamamlanır.

Urduca Noter Onayı Yaptırmanın Maliyeti Ne Olur?

Urduca çeviri yapıldıktan sonra evraklar notere hazırlanır ve noter fiyatı ortaya çıkar. Urduca noter onayı yaptırmanız için fiyatlar şu şekilde belirlenir.

  • Sayfa sayısı
  • Satır sayısı
  • Kelime ve karakter sayısı

gibi ayrıntılara bakılarak noter ücretleri belirlenir. Net Urduca noter ücretleri için proje ekibimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Firmamız noter dışında Urduca evraklarınıza valilik ve kaymakamlık onayı yani apostil yaptırmaktadır.

Urduca Yazılı ve Sözlü Tercüme Ücretleri Nasıl Belirlenir?

Urduca yazılı çeviri fiyatlarında firmamız sizlere en uygun fiyatları vermek için çalışmaktadır. Bu anlamda yazılı tercümede fiyat verirken hangi dilden hangi dile çeviri olacağı, içeriği, karakteri, teslim zamanı, yeminli tercüme veya resmi onay istenmesi gibi durumlara bakılarak çeviri için Urduca yazılı tercüme fiyatı ortaya çıkar. Ayrıca “Tercüme Ofisi” olarak yeminli tercümanlarımızla sizlere sizlere sözlü yani ardıl tercüme ve simultane tercüme alanında da hizmet sağlamaktayız. Ayrıntılı bilgi için proje ekibimizle irtibata geçebilirsiniz. Türkiye'nin en büyük online çeviri ofisi olarak sizlerin hizmetindeyiz.

Urduca Tercüme Urduca Tercüme konusunda 15 yıldır hizmet veren firmamız, ana dili Urduca olan tercümanlarımızla siz değerli müşterilerine hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Yeminli, noterli ve apostilli olarak sizlere Urduca dilinde hizmet vermekteyiz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.