Vergi Levhası Tercüme

Vergi levhası; şahıs veya daha büyük mükellefler için gerekli kazanç ve vergi ödemelerini gösteren belgedir. Vergi levhası tercüme işlemleri özellikle şirketler için zaman zaman başvurulan ve kurumların istediği bir belgedir.

Vergi Levhası Çevirisi Nerelerde Kullanılır?

Vergi levhası genelde firma olarak düşündüğümüzde eğer bir projeye talip ise projeyi veren kurum tarafından hangi dil ise o dile çevirisi istenir. Ayrıca yurt dışı seyahatlerde talep edilir. Yine yurt dışında firma açarken veya dış ülkede temsilcilik açarken de gittiğiniz ülkenin maliyesi bu evrakların İngilizce, Almanca, Arapça vb. hangi dil kullanılıyorsa o dile tercümesini talep eder.

Vergi Levhası Nereden Alınır ve Hangi Bilgiler Yer Alır?

Vergi levhası artık GiB’İN internet sitesinden alınabilmektedir. Vergi levhasında şu bilgiler yer alır. Vergi levhası çevirisi yapıldığında da bu bilgiler eksiksiz tercüme olmalıdır.

  • Adı ve soyadı
  • Ticari unvan
  • İş adresi
  • Vergi sicil numarası
  • Vergi dairesi
  • Vergi türü
  • Beyan ettiği matrah ve tahakkuk eden vergi
  • Bağlı olduğu vergi dairesinin tasdik yeri

gibi bilgiler yer almalıdır.

Vergi Levhasını İngilizce Yeminli Tercüme Ve Noter Tasdiki Yapıyor Musunuz?

Vergi levhası sizlerden tarafımıza ulaştığında yeminli tercümanlarımız tarafından hemen tercümesi yapılır. Ardından vergi levhası tercümesi yeminli tercüman tarafından imzalanarak yeminli vergi levhası çevirisi ortaya çıkmış olur. Sonrasında sizlerin vereceği kurum noter tasdikli vergi levhası tercümesi talep etti ise sayfa başı 157 TL’den başlayan fiyatlarla çeviri noterde onaylatılır. Noterin fiyatları sayfa başı ve sayfadaki satır yoğunluğuna göre belirlenir. Net noter fiyatları için proje ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

Almanca’ya Çeviri Yaptırdığım Vergi Levhasına Apostil Alabilir Miyim?

Öncelikle vergi levhası tercümeli ise noter tasdikinden sonra dilediğiniz ülkeye kaymakamlık ve valiliklerden apostil alabilirsiniz. Bu işlemler Tercüme Ofisimiz tarafından da takip edilmektedir.

Vergi Levhası Tercümesine Ne Kadar Öderim?

Vergi levhaları sabit evraklar olduklarından tercümeleri tek sayfa olarak değerlendirilir. Burada sadece değişen kaynak ve hedef dildir. Türkçe İngilizce vergi levhası fiyatı ile Türkçe Japonca'nın ücreti aynı değildir. Çeviri yapılacak evrakı bize ulaştırdıktan sonra 10 dakika içinde teslim süresi ve net fiyat bilgisi proje ekibi tarafından sizlerle paylaşılır.

Vergi Levhası Tercüme Vergi Levhası tercümesi şirketlerin iş yaparken kullandıkları tercümeler arasında yer alır. Aynı zamanda vize işlemleri içinde talep edilir. Ofisimiz sizlere dilediğiniz dilde vize evrakı tercüme desteği sunmaktadır.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.