Yeminli Tercüman Kaşesi

Yeminli tercüme nedir sorusu sık sorulan sorulardan biridir. Yeminli tercümede en çok merak edilen konulardan bir tanesi de yeminli tercüman kaşesi nedir ve nasıldır sorularıdır. Bir kağıdı tercüme ettirmek istediğinizde yeminli tercüman onaylı veya yeminli çevirmen kaşeli olsun istersiniz tam bu noktada yeminli tercüman kaşesinin nasıl olduğu da merak konusudur.

Yeminli Tercüman Kaşesi Şu Şekildedir

Tercüme edilmek üzere bana verilen……….dilindeki asıl(fotokopi) belgeyi ……diline tam ve doğru olarak çevirdiğimi beyan ederim. Ad Soyad İmza olarak kaşe kağıda basılarak tercüme yeminli tercüman kaşeli olur.

Yeminli Tercüman Kaşesi Kimler Çıkarabilir?

Yeminli tercüman kaşesi almak için öncelikle noterden yemin zaptı almanız gerekir. Örnek olarak İngilizce dilinde tercümansınız Türkçe İngilizce ve İngilizce Türkçe tercüme yapabilecek düzeyde dil bilgisine sahip olduğunuzu noter huzurunda diploma ve transkriptinizle ispatlayarak noterden yemin zaptı alırsınız sonrasında da kendinize hangi dilde tercüme yapacaksanız ona göre bir kaşe hazırlatabilirsiniz.

Yeminli Tercüman Kaşesi Yeminli Tercüman kaşesi nedir, nasıl olmalıdır? Bu konu hakkında makalemizi okuyarak detayları öğrenebilirsiniz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.