Ziverbey Tercüme Bürosu

Ziverbey Kadıköy’ün tarih kokan semtlerinden bir tanesi. Ziverbey’de bulunan firma, şirket ve şahıslara tüm dillerde Ziverbey tercüme bürosu olarak noter onaylı tercüme hizmeti tarafımızca sunulmaktadır. Firmamıza ulaşmak için yapmanız gereken;

  • Sitemize girerek online teklif almak.
  • Hızlı teklif al bölümünden bize ulaşmak
  • Mail göndermek.
  • Eğer bilgisayar başında değilseniz tablet veya cep telefonu üzerinden whatsapp ile dosyalarınızı okunaklı şekilde göndermek.
  • WeTransfer veya kargo ile dosya ulaştırmak

gibi bir çok yoldan bizlerle bağlantıya geçerek hizmet alabilirsiniz.

Ziberbeyde İngilizce Yeminli Tercüman

Çeviri büromuz sadece yazılı alanda değil sözlü çeviri alanında da sizlere destek vermektedir. Firmamız yeminli tercüman kadrosu ile toplantı, basın daveti, iş görüşmesi, tapu, noter, hastane vb. alanlarda sizlere hizmet sunmaktadır. Çeviri ofisimiz çağa uygun verdiği hizmetle EFT, Havale ve Kredi kartı üzerinden ödeme kabul etmektedir. Tüm dillerde ve alanlarda yeminli, noterli ve apostilli tercüme talebinde Ziverbey’de bulunabilirsiniz. Kadıköy tercüme bürosu olarak online tercüme ile kesintisiz çeviri hizmeti bu adreste.

Ziverbey Tercüme Bürosu Ziverbey Tercüme Bürosu; online olarak sitemizden tercüme hizmeti satın alabilir ödeme yaparak çeviriyi başlatabileceğiniz çeviri platformudur.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.