Afganca Tercüme

Afganca özellikle Afganistan ve Pakistan'ın belli bir bölümünde konuşulur. Afganca diline Peştuca, Paştuca'da denir. Afganistan ile tarihten gelen bağlarımız çok güçlüdür. Kurtuluş Savaşı yıllarındaki ülkemize destekleri sonraki yıllarda ülkemizin o topraklara yardımları karşılıklı olarak sürekli devam etmiştir. Ülkemizde çok sayıda Afgan kardeşimizde yaşamaktadır. Bu anlamda Afganca tercüme de yıllar içinde ön plana çıkmaya başlamıştır.

Afganca Çeviride Şu Uyarılara Dikkat

Afganca veya Peştuca genel itibari ile zor bir dildir. Çevirisi dikkatle ve özenle yapılmalıdır. Hataya mahal vermemek adına Peştuca Türkçe çeviride kullanılan tercüman ile Türkçe Afganca tercümede kullanılan çevirmenin ana dilde tercüman olmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca tercümanın ilgili konu ile alakalı uzmanlığının olmasına dikkat edilmelidir.

Afganca Kimlik Tercüme Ücreti Ne Kadar?

Afganca dilinde ofisimiz sizlere birçok konuda olduğu gibi bu dilde de hizmet sağlamaktadır. Afganca diğer bilinen ismi ile Peştuca, Paştuca ve Pahtuca gibi isimlerle bilinir. Bu dillerde başta kimlik tercümesi olmak üzere ofisimizden hizmet alabilirsiniz. Peştuca kimlik tercüme ücreti için sitemize girerek elinizdeki evrakı sisteme yüklüyorsunuz ardından dil seçimi yapıp sonrasında ise dilediğiniz onay (yeminli Peştuca kimlik tercümesi, noterli Paştuca kimlik çevirisi veya apostilli Afganca kimlik) seçimi yaparak fiyatı alıp ödeme sonrası çeviriniz hemen başlanmaktadır.

Afganca Ehliyetimi Türkçeye Yeminli Tercüme Yaptırmak İstiyorum?

Afganca tercümede en fazla gelen taleplerden bir tanesi de ehliyet çevirisidir. Genelde Türkiye’de yaşayan Afgan vatandaşlar ehliyetlerini tercüme ettirmek isterler. Yeminli Afganca çeviri hizmeti sunan ofisimiz bu konuda sizlere tam destek sağlamaktadır.

Afganca Noter onaylı Tercüme Nasıl Yapılıyor?

Afganca her hangi bir işiniz var ve bunu noter tasdikli yaptırmak istiyorsunuz. Yapmanız gereken bizimle irtibata geçerek önce çeviri metnini hazırlatmak ardından da noter onaylı Afganca tercüme için tasdik almak. Ofisimiz sizler adına tercüme ve sonrasında noter onayı hizmetini Afganca dilinde vermektedir. Daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Afganistan'a Apostil Nasıl Alabilirim?

Apostil almak için öncelikle tercümeli evrakta yapmanız gereken noter tasdiki almaktır. Evrak noter tasdikli olduktan sonra apostil için kaymakamlık ve valiliklerden onay alabilirsiniz. Bizlerde noter ve apostil işlemlerini sizin adınıza takip edebiliyoruz.

Afganca Görüşmeye Tercüman Arıyorum?

Firmamız Afganca sözlü tercüman veya diğer ismi ile Peştuca tercüman konusunda sizlere destek vermektedir. Afganca olarak iş görüşmesi, hastane, tapu, noter, ticari görüşmeler vb. birçok konuda sizlerin yanındayız. Özellikle son dönemde artan talepler sonrası hastanelerden istenen Peştuca yeminli tercüman yada adli yeminli çevirmen konusunda ofisimizden destek alabgilirsiniz. Peştuca adli yeminli tercüman talepleri için bir gün öncesinde bilgi vermeniz gereklidir.

Afganca Tercüme Yaptırsam Maliyeti Ne Kadar Olur?

Afganca tercümede maliyet hesaplaması için şunları bilmemiz gerekir.

  • Kaynak ve hedef dil nedir.
  • İçerik konu
  • Kelime veya karakter sayısı
  • Yeminli, noterli, apostilli vb.
  • Teslim zamanı
  • Müşteri istekleri

gibi konulara bakılarak Afganca çeviri ücreti tarafınıza bildirilir. Afganca tercüme konusunda daha fazla ayrıntı için proje ekibimiz hizmetinizde.

Afganca Tercüme Afganca Tercüme'de ülkemizdeki Afgan kardeşlerimize çeviri hizmeti verirken Hastane, noter vb. kurumlardan gelen Peştuca adli yeminli tercüman talepleri de firmamızca karşılanmaktadır.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.