Banka Hesap Cüzdanı Tercüme

Banka hesap cüzdanı tercümesi son dönemde bir hayli önem kazandı. Zira yurt dışı işlemlerinde artık neredeyse bütün ülkeler kendi ülkelerine turistik veya ticari amaçlı yapılacak gezilerde banka hesabını gösteren belgenin tercümesini talep etmektedirler. Bu konuda bir çok Avrupa ülkesi ile anlaşmaları bulunan "Tercüme Ofisi"miz sizlere yeminli tercüman onayı ile birlikte talep gelmesi durumunda noter tasdik hizmeti de sunmaktadır.

Online 24 Saat Hesap Banka Ekstresi Tercümesi

Yeminli tercüme büromuz sizlere online olarak ister banka hesap özeti tercümesi, isterseniz banka hesap dökümü çevirisi veya diğer adı ile banka hesap ekstresi çevirilerinde sizlere sitemiz üzerinden 24 saat kesintisiz destek vermektedir. Tek yapmanız gereken sitemize girip evrakı yükleyip kaynak hedef dili seçmek ardından uzmanlık var ise belirleyip sonrasında ister bu evrakı yeminli tercüman imzalı ister noter onaylı hatta isterseniz apostilli olarak seçimleri yaparak EFT, Havale ve Kredi kartı ile ödemenizin ardından not kısmına taleplerinizi ekleyerek siz evinizden veya iş yerinizden çıkmadan tercüme ayağınıza gelsin. Online banka hesap ekstresi yeminli tercümesi için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Hesap Cüzdanı Çevirisi

Öncelikle hesap cüzdanı çevirisi yaptırmadan önce hesap cüzdanı nereden alınır sorusuna yanıt verelim. Her hangi bir bankaya başvurarak bireysel veya kurumsal hesap açıp bu evraka sahip olursunuz. Hesap cüzdanı sizin hesabınıza giren ve çıkan para hareketlerini gösterir. Hesap cüzdanına şu isimlerde verilmektedir. Banka hesap özeti, banka hesap dökümü, Banka hesap ekstresi.

Hesap Cüzdanı Tercümesi Neden Gereklidir?

  • Ülke seyahatlerinde vize alabilmek için konsolosluklar talep eder
  • Okul başvurularında hem vize bölümü hem okul isteyebilir
  • Yurt dışında iş kurma amaçlı yapılan gezilerde
  • Yurtdışında çalışıyorsunuz Türkiye’de kredili alım yapacaksınız (daire-arsa-araba vs.)
  • Gelir durumunuz belgelemek için istenebilir.

Hesap Cüzdanı Çevirisi Yeminli ve Noter Onaylı Olabilir Mi?

Hesap cüzdanı tercümelerinde genelde talep eden kurum öncelikle Türkçe’den kendi diline yeminli tercüme. Yani yeminli tercüman tarafından tercüme edilmiş ve imzalanmış çeviri. Bazen de özellikle alım satım işlemlerinde noter tasdikli hesap cüzdanı tercümeleri istenmektedir. Her iki şekilde de tercüme bürosu olarak sizlere destek vermekteyiz. Noter onaylı banka hesap cüzdanı fiyatları sayfa başı 157 TL’den başlamaktadır.

Banka Hesap Cüzdanı Tercümesi Ne Kadar Tutar?

Bu sorunun cevabını verebilmek için şu bilgileri bilmek gerekir.

  • Hangi dilden hangi dile çeviri olacak
  • Karakter sayısı kaçtır
  • Yeminli veya noter onaylı olacak mı
  • İstenen teslim zamanı
  • Müşteri istekleri

gibi temel bilgiler ışığında net fiyat ortaya çıkar. Banka hesap cüzdanı tercüme ücretleri için proje ekibimizle bağlantıya geçebilirsiniz.

Banka Hesap Cüzdanı Tercüme Banka Hesap Cüzdanı çevirileri vize işlemlerinde talep edilmektedir. Yeminli veya talebinize göre noter onaylı olarak ofisimizden dilediğiniz dilde hizmet alabilirsiniz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.