Beykoz Kavacık Tercüme Bürosu

Beykoz Kavacık'da Noterli Tercüme Hizmeti

Beykoz’da Kavacık Mahallesinde tercüme hizmeti denilince akla gelen ilk büro “Tercüme Ofisi”dir. Büromuz 160 dilde noterli tercüme hizmeti vermektedir. Beykoz denilince akla ilk olarak Kavacık gelmektedir. Beykoz Kavacık tercüme bürosu sizlere 7/24 her daim isteklerinize göre yeminli çeviri, noter tasdikli tercüme ve apostil hizmeti tarafımızca sağlanmaktadır.

Beykoz’da Yeminli Çeviri Yapan Büro

Beykoz Kavacıkta yeminli tercüme isteklerinize tüm dillerde cevap vermekteyiz. Firmamız sizlerden gelen evrakları kaynak hedef dil üzerine tercüme ettikten sonra yeminli tercüman tarafından tercümelerin doğru olduğu beyan edilerek çeviri imzalanarak tarafınıza teslim edilir. Yeminli tercüme veya benzeri konulardaki sorularınız için proje ekibimizle temasa geçebilirsiniz.

Kavacık’ta Diploma Tercümesi ve Apostil Yaptırabilir Miyim?

Kavacık’ta tercüme ile ilgili tüm konularda hizmet sağlamaktayız. Örnek olarak Türkçe’den Fransızca’ya diplomanızı çevirdik. Ardından diyelim Fransa için diplomaya apostil isteniyor. İlgili kaymakamlık ve valiliklerden evrakınıza apostil tarafımızca alınmaktadır.

Beykoz Kavacık’ta Firmalara Konsolosluk Tercüme Desteği

Konsolosluk ile ilgili tercümeler özel önem arz etmektedir. Konsolosluk çevirileri alanında uzman ekibimiz sizlere Beykoz Kavacık Mahallesi’nde yardımcı olmaktadır. Hangi ülkeye başvuru yapacaksanız yapın ofisimize başvurarak işlemlerde sorun yaşamayın.

Beykozda Tapu Satışına İngilizce Tercüman

Çeviri büromuz sadece yazılı tercüme alanında değil diğer konularda da çeviri hizmeti sunmaktadır. Ofisimiz sözlü tercüme ve simultane tercüme ihtiyaçlarınıza 5 yıldan az olmamak kaydı ile deneyimli çevirmenlerle destek sağlamaktadır. İş görüşmesi için İngilizce tercüman veya başka dilde istekleriniz için bir gün öncesinde ofisimizle irtibata geçerek hizmet alabilirsiniz.

Beykoz Ofisimizden Nasıl Hizmet Alacaksınız?

Beykoz’da tercüme ihtiyacı olan şahıs ve şirketlere ofisimiz çeviri desteğini çok kolaylaştırdı. Online tercüme hizmetimizle zaman ve mesafe sınırını ortadan kaldırdık.

  • İnternet, telefon ve tablet üzerinden mail göndererek
  • Sitemizi ziyaret ederek online destek hattımızdan dosya göndererek
  • Cep telefonumuz üzerinden whatsapp ile evraklarınızın fotoğrafını çekip göndererek
  • Yüklü dosyalarda we transfer veya FTP ile dosya paylaşarak

bizlere ulaşabilirsiniz. Elimize ulaşan evraklarınız isteklerinize göre tercüme edilerek mail veya kargo ile adreslerinize teslimi sağlanır.

Beykoz’da Tercüme Hizmeti Aldım Ödemeyi Nasıl Yapacağım?

Tercüme yapıldı sıra geldi ödeme noktasına bu konuda da yorulmanıza evden veya iş yerinizden çıkmadan ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yöntemlerimiz arasında Havale – EFT – PTT yolu ile ödeme ve sitemizden kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Beykoz Kavacık Tercüme Bürosu Tercüme Ofisi Beykoz Kavacık'ta 160 dilde noter onaylı tercüme hizmeti vermektedir. Haftanın tüm günleri uzman tercüman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Sitemizden kredi kartı ile de tercüme hizmeti alabilirsiniz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.