Bulgurlu Tercüme Bürosu

Üsküdar ilçemizin önemli mahallelerinden Bulgurlu'da tercüme hizmeti için sizlerin yanındayız. Mahallemizde 160 dilde bizlerden Üsküdar 17. noter ile anlaşmalı çalışarak hizmet vermekteyiz. Yeminli tercüme, noter tasdiki ve apostil onayı tarafımızca yapılmaktadır.

Bulgurlu’da Yeminli Tercüme

Üsküdar'ın Bulgurlu Mahallesinde tüm dillerde yeminli tercüme veya tercüme sonrası noter tasdiki ve apostil hizmetlerimizle sizlerin yanındayız. Firma olarak 120 dilde ofisimizde Türkçe’den veya tüm dillerden Türkçe’ye Bulgurlu tercüme bürosu olarak eviri hizmeti vermekteyiz. Tercüme büromuzdan hizmet almak için Whatsapp hattımızdan hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz.

Bulgurlu’da Yeminli, Noterli ve Apostilli Tercüme

Üskürdar tercüme bürosu olarak sizlerin Bulgurlu’da tercüme gereksiniminiz oldu. Tercüme yaptırdınız yeminli tercüman imzalı isteniyor. Ofisimiz sizlere bu hizmeti sağlamaktadır. Yeminli tercüman imzalının ardından noter tasdikli tercüme istenirse bu hizmette çeviri ofisimizce yapılmaktadır. Yine tüm bu işlemlerin ardından yurtdışı için apostil onayı talebi varsa bu hizmeti de firmamızdan alabilirsiniz. Ayrıca evraklarınızı adresinizden alıp adrese teslim sağlıyoruz. İsterseniz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bulgurlu’da Pasaport Tercümesi Nerede Yaptırabilirim?

Sorunuzun cevabı “Tercüme Ofisi” ofisimizde tüm dillerde pasaport çevirisi yapılmaktadır. Pasaport tercümesi ve sonrasında noter onayı tarafımızca alınarak sizlere ister elden isterseniz de kargo ile gönderim sağlamaktayız.

Bulgurlu’da Tercüme Hizmetini Nasıl Alabilirim?

Bulgurlu Karlıdere Caddesi üzerindeki ofisimizden hizmet almak için ofisimize gelmenize gerek kalmadan teknolojinin nimetlerini kullanarak çeviri desteği alabilirsiniz.

Bulgurlu’da Görüşmeye İngilizce Tercüman

Mahallemizde en fazla talep gören İngilizce tercüme ve tercüman hizmeti dışında Almanca, Arapça, Rusça, Farsça, Urduca, Azerice, Fransızca vb. bir çok dilde tercüman desteğimiz vardır. Ayrıntı için iletişime geçmeniz yeterlidir.

İnterneti kullanarak tercüme

İnternet veya online tercüme. Dosyanız hangi formatta olursa olsun sitemize girerek ister “Hızlı Teklif Al” bölümünden isterseniz de diğer internet ödeme sistemimizi kullanarak evraklarınıza fiyat alabilir ve tercüme için aldığınız ücret bilgisi sonrası hizmet satın alabilirsiniz. Dosya formatı olarak pdf, doc, jpeg, psd, txt vb. bir çok format konusunda sizlere yardımcı olmaktayız.

Mail göndersem tercüme yapabilir misiniz?

Firma olarak sizlere tercüme desteği verme adına Bulgurlu tercüme büromuzda evinizden işyerinizden çıkmadan evrakınızı bilgisayar, tablet veya telefondan mail olarak bizlere ulaştırın tercüme ücret bilgisi sonrası işinizi yapalım ve sizlere sunalım. Beş dakika içinde maillerinize cevap verilir.

Uçağa yetişeceğim acil diploma tercümesi lazım

İster acil ister normal durumlarda bizlere evraklarınızı göndermeniz durumunda hemen harekete geçeriz. Mail, site üzerinden veya telefon ile yani whatsapp’ı kullanarak bize evraklarınızı ulaştırdığınız zaman olabilecek bir durum varsa elimizden gelenin en iyisini yaparak sizlere destek oluruz.

Canlı destek hattımızla tercüme

Teknolojinin tüm imkanlarını kullanan online tercüme büromuz sitemizdeki canlı destek hattı için özel bir ekiple hizmet vermektedir. Sitemize girdiğinizde sorularınıza ve istediğiniz bilgilere göre cevap verilmektedir. Anında tercüme istekleriniz karşılanarak sizlere yardımcı olmak için en etkin yol kullanılır. Canlı destek hattımızı kullanarak ta evrak gönderimi yapabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Cepten tercüme hizmeti

Yazılı tercüme dışında sözlü ve simültane alanda da sizlere tercüme desteği vermekteyiz. Sözlü olarak iş toplantıları, noter işlemleri, tapu, ikili görüşmeler, hastaneler gibi kurum ve kuruluşlara hizmet sağlamaktayız. Cep numaramızdan bizlere ulaşarak 7/24 destek alarak fiyat ve ilgili konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çeviri Hizmetini Almaya Karar Verdim Ödeme Nasıl Olacak?

Ödemeler teknolojinin yine hizmetlerini kullanarak yapılmaktadır. İnternet hesabınızı kullanarak EFT, Havale, sitemizden kredi kartınız ile, Ptt ile ödeme yapabilirsiniz.

Bulgurlu Tercüme Bürosu Üsküdar Bulgurlu mahallesinde 160 Dilde yeminli tercüman imzalı ve noter onaylı tercüme bürosu. Bulgurlu tercüme bürosu olarak, Kredi kartı, EFT ve Havale ile ödeme imkanı. Online 24 saat teklif alabileceğiniz tek tercüme platformu.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.