Üsküdar Tercüme Bürosu

Üsküdar'da Yeminli Tercüme

Üsküdar 7 tepeli İstanbul’un tarih kokan semti. Eski yerleşim ile modern mimarinin buluşma noktası. Böylesine özel bir yer olan ilçemizde siz değerli müşterilerimizin daha iyi hizmet alabilmesi için Üsküdar'ın Bulgurlu Mahallesinde yeminli tercüme ofisi olarak hizmete başladı. Üsküdar tercüme bürosu olarak tüm dillerde yeminli imzalı, noter tasdikli ve apostilli çeviri hizmeti sunmaktadır.

İngilizce Diploma Tercüme Ve Noter Yaptıracağım

Üsküdar’da ikamet ediyorsunuz diploma tercümesine ihtiyacınız oldu. Uzağa gitmenize gerek yok hem diplomanızın tercümesi hem de noter onayı tarafımızca yapılarak tarafınıza teslimi sağlanır. Tercüme için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Üsküdar’da verdiğimiz tercüme hizmetlerinden bazılarını aşağıya ekledik, daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir veya makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Sitemizden Çeviri Desteği

Sitemizi ziyaret ettiniz tercüme yaptıracaksınız. İstediğiniz her hangi bir formatta dosyanızı sitemize yükleyerek tercüme konusuna göre fiyat alabilir yeminli, noterli, apostilli, profesyonel, medikal, tıp, hukuk vb. alanları seçebilirsiniz. Seçim yapıldıktan sonra ortaya tercüme için ödenmesi gereken tutar karşınıza çıkacaktır. Ödemeyi ister eft, ister havale, istersenizde kredi kartınızı kullanarak sitemizden yapabilirsiniz.

Maille Tercüme Yapıyor Musunuz?

Tercüme ihtiyacı ne zaman lazım olacağı belli olmaz. Tercüme edilecek belge ve dokümanları info@tercumeofisi.com adresine mail gönderdiğinizde proje ekibimiz evraklarınızı hemen incelemeye alır ve sizler için bir fiyat teklifi hazırlar. Teklif hem mail yolu ile hem de iletişim numaralarınızı kullanarak sizlere iletilir.

Acil Belge Tercümesi

Bir toplantıya girdiniz acil olarak bir evrakın çevirisi gerekli. Mail ile uğraşmanıza gerek yok sitemizdeki cep telefon numaramızı kullanarak bizlere whatsapp ile evrakı gönderin anında fiyat alın tercümeniz başlasın toplantı bitmeden işiniz görülsün.

Canlı Destek Hattımızdan Tercüme İstekleri

Sitemizi ziyaret ettiniz pek vaktiniz yok. Hemen canlı destek hattımızı tıklayarak tercüme edilecek evrak için tercüme ücreti ve teslim süre bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca canlı destek hattımızdan bizlere evrak paylaşımı da yapabilirsiniz. Üsküdar’da tercüme alanında sınırsız hizmet için adresiniz “Tercüme Ofisi”

Telefon İle Tercüme Yaptırmak

Tercümeye ihtiyacınız var mail atamıyorsunuz piyasa araştırması yapıp hemen çeviriyi yaptıracaksınız o zaman adresiniz biziz. Bizlere ister cep ister sabit numaralardan ulaşın telefonda sizlerin verdiği bilgiler üzerinden fiyatları alın çeviriniz başlasın zaman kaybetmeden işiniz tamamlansın.

Üsküdar’da Yeminli Tercüman İmzalı Çeviri

Tercüme yaptırdınız çevirinin yeminli tercüman imzalı olmasını istiyorsunuz bu hizmeti sizlere Üsküdar’da tüm dillerde sağlıyoruz.

Tercümem Noter Onaylı Olacak

Evraklarınıza tercüme yapıldı vereceğiniz kurum noter tasdikli çeviri istiyor. O zaman Üsküdar’da hangi dilde olursa olsun adresiniz ofisimiz olmalı.

Yurt Dışı İçin Apostil Nasıl Alırım?

Tercümeyi yurt dışında kullanmak istiyorsunuz. Yeminli ve noter onayları tamam apostile ihtiyacınız var. Sizler için Üsküdar’daki ofisimizde bu hizmeti sağlıyoruz. Kaymakamlık ve valiliklerden evraklarınıza apostil alıp adresinize gönderim sağlıyoruz. Tüm bu işlemler için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Üsküdar’da İş Görüşmesine Tercüman

Sadece yazılı alanda değil Üsküdar’da yüzlerce firma ve kuruma hangi dilde olursa olsun iş görüşmesi, fabrika ziyareti, toplantı, konferans, iş birliği, anlaşmalar, hastane işleri, makine kurulum, eğitim, tapu ve adli işler gibi bir çok konuda hizmet sağlamaktayız.

Yeminli Tercüme Yaptırırsam Ödemeyi Nasıl Yapacağım

Tercüme desteğini aldınız sıra geldi ödeme kısmına. O zaman işiniz çok kolay ödeme yöntemlerinden hangisini isterseniz seçin onunla ödemenizi yapın.

  1. Eft: İster internet ister telefon veya tabletinizden ödeme yapın.
  2. Havale: Aynı banka hesapları arasında yapılan işlemdir. Hesaplarımız aynı bankadan ise yapabilirsiniz. 7/24
  3. Kredi Kartı: Teknolojiyi kullanarak ödeme yapmanın diğer yolu da kart ile ödemedir. İster sitemize girerek ister bankamatiklerden ödeme yapabilirsiniz.
  4. Ptt İle Ödeme: Posta hesabımızı kullanarak İnternet'in olmadığı yerlerde işlem yapabilirsiniz.

Bu ödeme yöntemleri ve daha fazlası hakkında bilgi almak için "Tercüme Ofisi" muhasebe birimimiz ile görüşebilirsiniz.

Üsküdar Tercüme Bürosu Üsküdar Tercüme Bürosu olarak Bulgurlu mahallesinde sizlere tüm dillerde yeminli tercüme, noter tasdikli çeviri ve apostil hizmeti vermekteyiz. Tercümelerinizi online olarakta satın alabilirsiniz. EFT, Havale ve Kredi kartı ile ödeme yaparak hızlıca çeviriniz tarafınıza ulaştırılır.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.