Sözlü Tercüme

İşiniz var tercümana mı ihtiyacınız oldu adresiniz Tercüme Ofisi olmalı. Ofisimiz 120 dilde sözlü ardıl tercüme alanında hizmet vermektedir. Tercüme büromuzdan hizmet almak için bir gün öncesinde bizlerle bağlantıya geçerek sözlü tercümanı rezerve etmeniz yeterli olacaktır.

Ardıl Çeviri Hizmet Alanlarımız

 • Notere Yeminli Tercüman:Noter işlemlerinde yani satış vekalet verme gibi benzeri noterli işlerde yabancılarla yaptığınız alış verişlerde 120 dilde tercüman hizmeti vermekteyiz.
 • Tapu Satışına Tercüman:Tercüme Ofisimiz tapu hizmetlerinde de yanınızda. Yabancılara gayrimenkul arsa vb. satış işlemlerinde tapular tercüman istemektedir. Tercümanlar tapu satışı için adli yeminli tercüman olmak zorundadır. Noter yeminli çevirmen tapu satışında işlem yapamaz. Tapu işlemleriniz için tercüman desteği hizmetinizde.
 • Adliye ve Davalara Tercüman:İstanbul Kartal, Bakırköy ve Çağlayan Adliyesi başta olmak üzere ülkemizin her noktasında hukuk büroları, avukatlar, veya mahkemelere adli yeminli tercüman kadromuzla hizmet vermekteyiz.
 • Bilirkişi Tercüman Desteği: Mahkemelerde bilirkişi ihtiyaçlarına da tercüman desteğimiz mevcuttur.
 • Hastalar İçin Çevirmen Hizmeti: Tercüme büromuz tüm devlet ve özel hastanelere gelen yabancı uyruklu hastalar için çevirmen hizmeti vermektedir. Tercüman kadromuz noter yeminli olup talebiniz olduğu dilde yardımcı olmaktayız.
 • İş Görüşmesine Çevirmen: Şirketler olarak yapacağınız iş görüşmesi veya toplantılarınıza alanlarında uzman tercümanlarla hizmet vermekteyiz. İş görüşme alım satım konusunda veya pazarlama deneyimli tercümanlarla desteğinizdeyiz.
 • Özel Toplantılara Tercüman: Şirket veya siyasi görüşmelere tercüman desteğimiz gizlilik sözleşmemizce devam etmektedir. Sırrınız sırrımızdır.
 • Konuk Ağırlamak İçin Tercüman: Örneğin Afganistan’dan misafiriniz geldi. Konuğunuz ile iletişime geçmek için Afganca (Darice-Peştuca-Urduca) dilinde veya farklı bir dilde hizmet sağlamaktayız.
 • Refakat İşlerinize Tercüman: Misafirinizi gezdirecek veya ona eşlik edecek çevirmen hizmeti de talep edebilirsiniz.
 • İş Takibi İçin Tercüman: Yurt içi veya yurt dışında işleriniz var tercüman talep ettiğinizde yer görme, mal alma, piyasa araştırması yapma, gibi işlerde çevirmenlerimizin desteği ile işlerinizi takip edebilirsiniz.
 • Şantiye Gezilerine Tercüman: Yurtdışında yapılan işlerde tercüman desteği almak için ofisimiz Avrupa, Amerika, Asya, Avusturalya ve Afrika’da hizmet vermektedir.
 • Fabrika Ziyaretlerine Tercüman: Fabrika gezmek ziyaret etmek şirketlerin çokça yaptığı bir iştir bu anlamda bizlerde sizlere yeminli tercüman desteği vermekteyiz. İngilizce, Rusça, Çince, Japonca ve Almanca bu ziyaretlerde Türkiye’de en çok talep edilen diller arasındadır.
 • Makine Kurulumu İçin Tercüman Desteği: Makine kurulumları yurt dışından gelen makinalar için ülkemizde montajı yapılırken tercüman istenmektedir. Bu alanda deneyimli tercümanlarla iş yerinizde fabrikanızda makine kurulumunda istediğiniz dilde yardımcı olmaktayız.
 • Makine Eğitimlerine Tercüman: Kurulum sonrası makine kullanımı ile ilgili çalışanlara verilen eğitimlere de tercüme hizmetimiz mevcuttur.
 • Telefon Görüşmesine Tercüman: Yurt dışı ile kuracağınız bağlantı da telefon ile konferans yapacaksınız. Bizimle iletişime geçin telekonferans yönetimi ile sizlere yardımcı olalım.
 • Davetlere Açılışlara Tercüman: Davet vereceksiniz yabancı konuklarınız için çevirmen ihtiyacınız oldu. Tercüme Ofisi’miz yanınızda.Siyaset ve Delegasyon Ziyaretlerine Tercüman: Devlet işleri için tercüman ihtiyaçları da tarafımızca karşılanmaktadır.
 • Fuarlara Çevirmen: Fuarlardaki stantlarınızda ürünlerinizin sunum ve tanıtımları için tercüman hizmetimiz vardır.
 • Televizyon Programına Tercüman: TV’de yabancı birini konuk edeceksiniz. Ekran deneyimli tercümanlarla hizmet vermekteyiz.
 • Basın Toplantısına Tercüman: Genelde futbol kulüplerinin ihtiyacı olan bir etkinliktir. Buralara da çevirmen yollamaktayız. Bu ve benzeri birçok alanda hizmetimiz mevcuttur. Sözlü tercüme alanında ayrıntılı bilgi için proje ekibimize ulaşabilirsiniz.

Sözlü Tercüme’de Alan Bilgileri

Sözlü tercüme de alan olarak teknik, hukuk, ticari, ekonomik, pazarlama, siyasi, tanıtım, vb. bir çok alanda saha deneyimi olan tercümanlarla çalışmaktayız. Çevirmen kadromuz 120 dilde hizmet vermekte olup ardıl tercüme alanında en az beş yıllık deneyimleri vardır.

Ardıl Tercüme Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Ardıl tercüme ücretleri merak edilen konular arasında ilk sırada gelmektedir. Öncelikle müşterimize istediği alanda tercüman sağladıktan sonra şu bilgilere bakara çevirmen tahsis ederiz.

 1. Tercümenin dilleri (Urduca – Türkçe)
 2. Satış, görüşme, tapu, noter işin konu ve detayı nedir?
 3. İş nerede yapılacak hangi il ilçe?
 4. Ne kadar sürecek saat ve gün olarak?
 5. İstanbul şehir dışı ve yurt dışı

olarak farklı planlar yapılır. Toplantının katılımcısı tercümanın çeviri yapacağı kişi sayısına göre ardıl tercüme için fiyatlar verilir. Beyoğlu 3. Noter ve Üsküdar 17. Noterle çalışan firmamız buralarda noterli işlerinizde 650,00 TL’den başlayan ücretlerle İngilizce ve Arapça’da hizmet vermektedir. Diğer konu ve diller için proje ekibimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Örnek olarak Urduca, Peştuca ve Darice gibi ekstrem dillerde de ana dillerin yanında tarafımızdan sözlü çeviri ücreti talep edebilir ve tercüman hizmeti alabilirsiniz.

Sözlü Tercüman Ücretleri Dillere Göre

Dillere göre tercümanların ücretleri değişiklik göstermektedir. Bunun nedenlerini dillere göre açıklamaya çalışacağız.

İngilizce Sözlü Tercüman: İngilizce sözlü tercüman hizmeti tüm diller bazında en uygun olan tercüme hizmetidir. Bu dilde dilediğiniz konuda bizlerden İstanbul başta olmak üzere ülkemizin her noktasında sözlü İngilizce tercüman talebinde bulunabilirsiniz. İngilizce sözlü tercüman yada çevirmen fiyatları saatlik ve günlük olarak 350 TL'den başlamaktadır. İngilizce Türkçe veya Türkçe İngilizce yönüne tercümanlarımız sizlere destek vermektedir. Ayrıca İngilizce'den diğer dillere sözlü tercüman isteklerinizde tarafımızdan karşılanmaktadır.

Almanca Sözlü Tercüman: Ülkemizde yaygın dillerden biri de Almanca dilidir. Bu dilde Almanca sözlü tercüman hizmeti talepleri de İngilizce'den sonra gelen diğer bir dildir. Genelde Almanca sözlü çevirmen talepleri özellikle iş toplantılarında talep edilmektedir. Sözlü Almanca tercüman hizmetinde de saatlik ve günlük olarak tercüman ücretleri 400 TL'den başlamaktadır. Almanca Türkçe ve Türkçe Almanca sözlü tercüman ve Almanca İngilizce Almanca sözlü çevirmen hizmeti için ofisimizle bağlantıya geçebilirsiniz.

Arapça Sözlü Tercüman: Ülkemiz son yıllardaki göç dalgası ile en fazla konuşulan ikinci dil olarak Arapça ön plana çıkmıştır. Arapça dilinde bu kadar yoğun talep sonrası Arapça sözlü tercüman hizmetleri de bir hayli hareketlenmiştir. Arapça Türkçe ve Türkçe Arapça sözlü tercüman için sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalara devam ediyoruz. Hastane, Tapu, Göç İdaresi, Vatandaşlık, Noter, Vekalet, Eğitim ve Ticaret gibi konular başta olmak üzere yeminli tercümanlarımızla sizlere destek vermekteyiz. Tercüman hizmetimiz saatlik ve günlük olarak 450 TL'den başlayan fiyatlara sizlere destek olmaktayız. İstanbul başta olmak üzere ülkemizin her noktasına sözlü Arapça tercüman desteği sizi bekliyor.

Rusça Sözlü Tercüman: Rusça sözlü tercüman talepleri de bir hayli fazladır. Gerek iki ülke arasındaki ilişkiler gerekse de ticari faaliyetlerle aile birleşimleri tercüman ihtiyaçlarını sürekli artırmaktadır. Rusça sözlü çevirmen konusunda da ofisimiz birçok alanda sizlere destek vermektedir. Sözlü Rusça tercüman hizmetlerimiz 500 TL'den başlayan fiyatlar ile saatlik ve günlük olarak değişmektedir. Rusça sözlü tercüman noktasında İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye'de bizlerden hizmet alabilirsiniz. Rusça Türkçe sözlü tercüman ile Türkçe Rusça sözlü çevirmen yanı sıra İngilizce Rusça İngilizce sözlü tercüman desteğimiz de mevcuttur.

Kürtçe Sözlü Tercüman: Ülkemizdeki Kürt vatandaşların ciddi bir nüfus oranı vardır. Ama halen birçok yerde Kürtçe bilen fakat anadilimiz olan Türkçe'yi konuşma zorluğu çeken vatandaşlarımız için anadilde tercüman hizmeti de ofisimizce verilmektedir. İster Kurmanci ister Sorani lehçesi olsun ofisimiz sizlere bu dilde Kürtçe Türkçe sözlü çevirmen ve Türkçe Kürtçe sözlü tercüman hizmeti sağlamaktadır. Aynı zamanda ofisimiz Kürtçe İngilizce ve Kürtçe Arapça sözlü tercüman hizmetlerinde de sizlere destek sağlamaktadır. Kürtçe dilinde saatlik ve günlük tercüme ücretleri 600 TL'den başlamaktadır.

Fransızca Sözlü Tercüman: Fransızca dilinde özellikle evlilik ve ticari faaliyetlerde tercüman ihtiyacı bir hayli yüksektir. Tercüme ofisimiz sizlere Türkçe Fransızca sözlü tercüme ile Fransızca Türkçe sözlü çevirmen noktasında destek olmaktadır. Bu dilde tercüman saatlik ve günlük tercüme ücretleri 500 TL'den başlamaktadır. Aynı zamanda ofisimiz İngilizce Fransızca İngilizce sözlü tercüman desteği de İstanbul başta olmak üzere tüm ülkemizde vermektedir.

İspanyolca Sözlü Tercüman: İspanyolca dilinde ofisimiz sizlere hem ticari görüşmeler hemde kurum işlerinde Türkçe İspanyolca sözlü çevirmen ve İspanyolca Türkçe sözlü tercüman ekibi ile sizlere hizmet sağlamaktadır. İspanyolca dilinde aynı zamanda İspanyolca İngilizce İspanyolca sözlü tercüman konusunda da hizmet vermekteyiz. Yine yeminli tercümanlarımızla İstanbul başta olmak üzere tüm ülkemizde saati 750 TL'den başlayan fiyatlarla sizlerin yanında yer almaktayız.

İtalyanca Sözlü Tercüman: İtalyanca sözlü tercüman talepleri genel olarak ticari konular ile eğitim ve vatandaşlık işleri konularında gelmektedir. Tercüme ofisimiz sizlere Türkçe İtalyanca sözlü çevirmen ile İtalyanca Türkçe sözlü tercüman alanlarında hizmet sağlamaktadır. Yine tercüme ofisimiz İtalyanca İngilizce ve İngilizce İtalyanca alanında da sözlü tercüman hizmeti vermektedir. Bu dilde sözlü tercüman ücretlendirmesi de saatlik ve günlük olarak 800 TL'den başlamaktadır.

Portekizce Sözlü Tercüman: Bu dilde tercüman talepleri genelde evlilik işlemleri ve konsolosluk taleplerinde olmaktadır. Tercüme büromuz sizlere kadrosundaki tercümanlar ile Portekizce Türkçe sözlü çevirmen ve Türkçe Portekizce sözlü tercüman hizmeti sağlamaktadır. Ekibimiz ayrıca Portekizce İngilizce Portekizce yönlerine de sözlü tercüman desteği vermektedir. Bu dilde tercüman ücretleri saatlik ve günlük olarak 800 TL'den başlamaktadır.

Lehçe Sözlü Tercüman: Lehçe dili aslında Polonyalıların kullandığı bir dildir. Ülkemizde de bu dilin kullanımı yaygın olmasa da özellikle ticari konular ile evlilik durumları bu dile ihtiyacı artırmaktadır. Bu dilde yeminli tercüman hizmeti veren ilk ve tek büro olarak sizlere Türkçe Lehçe sözlü tercüman ile Lehçe Türkçe sözlü çevirmen hizmeti dışında Lehçe İngilizce sözlü tercüman konusunda da sizlere katkı vermekteyiz. Ofisimizden saatlik ve günlük olarak bu dilde talepte bulunabilirsiniz. Ücretler 900 TL'den başlamaktadır.

Farsça Sözlü Tercüman: Farsça dilinde sözlü tercüman istekleri göç idaresi, vatandaşlık, eğitim, ticari faaliyetler ile evlilik işlemlerinde bir hayli yaygındır. Bu dilde ofisimiz Farsça Türkçe sözlü tercüman ile Türkçe Farsça sözlü çevirmen hizmeti vermekte ve aynı zamanda Farsça İngilizce sözlü tercüman hizmetinde de sizlerin yanındadır. İstanbul başta olmak üzere ülkemizin bir çok yerinde bizlerden sözlü Farça tercüme hizmeti için saatlik ve günlük ücretler yaklaşık 650 TL'den başlamaktadır.

Çekçe Sözlü Tercüman: Çekçe dili son dönemde özellikle eğitim ve ticari faaliyetlerin iki ülke arasında artması ile aranılan dillerden bir tanesi oldu. Bu dilde Çekçe Türkçe sözlü tercüman ile Türkçe Çekçe sözlü çevirmen ve çapraz çeviri dediğimiz Çekçe İngilizce sözlü tercüman hizmeti tarafımızca verilmektedir. Bu dilde tercüman hizmetimiz İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye'de mevcuttur. Ücretler saatlik ve günlük olarak 1000 TL'den başlamaktadır.

Bulgarca Sözlü Tercüman: Bulgarca dilinde tercüman istekleri çok yönlü olmaktadır. Ofisimiz sizlere bu dilde Bulgarca Türkçe sözlü tercüman ile Türkçe Bulgarca sözlü çevirmen ve Bulgarca İngilizce sözlü tercüme olmak üzere destek olmaktadır. Bulgarca dilinde hastaneler, evlilik ve vatandaşlık işleri ile ticari faaliyetlerde sözlü Bulgarca tercüman talepleri olur. İstanbul ve ülkemizin her noktasında tercüman desteği sizleri bekliyor. Ücretler saatlik ve günlük olarak 900 TL'den başlamaktadır.

Çince Sözlü Tercüman: Çince dilinde ülkemizde tercüman talebi çok sık olmaktadır. Gerek ticari, gerek evlilik, gerek turistik gerekse de vatandaşlık ve eğitim konularında tercüman talepleri olmaktadır. Çince Türkçe sözlü tercüman ve Türkçe Çince sözlü çevirmen hizmetimizin yanında sizlere Çince İngilizce sözlü tercüme desteği de vermekteyiz. Ofisimizden saatlik ve günlük fiyatlar için bilgi alabilirsiniz. Ortalama ücretler 850 TL'den başlamaktadır.

Japonca Sözlü Tercüman: Japonca dilinde tercüme ve tercüman hizmetlerimiz şu yönlere yapılmaktadır. Japonca Türkçe sözlü tercüman, Türkçe Japonca sözlü çevirmen ve Japonca İngilizce ardıl tercüme olarak sizlere hizmet sağlamaktayız. Genelde iş toplantıları eğitim ve aile birleşim işlerinde tercüman desteği istenmekte ve ofisimiz de destek sağlamaktadır. Ortalama saatlik ve günlük ücretler 1000 TL'den başlamaktadır. Ülkemizin her noktasında tercüman talebinde bulunabilirsiniz.

Korece Sözlü Tercüman: Korece dilinde ekibimiz sizlere birçok konuda destek vermektedir. Ticari, eğitim, aile ve evlilik ile göç idaresi başta olmak üzere bir çok konuda ofisimizden Korece Türkçe sözlü tercüman, Türkçe Korece sözlü çeviri ile Korece İngilizce ardıl tercüme talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul ve tüm ülkemizde saatlik ve günlük 1000 TL'den başlayan ücretlerle sizlere destek olmaktayız.

Ukraynaca Sözlü Tercüman: Ukraynaca dilinde ülkemizde ticari, eğitim, vatandaşlık işleri, göçmen bürosu, evlilik ve vatandaşlık işleri gibi bir çok konuda Ukraynaca Türkçe sözlü tercüman ile Türkçe Ukraynaca sözlü çevirmen veya Ukraynaca İngilizce ardıl tercüman talebi ofisimizce karşılanmaktadır. Tercüman ücretleri konusunda saatlik ve günlük olarak 750 TL'den başlayan ücretlerle sizlere destek olmaktayız.

Romence Sözlü Tercüman: Romence sözlü tercüman yada diğer ismi ile Rumence sözlü tercüman hizmeti için ofisimiz konsolosluk belgeli tercümanlar ile sizlere destek vermektedir. Tercüme ofisimiz Romence Türkçe sözlü tercüman, Türkçe Rumence sözlü çevirmen, Romence İngilizce ardıl tercümanlar ile sizlere hizmet vermektedir. Tercümanlarımız Romanya konsolosluğundaki görüşmelerinizde, ticari işlerinizde, eğitim ve evlilik programlarınızda sizlere destek vermektedir. Türkiye'nin her yerine tercüman hizmetimiz mevcuttur. Tercüman ücreti saatlik ve günlük olarak 1200 TL'den başlamaktadır.

Azerice Sözlü Tercüman: Azerice dilinde eğitim, evlilik ve ticari faaliyetlerde tercüman hizmetleri tarafımızca verilmektedir. Azerice Türkçe sözlü tercüman, Türkçe Azerice sözlü çevirmen ile Azerice İngilizce ardıl tercüman hizmetimiz ile sizlere ülkemizin her noktasında sizlerin yanındayız. Azerice tercüman ücretleri saatlik ve günlük olarak 750 TL'den başlamaktadır.

Türkmence Sözlü Tercüman: Bu dilde tercüme büromuz toplantı, ticari işleri, eğitim, konsolosluk ve aile birleşimi gibi durumlar için sizlere yeminli tercümanlık hizmeti sağlamaktadır. Türkçe Türkmence sözlü tercüman, Türkmence Türkçe sözlü çevirmen ile Türkmence İngilizce sözlü çevirmen yada ardıl tercüman hizmeti tarafımızca sağlanmaktadır. Ortalama ücretler saatlik ve günlük 800 TL'den başlamaktadır.

Boşnakça-Sırpça-Karadağça-Makedonca-Hırvatça-Arnavutça Sözlü Tercüman: 6 dil balkan dilleri olarak geçmekte ve bu dillerde ofisimiz sizlere yeminli kadrosu ile tüm Türkiye'de hizmet vermektedir. Tercüme ofisimiz şu dillerde ve şu şekilde hizmet sağlamaktadır. Boşnakça Türkçe Sözlü tercüman, Türkçe Boşnakça sözlü çevirmen, Boşnakça İngilizce ardıl tercüman, Sırpça Türkçe sözlü çevirmen, Türkçe Sırpça sözlü tercüman, Sırpça İngilizce sözlü tercüman, Karadağça Türkçe sözlü tercüman, Türkçe Karadağça sözlü çevirmen, Karadağça İngilizce sözlü tercüman, Makedonca Türkçe sözlü tercüman, Türkçe Makedonca sözlü çevirmen, Makedonca İngilizce sözlü ardıl tercüman, Hırvatça Türkçe sözlü tercüman, Türkçe Hırvatça sözlü çevirmen, Hırvatça İngilizce sözlü tercüman, Arnavutça Türkçe sözlü tercüman, Türkçe Arnavutça sözlü çevirmen, Arnavutça İngilizce sözlü tercüman ve çevirmen gibi dil çiftlerinde balkan dillerinde sizlere tercümanlarımız ile toplantı, ticaret, eğitim, evlilik, göç idaresi, konsolosluk vb. alanlarda hizmet vermekteyiz. Saatlik ve günlük ücretler 900 TL'den başlamaktadır.

Yunanca Sözlü Tercüman: Yunanca dilinde tercüme ofisimiz sizlere yeminli tercüman kadrosu ile hizmet sağlamaktadır. Yunanca Türkçe sözlü tercüman, Türkçe Yunanca sözlü çevirmen ve Yunanca İngilizce sözlü tercüme yada ardıl çevirmen için bizlere ulaşabilirsiniz. Ticari, evlilik ve eğitim gibi konular başta olmak üzere 1200 TL den başlayan saatlik ve günlük fiyatlarla tercüman sözlü çevirmen Yunanca dilinde hizmet sağlıyoruz.

Tayca Sözlü Tercüman: Tayland son yıllarda ticari ilişkilerimizin geliştiği ülke olarak Tayca sözlü tercüman ihtiyaçları da artmıştır. Tayça Türkçe sözlü tercüman, Türkçe Tayca sözlü çevirmen, Tayca İngilizce sözlü tercüman gibi alanlarda ofisimizden hizmet alabilirsiniz. Tercüman ücretleri saatlik ve günlük olarak 1400 TL'den başlamaktadır.

Gürcüce Sözlü Tercüman: Gürcüce dilinde tercüman talepleri bir çok konuda olmaktadır. Hastane, göç idaresi, vatandaşlık,evlilik ve ticari işler vb.alanlarda sizlere destek vermekteyiz. Gürcüce Türkçe sözlü tercüman, Türkçe Gürcüce sözlü çevirmen ile Gürcüce İngilizce ardıl tercüman gibi farklı alanlarda yaptığımız sözlü ardıl tercümelerle Gürcüce dilinde de hizmetinizdeyiz. Aynı zamanda bu dilde 900 TL'den başlayan fiyatlarla saatlik ve günlük tercüman hizmeti Türkiye'nin her noktasında alabilirsiniz.

Slovence-Letonca-Slovakça-Macarca-Estonca Sözlü Tercüman: Slovence ve Macarca aynı zamanda Estonca dillerinde de sizlere sözlü yani ardıl tercüme ve tercüman hizmeti sağlamaktayız.

 1. Slovence Türkçe sözlü tercüman-Türkçe Slovence sözlü çevirmen-Slovence İngilizce ardıl tercüman.
 2. Macarca Türkçe sözlü tercüman-Türkçe Macarca sözlü çevirmen-Macarca İngilizce ardıl tercüman.
 3. Estonca Türkçe sözlü tercüman-Türkçe Estonca sözlü çevirmen-Estonca İngilizce ardıl tercüman.
 4. Letonca Türkçe sözlü tercüman-Türkçe Letonca sözlü çevirmen-Letonca İngilizce ardıl tercüman.
 5. Slovakça Türkçe sözlü tercüman-Türkçe Slovakça sözlü çevirmen-Slovakça İngilizce ardıl tercüman.

Bu dillerde ofisimizden ticari konularınıza, evlilik için, tapuya, notere, hastane işlerine, göç idaresi ve vatandaşlık gibi diğer temel konularda yeminli tercüman ekibimizle sizlere bu dillerde Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz. Bu dillerde 1100 TL'den başlayan saatlik ve günlük ücretler ile sizlere destek veriyoruz.

Danca-Fince-İsveççe-Norveççe-İrlandaca Sözlü Tercüman: Kuzey dilleri olarak bildiğimiz bu dillerde sözlü tercüman yada ardıl çevirmen talepleri de bir hayli fazladır. Bu dillerde de ticari işler, eğitim, sağlık sektörü, konsolosluk, evlilik ve vatandaşlık işlerinde genelde bu dillerde tercüman talepleri olmaktadır.

 • Danca Türkçe sözlü tercüman-Türkçe Danca sözlü çevirmen-Danca İngilizce ardıl sözlü tercüman
 • Fince Türkçe sözlü tercüman-Türkçe Fince sözlü çevirmen-Fince İngilizce ardıl sözlü tercüman
 • İsveççe Türkçe sözlü tercüman-Türkçe İsveççe sözlü çevirmen-İsveççe İngilizce ardıl sözlü tercüman
 • Norveççe Türkçe sözlü tercüman-Türkçe Norveççe sözlü çevirmen-Norveççe İngilizce ardıl sözlü tercüman
 • İrlandaca Türkçe sözlü tercüman-Türkçe İrlandaca sözlü çevirmen-İrlandaca İngilizce ardıl sözlü tercüman

Bu dillerde sözlü tercüman ücretleri saatlik ve günlük olarak 1300 TL'den başlayan fiyatlarla ofisimizden destek isteyebilirsiniz.

İbranice Sözlü Tercüman: İbranice dilinde ofisimizden dilediğiniz konu için sözlü tercüman talebinde bulunabilirsiniz. İbranice Türkçe sözlü tercüman, Türkçe İbranice sözlü çevirmen ile İbranice İngilice ardıl tercüman desteği tarafımızca sizlere ülkemizin her yerinde verilmektedir. Ücretler 1300 TL'den başlamaktadır.

Felemenkçe Sözlü Tercüman: Bu dilde tercümanlarımız sizlere ticari, eğitim, evlilik, noter, tapu, hastane, konsolosluk ve telefon görüşmesi gibi alanlarda ihtiyacınıza göre tercüme desteği sunmaktadır. Ülkemizin her noktasında bu dilde bizlerden ardıl tercüman yada sözlü Hollandaca tercüman talebinde bulunabilirsiniz. Ücretler 1200 TL'den başlamaktadır.

 1. Hollandaca Türkçe sözlü tercüman- Türkçe Hollandaca sözlü çevirmen - Hollandaca İngilizce ardıl tercüme sözlü tercüman
 2. Felemenkçe Türkçe sözlü tercüman- Türkçe Felemenkçe sözlü çevirmen - Felemenkçe İngilizce ardıl tercüme sözlü tercüman

Bu dilde kimileri Hollandaca kimileri de Felemenkçe dediği için iki şekilde de makalemizde yer verdik.

Kazakça-Özbekçe-Kırgızca Sözlü Tercüman: Tarihimizden gelen kardeş ülkelerimizin dilinde de ülkemizde tercüman hizmeti vermekteyiz. Hastane, evlilik, konsolosluk ve noter gibi durumlarda ofisimizden destek isteyebilirsiniz. Ücretler 850 TL'den başlamaktadır.

 • Kazakça Türkçe sözlü çevirmen-Türkçe Kazakça sözlü tercüman-Kazakça İngilizce sözlü tercüman
 • Özbekçe Türkçe sözlü çevirmen-Türkçe Özbekçe sözlü tercüman-Özbekçe İngilizce ardıl tercüman
 • Kırgızca Türkçe sözlü çevirmen-Türkçe Kırgızca sözlü tercüman-Kırgızca İngilizce sözlü tercüman ve çevirmen

Urduca Sözlü Tercüman: Urduca dili biraz orta asya karışımı bir dildir. İçinde Hintçe ve Farsça kelimelerin yaygın olduğu dilde ülkemizde sizlere hastane, konsolosluk, göç idaresi, vatandaşlık, evlilik, tapu, adliye ve noter gibi yerlerle ticari alanlarda tercüman hizmeti sağlamaktayız. Urduca Türkçe sözlü tercüman, Türkçe Urduca sözlü çevirmen yada ardıl tercüman desteği için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tercüman ücretlendirmesi 1250 TL'den başlamaktadır.

Endonezce Sözlü Tercüman: Endonezce dilinde son dönemde artan ticari faaliyetler sonrası tercüman destekleri ve talepleri de fazlalaşmıştır. Ülkemizde ticari, aile birleşimi yani evlilik, noter, tapu, nikah ve eğitim gibi alanlarda bu dilde talepler mevcuttur. Tercüme büromuz bu alanlardaki tercümelerde sizlere Endonezce Türkçe sözlü tercüman, Türkçe Endonezce sözlü çevirmen ve Endonezce İngilizce sözlü yani ardıl tercüman hizmeti için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretlendirmeler ise 1500 TL'den başlamaktadır.

Hintçe Sözlü Tercüman: Hintçe çok önemli bir dil konumuna geldi. Özellikle sağlık turizmi için ülkemize gelen Hintli hastaların fazlalığı sonrası bu dilde tercüman hizmeti önem kazanmıştır. Ticari, eğitim ve evlilik dışında bu dilde tapu ve noter hizmetlerine de bir hayli tercüman talebi olmaktadır. Hintçe Türkçe sözlü tercüman, Türkçe Hintçe sözlü ardıl tercüman ve Hintçe İngilizce sözlü çevirmen tercüman hizmetimiz sizleri bekliyor. Bu dilde ülkemizin her noktasına hizmet vermekteyiz. Sözlü tercüman ücretleri 1500 TL'den başlamaktadır.

Afganca Sözlü Tercüman: Afganca bu dil Farsça'nın ağırlıkta olduğu bir dildir. Bu bakımdan genelde Farsça bilenlerin birçoğu bu dile de hakimdir. Afganca dilinde genelde oturum, göç idaresi, konsolosluk, aile birleşimi ve ticari faaliyetler için tercüman talepleri olmaktadır. Afganca Türkçe sözlü tercüman, Türkçe Afganca sözlü çevirmen ve Afganca İngilizce ardıl tercüman ve çevirmen ekibimizden destek alabilirsiniz. Fiyatlandırma 1200 TL'den başlamaktadır.

Sözlü Tercümede Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 • Uzmanlık alanımız sözlü ve ardıl çeviri (15 yıllık deneyim)
 • 200’e yakın tercümanla tüm Türkiye’de hizmet.
 • Noter yeminli ve adli yeminli tercüman kadromuz
 • Alanlarının uzmanı tercümanlarla çalışma prensibimiz
 • Piyasadaki en uygun fiyat ve birinci sınıf tercüme hizmeti

ayrıntılı fiyatlar için info@tercumeofisi.com adresinden bağlantıya geçebilirsiniz.

Sözlü Tercüme Tercüme Bürosu olarak sözlü çeviri veya ardıl tercüme hizmetlerinde 60 dilde sizlere noter yeminli tercüman ve adli yeminli çevirmen kadromuzla hizmet veriyoruz. Notere, tapuya, hastaneye, adliyeye, toplantılara vs. bir çok alanda tercüman desteğini "yeminli tercüme ofisi"mizden alabilirsiniz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.