Cevizli Tercüme Bürosu

Maltepe ilçemizin son dönemde büyüyen ve ekonomik olarak bir hayli gelişen mahallesi Cevizli tercüme bürosu olarak sizlere tercüme ile ilgili her türlü desteği sağlamaktayız. Cevizli de “Tercüme Ofisi”mizden yeminli tercüman imzalı çeviri başta olmak üzere noter tasdikli tercüme ve apostil hizmetleri konusunda destek alabilirsiniz.

Cevizli’de Diploma Tercümesi Yapan Tercüme Bürosu

Tercüme bürosu olarak sizlere tüm evraklarınızda hizmet sağlamaktayız. Örnek olarak diploma çevirisine ihtiyaç duyuyorsunuz. Yapmanız gereken evrakı sadece bize ulaştırmak. Evrakı ister maille isterseniz de online tercüme sipariş formumuz ile bize iletebilirsiniz. Yeminli diploma tercümesi için nasıl fiyat alırım diye düşünmeden sitemize girin.

Gibi kısaca 1 dakika içinde tercüme evrakınıza teklif alabilirsiniz. Sonrasında Kredi kartı, EFT veya Havale yaparak ödemenizi yaparak çeviriyi başlatabilirsiniz. Çeviri ödemesi sonrası editörlerimiz hemen evrakınızı işleme alır. Ve sistem tarafından verilen sürede size teslimi sağlanır.

Vekalet İçin Cevizli’de Noter Onayı Almak İstiyorum

Cevizli Mahallemizde bulunan noterlerde yapmış olduğunuz tüm işlemler için noter onayı almaktayız. Noter onayı konusunda diyelim vekalet verdiniz bunu her hangi bir dile çeviri yaptıracaksınız. Örnek Rusça olsun hemen bize ulaşarak yardım alabilirsiniz. Bize ulaşan evrak tercüme edilir. Ardından notere hazırlanır ve noter tasdiki vekalete alınarak sizlere teslim edilir. Maltepe tercüme bürosu olarak tüm dillerde noter onaylı vekalet tercümelerinde sizlerin hizmetindeyiz.

Cevizli’de Tercüme Evraklarına Apostil ve Konsolosluk Onayı

Tercüme büromuz sizlere her alanda destek vermeye devam etmektedir. Tercümelerde noter onayı sonrası apostil istendiği takdirde ekibimiz sizin adınıza tüm ülkelere apostil almaktadır. Ayrıca konsolosluk onaylarında da ülkelerin taleplerine göre size destek vermekteyiz. Ayrıca çeviri bürosu olarak bizlerden yeminli sözlü tercüman veya simultane tercüman ekipman hizmeti de alabilirsiniz.

  • Dosyayı yükleyin.
  • Dilleri belirleyin kaynak ve tercüme olacak dil olarak.
  • Uzmanlık varsa seçim yapınız (medikal-hukuk vs.)
  • Özel isteklerinizi belirtiniz.
  • Yeminli tercüman imzalı, noter onaylı veya apostil alınacaksa yazınız
  • Adres bilgilerinizi belirtiniz.
Cevizli Tercüme Bürosu Maltepe Cevizli bölgesinde 160 dilde yeminli tercüme hizmetiniz için tüm belge ve dökümanlarda alanında uzman tercümanlarla yanınızdayız.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.