Danca Tercüme

Danca veya Danimarka dili yada Danimarkaca tercüme hepsinin söylendiği bir dil. Danimarka’da konuşulan dil özellikle gurbetçilerimiz vasıtasıyla sık karşılaştığımız bir dildir. Danca tercümede son dönemde eğitim amaçlı ülkemize gelen Erasmus öğrencileri bu dil üzerinden özellikle resmi evrak çevirisinde yoğunlaştılar. Danca tercüme konusunda Türkçe ve Türkçe’den Danca’ya sorunsuz ve kaliteli çeviri için doğru adrestesiniz.

Danimarka Dilinde Çeviride Dikkat Edilmesi Gerekenler

Danimarka dilinde çeviri hizmeti almak istediniz bizimle çalışmasanız bile şu noktalara dikkat etmenizi öneririz.

 • Kaynak hedef dil ikilimin de hedef dildeki tercüman o dilde anadilde çevirmen olsun.
 • Konuya göre çevirmen seçilsin. (medikal bir işte – uzmanlığı olan bir tercüman ile çalışmak)
 • Tercüme sonrası editör kontrolü ve müşteri isteklerini dikkate alan bir çalışma yapmak.

Danimarkaca’dan Türkçe’ye Doğum Belgesi Tercümesi Yapıyor Musunuz?

Danca dilinde her türlü evrak ve doküman çevirisinde yardımcı olan ofisimiz Danimarkaca’dan Türkçe’ye veya tersi yöne doğum belgesi çevirisi hizmeti de vermektedir. İster yeminli veya noter onaylı olarak bizlerden alabilirsiniz.

Danca Çeviri Pasaport Ne Kadar Sürer?

Pasaport tercümelerinde Danca çeviride genelde 30 dakika içinde tercümesi tamamlanarak noter işlemine hazır hale getirilir.

Türkçe Diplomam Yeminli ve Noter Onaylı Danca Tercüme Olacak

Diplomanızı yurt dışında Danimarka’da kullanacaksınız. Danca çeviri yaptırmak istiyorsunuz. Evraklarınız bize ulaştıktan sonra ilgili tercümanımız tercümesini yapar. Altına ıslak imzalı kaşe ve imzasını atarak tercümeyi doğru yaptığını beyan eder. Bu işleme Danca yeminli diploma tercümesi deriz. Ardından eğer vereceğiniz kurum ekstra noter onayı talep ederse en düşük 96 TL notere ödemek kaydı ile sayfa başı olarak noter onayınız yapılır.

Vize Evraklarıma Tercüme ve Apostil Konsolosluk İçin Alabilir Miyim?

Danimarka için vize evraklarına tercüme ve noter aynı zamanda apostil işlemleri tarafımızca yapılmaktadır. Vizede sorun yaşamamak adına konsolosluğun istediği şekilde evraklarınız tercüme yapılarak çevirileri tarafınıza teslim edilir. Apostil ücretsiz bir işlem olup kaymakamlık ve valiliklerden alınmaktadır. Konsolosluk onayı ise ücretli olup fiyatlar sayfa başı olarak konsolosluklarda 150 TL dolaylarındadır.

Danimarkaca Tercümede Evrak Çevirileri

 • Diploma
 • Transkript
 • Sağlık sigortası
 • Vekalet
 • Ehliyet
 • Oturum izni
 • Öğrenci belgesi
 • Pasaport
 • Kayıt belgesi

gibi genel içerikli ve eğitim amaçlı evraklar iki dil arasında en fazla tercüme talebi alanlardır.

Danca Hızlı Veya Acil Tercüme İstekleri

Ofisimiz sizlerden gelen hızlı veya acil tercüme isteklerini de karşılamaya devam ediyor. Danca acil çeviri için zaman kaybetmeden sitemize girerek bize ulaşabilir. Online sisteme evrak yükleyip hizmet alabilirsiniz. Veya mail ortamı iletişim cep ve sabit telefonlardan ulaşarak işinizi öncelikle yaptırabilirsiniz.

Danca Hizmet Almak İçin Ödenmesi Gereken Ücretler Hakkında Bilgi

Danca hizmet almaya karar verdiniz ödemeniz gereken tutarı bilmiyorsunuz. Bu durumda ne ödeyeceğinizi üç aşağı beş yukarı şu yöntemlerle anlayabilirsiniz. Birinci olarak tercüme için önce hangi dilden hangi dile olduğunu bilmek, içerik konusu onu belirlemek, karakter sayısı veya kelime olarak bilmek, onay isteniyor mu belirlemek, teslim süresi, müşteri istekleri gibi genel bilgilere sahip olarak ortalama bir rakam ortaya çıkar. Tam ve kesin Danca tercüme ücretleri için ofisimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Yazılı tercüme dışında Danca çeviride ardıl ve simultane tercüman hizmeti de tarafımızca sağlanmaktadır.

Danca Tercüme Danca Tercüme için yeminli tercüman imzalı, noter onaylı, apostilli çeviri desteği vermekteyiz. Avrupa ve Anadolu Yakası ofislerimizde Danca çeviride tüm alanlarda hizmetinizdeyiz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.