Ehliyet Belgesi Tercüme

Ehliyet kelime anlamından da çıkarılacağı gibi bir işi yapmaya ehil olmak o işte beceri sahibi olmak anlamında kullanılır. Ehliyet kavramı Türkçemizde ise araba kullanmak için gerekli belgedir. Ehliyet tercümesi bu anlamda sık başvurulan ve istenen bir evrak çeşitlidir.Ehliyet belgesi tercüme işlemlerinizde Tercüme Ofisi olarak yanınızdayız.

Online 24 Saat Yeminli Noterli Ehliyet Tercümesi

Online tercüme bürosu olarak sizlere tüm dillerde ofisimiz bünyesinde yeminli tercüme hizmeti sağlamaktayız. "Tercüme Ofisi"miz 24 saat sizlere ehliyetinizin çevirisi için online hizmet vermekte. Yapmanız gereken sitemize girip ehliyetinizi sisteme yükleyip dilleri seçim ardından hangi onaylı istiyorsanız ehliyetinizi yeminli ehliyet tercümesi, noter onaylı ehliyet çevirisi veya apostilli olarak bu seçimleri yapın notunuz ve kargo isteğiniz varsa belirterek EFT, Havale ve Kredi kartı ile ödeme yaparak mesaiye gerek olmadan evrakınız işleme girsin ve tercümeniz tamamlanıp sizlere iletilsin.

Ehliyet Belgesi Çevirisi Neden İstenir?

Ehliyet belgesi sürücü belgesini aldığınız ülke dışında araç kullanmak için bu belgenin çevirisine ihtiyaç vardır. Zira yurt dışında araç kullanma belli süre ile kısıtlıdır. Uzun süre araç kullanacaksanız ehliyetinizi yeminli tercüme ve noter onayı yaptırarak oradaki ilgili makama ibraz etmeniz gerekir. Yine yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız da ülkemize kesin dönüş yaptığında yurt dışı ehliyetlerini tercüme noter onayı yaptırarak emniyette yeni ehliyet almaktadırlar.

Sürücü Belgesi Tercümesi Yeminli Nerede Yapılıyor?

Sürücü belgenizi örnek olarak Almanca’dan Türkçeye çeviri yaptıracaksınız yapmanız gereken “Tercüme Ofisi’ne” başvurarak belgeyi çeviri yaptırmak ardından tercüman tercümenin doğruluğunu beyan ederek tercüme yapmasıdır.

Sürücü Belgesi İngilizce’den Türkçe Olacak Noteri Ne Kadar Tutar?

Sürücü belgesi tercümesi yapıldıktan sonra genelde noter tasdiki de talep edilir. Bu durumda firma olarak bizler çeviri sonrası evrakları notere hazırlarız. Noter şu bilgilere göre ehliyet belgesi tasdikini ücretlendirir.

 • Sayfa sayısı
 • Sayfadaki satırlar
 • İşin yazıldığı punto
 • Kaynak metin ile çeviri metni sayfası

gibi bilgilere bakarak en düşük 157 TL olmak üzere tercümeyi onaylar.

Ehliyetimi Hızlıca Tercüme Ettirmek İstiyorum Ücreti Nedir?

Sürücü belgesi çevirisi “Tercüme Ofisi”n de 1 saat içinde yapılmaktadır. Noter onayı ile birlikte 1 saat 30 dakikada maksimum olarak hazırlanmaktadır. Hızlı çeviri ihtiyaçlarınız olduğunda ofisimizle bağlantıya geçerek çeviri yaptırabilirsiniz.

Hızlı çeviri hizmeti almak için aşağıdaki yolları izleye bilirsiniz.

 • Sitemizden hızlı teklif alabilir
 • Online dosya yükleyerek teklif alıp kredi kartı, eft ve havale ile ödeme yaparak çeviriyi başlatabilirsiniz
 • Mail ile bizlere ulaşabilir ve 5 dakikada teklif alabilirsiniz
 • Whatsapp’dan çevrilmesini istediğiniz belgeyi göndererek 2 dakika içinde tercüme ve noterli teklif alabilirsiniz.

Not: belgenin okunaklı olması gerekmektedir. Ayrıca ehliyet belgesi tercümesi için ücretler şu şekilde hesaplanır.

 • Kaynak hedef dil
 • Kelime sayısı
 • Onay durumu – yeminli, noterli, apostilli
 • Teslim zamanı ve müşteri istekleri

gibi kriterlere bakılarak sürücü belgesi için fiyat verilir.

Ehliyet Belgesi Tercüme Ehliyet belgesi tercümesi farklı bir ülkede yaşıyorsanız 6 ay sonra zorunludur. İstediğiniz dilde noterli ehliyet çeviri hizmetimizden yaralanabilirsiniz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.