Emaar SQUARE Tercüme Bürosu

Emaar SQUARE Üsküdar İlçemizin Ünalan Mahallesi’nde yükselen önemli bir ticaret ve yaşam alanıdır. Ayazma Caddesi üzerinde bulunan veya Libadiye Caddesi’nin Göztepe Köprüsü ile yakın bölümünde yer alan mekanımıza tercüme hizmetini taşıyoruz. Emaar’da oturan veya burada ofisi olan tüm müşterilerimize Emaar SQUARE tercüme bürosu olarak 7/24 160 dilde yeminli, noter onaylı ve apostilli tercüme desteği sağlamaktayız.

Emaar SQUARE’de Yeminli Tercüme

Emaar’da çeviriye ihtiyacınız oldu. Ofisinizden çıkmanıza gerek yok. Hemen sitemize giriyorsunuz. www.tercumeofisi.com

  • Elinizdeki evrakı sitemize yükleyin online teklif alın
  • Mail ile bize ulaşın 5 dakika içinde geri dönüş yapalım
  • Whatsapp ile tercüme evraklarınızın fotoğrafını çekin gönderin fiyat ve süre verelim
  • Sitemizdeki canlı destek hattı üzerinden evrak göndererek veya proje ekibimize sorular sorarak
  • Telefonla arayarak bilgi ve ücret alabilirsiniz.
  • We transfer veya FTP ile dosya paylaşabilirsiniz.

Emaar SQUARE’da Noterli Onaylı Tercüme

Emaar SQUAREbinamız için tüm dillerde burada yaşayan ve çalışanlara özel fiyatlarla tüm dillerde noter onaylı tercüme desteği veriyoruz. Evraklarınız adresinizden alınıp yine adresinize teslim ediliyor. Aynı zamanda ihtiyacınız olması durumunda firma olarak apostil işlemlerinizi kaymakamlık ve valiliklerden de takip edip sonlandırıyoruz.

Emaar SQUARE’da İş Görüşmesine İngilizce Ve Arapça Tercüman

Emaar’da sadece İngilizce ve Arapça değil 60 dilde yeminli tercümanlarla iş görüşmesine, toplantıya, açılışa, basın davetine, satışlara, gezi ve yer göstermeye, refakat için gibi tercüme ve tercüman desteği sağlamaktayız.

Emaar’da Çeviri Ücretleri

Emar’da çeviri ihtiyacınız oldu. Ödeme noktasında nasıl yardımcı oluyoruz sorusuna gelince;

  • Sitemizden kredi kartı ile ödeme
  • EFT
  • Havale
  • Ptt hesabı

gibi yöntemlerle ödeme işlemi yapabilirsiniz. Tercüme ve tercüman ihtiyaçlarınız için proje ekibimizle irtibata geçerek yardım alabilirsiniz. Emaar Üsküdar'a hareketlilik katarken Üsküdar tercüme bürosu olarak sizlere tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti vermekteyiz.

Emaar SQUARE Tercüme Bürosu Emaar SQUARE Tercüme Bürosu olarak Üsküdar bölgesine hareketlilik getiren Emaar'da bizlerde tercüme hizmeti sunmaktayız. Üsküdar 17. noterliği ile çalışan ofisimiz yeminli tercüman imzalı ve noter onaylı tüm dillerde sizlere destek vermektedir.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.