Erenköy Tercüme Bürosu

Erenköy Kadıköy ilçemizin nadide mahallesi. Erenköy'de iş sahibi firma holding bu bölgede yaşayan müşterilerimize tüm dillerde tercüme hizmeti vermekteyiz. Tercümelerimiz yeminli, noter onaylı ve aposttilli olarak tarafınıza gönderilir. Erenköy tercüme bürosu olarak tüm çeviri işlemlerinizde yanınızdayız. Çeviriye nasıl ihtiyacınız varsa orada “Tercüme Ofisi” var.

Pasaportumu İngilizce Noter Tasdikli Yaptırmak İstiyorum

Firmamız sizlerden gelen taleplere göre isterseniz Türkçe’den İngilizce’ye pasaport çevirisi veya İngilizceden Türkçeye pasaport tercümesinde sizlere noter onaylı olarak hizmet vermektedir. Pasaport bize ulaştıktan 30 dakika içinde tercümesi tamamlanır. Ardından noter onayına geçilir ve en geç bir saat içinde sizlere ister kargo isterseniz mail veya elden teslim olarak bizlerden alabilirsiniz. Tercüme dışında noter onayına da ek ücret ödenir. Noter ücretleri ise sayfa başı, satır sayısı ve karakter olarak hesaplanır.

Erenköy’de Tercüme Hizmeti Nasıl Alabilirim?

Türkiye'nin en donanımlı bürosu “Tercüme Ofisi” olarak firmamız online pazarda gücü ve kalitesi ile sizlerin yanında. Bizlerden çeviri hizmeti almak için internete bağlanmanız yeterli olacaktır.

  • Sitemize girerek online dosya yükleyerek ve çıkan tutarı ödeyerek çeviri hizmeti alma.
  • Yine siteden hızlı teklif al bölümü üzerinden teklif alarak ilerleyebilirsiniz.
  • Mail atarak ilerleyebilirsiniz.
  • Whatsapp ile bizlere çeviri gönderebilirsiniz (elinizdeki dokümanları okunaklı olarak fotoğraflayıp gönderebilirsiniz.)
  • Telefon ile çeviri hizmeti alabilirsiniz.

Erenköy’de Notere Almanca Tercüman Hizmeti

Erenköy'de noterlikte bir işiniz mi var tercüman ihtiyacınız hasıl oldu. Yapmanız gereken ofisimizle bağlantıya geçerek tercüman talebinde bulunmak. Firmamız sizlere en uygun fiyatlarda sözlü tercüme alanında da hizmet vermektedir.

Erenköy’de Sözleşme Çevirisi Yaptırsam Ödemeyi Nasıl Yapmam Gerekir?

Bizlerin çeviri bürosu olarak farkımız zaman mekan ve zaman israfını önleme adına size sunduğumuz hizmetler bizleri bir adım öne çıkarmıştır. Sözleşme tercümesi yaptırmaya karar verdiniz. Diyelim ki Türkçeden İngilizceye sitemize girerek Kredi kartınızla veya internet bankacılığı hesabınızı kullanarak EFT ve Havale yolu ile tercüme desteği alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için proje ekibimizle bağlantıya geçebilirsiniz. Kadıköy'te tercümenin merkezindesiniz.

Erenköy Tercüme Bürosu Kadıköy'de Erenköy Tercüme Bürosu olarak sizlere tüm dillerde çeviri desteği sunmaktayız. Tüm belge ve evrak tercümelerinde ayrıca noterlik işlerinizde Erenköy'de sizlere çeviri desteği sunmaktayız.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.