Estonca Tercüme

Estonca aslında dil grubu olarak Fince’ye çok yakın ama en önemli ayırıcı özelliği konuşmadaki 3 farklı tonlamadır. Kısa, normal ve uzun tonlama diye ayırabiliriz. Estonca tercüme özellikle Avrupa’nın kuzeyine eğitim almak için giden gençlerin vasıtasıyla ihtiyaç duyulan bir dil oldu. Estonca çeviri alanında son dönemdeki siyasi girişimlerle iş adamları da karşılıklı çalışma grubu oluşturarak ekonomik bir hareketlilik sağlandı.

Estonca Türkçe Çeviriyi Kimler Yapıyor?

Tercüme sektöründe en önemli konu kaliteyi yakalamaktır. Bu anlamda çeviri ekibimiz eğer Estonca'dan Türkçeye tercüme yapılacaksa ana dili Türkçe olan bir tercümanla çalışarak kaliteli bir çeviri anlayışı ortaya çıkarır. Yine tercüme ofisi olarak Türkçe Estonca alanında çeviri yapsaydık bu kez ana dili Estonca olan bir tercüman ile çalışarak kaliteli bir çeviri için ilk adımı atmış olurduk. Çeviri kalitesinde bir başka önemli nokta ise tercümanların konulara göre seçilmesidir.

Okul Başvurusu İçin Diplomam Estonca Yeminli Çeviri Olacak?

Estonya genel olarak eğitim amaçlı Türklerin sık gittiği bir ülke olduğundan yeminli diploma çevirileri sık gelmektedir. Diploma tercüme işlemlerinde çevirmen arkadaş çeviriyi yaptıktan sonra ıslak imzalı olarak imzalamasına Estonca yeminli diploma tercümesi denir.

Estonca Pasaportum Noter Onaylı Tercümesi Ne Kadar Tutar?

Estonca’dan Türkçeye pasaport tercüme ettirdiniz. Noter onayı alacaksınız. Firmamız İstanbul’un iki yakasında tercüme hizmeti vererek Beyoğlu 3. Noter ve Üsküdar 17. Noterlikleri ile çalışarak sizlerin noterli tercüme ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Noter ücretleri sayfa başı ve satır sayısına göre değişmekte olup en düşük 96 TL’dir.

Estonca Evraklarıma Konsolosluk Onaylı Tercüme Nerede Yaptırabilirim?

Bu sorunun tek cevabı var “Tercüme Ofisi” firmamız sizlere Estonca olarak belgelerinizi tercüme eder. Noter onayı yaptırır. İsteğinize göre bu evraklar kaymakamlık veya valiliklerce apostil alınır ve son olarak ta sizler konsolosluktan randevu alarak sorunsuz şekilde belgelerinizi teslim edebilirsiniz.

Estonca Evrak Çevirisi Yaptırsam Ücreti Ne Olur?

Tercümede müşterilerimizin önceliği olan çeviri ücreti konusuna gelince şu bilgilere bakarak bir yol izleriz. Estonca’dan hangi dile veya hangi dilden Estonca’ya tercüme olacak

  • Konusu içeriği nedir
  • Karakter sayısına bakılır
  • Onay durumu var mı? /yeminli – noterli - apostil
  • Teslim zamanı
  • Müşteri notları

gibi bilgilere bakılarak çeviri tamamlanır. Bu bilgiler doğrultusunda çeviri fiyatı verilse de ofis olarak net fiyatlarımız hakkında proje ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Estonca Tercüme Estonca Tercüme konusunda 15 yıldır hizmet veren firmamız, ana dili Estonca olan tercümanlarımızla sizlere yazılı tercümeden sözlü Estonca tercümana tüm alanlarda destek vermektedir. Estonca olarak; yeminli ve noterli tercüme talebinde bulunabilirsiniz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.