Felemenkçe (Hollandaca) Tercüme

Aslında Felemenkçe; Hollandaca, Flemenkçe veya Flamanca olarak ta bilinir. Felemenkçe tercüme işlemlerinde İstanbul’un iki yakasındaki ofisimizle sizlerin hizmetindeyiz. Firmamız gerek Hollanda Türkiye ikili ilişkileri gerekse de bu ülkede yaşayan vatandaşlarımızın Hollandaca Türkçe veya Türkçe Flamanca çeviri ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Hollandaca Tercüme hizmetimizle ilgili detayları bize ulaşarak veya makalemizin devamını okuyarak bulabilirsiniz.

Hollandaca Çeviriyi Kimler Yapıyor?

Bu soruya cevabımız hep şu şekilde olmaktadır. Birincisi kaynak dil hedef dil ayrımında hep hedef dilde ana dilde çevirmenlerle çalışmaktayız. Yani Türkçe’den Hollandaca’ya tıbbi tercüme yapacaksak Hollandacası ana dil olan tercümanı ve aynı zamanda tıp eğitimli birini tercih ediyoruz. Tam tersi durumlarda da bu kez Türkçesi ana dil olan çevirmenle çalışmayı tercih ediyoruz.

Felemenkçe Ehliyet Tercüme

Hollanda’dan ehliyet aldınız Türkiye’de kullanacaksınız. O zaman yapmanız gereken ofisimize ulaşmak ehliyetinizi ister mail ile, ister whatsapp ile okunaklı olarak ister sitemize girerek online dosya yükleyerek bize ulaştıracaksınız ardından bizler tercümesini yaparak sonrasında noter onaylı şekilde size teslim edeceğiz. Ardından emniyete giderek yeni ehliyetinizi alabilirsiniz.

Yeminli Flamanca Tercüme

Flamanca tercüme yaptırmak istiyorsunuz ve tercüme yeminli olacak. Tercümeli evrak bizlere ulaşır ardından çevirmen tercümesini yapar sonrasında tercümeyi doğru yaptığını beyan ederek altını imzalar buna yeminli tercüme deriz. Sizlerin yeminli Felemenkçe tercüme isteklerinize destek vermeye devam ediyoruz.

Online Hollandaca Tercüme İsteği

Hollandaca tercüme birkaç isimle söylendiğinden bazen Flemenkçe tercüme bazende Flamanca tercüme diye duyduğumuzda şaşırsakta hepsi aynı şeydir. Ofisimiz sizlere 24 saat kesintisiz online Felemekçe tercüme sistemimiz üzerinden hizmet vermektedir. Hollandaca evraklarınızı sisteme yükleyin kaynak ve hedef dili seçiniz varsa uzmanlık seçimizi yapın. Ardından EFT, Havale ve Kredi kartı ile ödeme yaparak ister Hollandaca yeminli tercüme, ister Flamanca noter tasdikli çeviri veya Felemenkçe apostilli tercüme siparişiniz hemen hazırlansın.

Diplomam Noter Onaylı ve Hollanda’ya Apostilli Olacak

Türkçe diplomanız var. Tercüme yaptırdınız ardından noter onayı alındı. Bu diplomayı hangi ülkeye teslime edecekseniz apostil istiyor. Örnek Hollanda’ya verelim bu durumda noter onayı yapılan tercümeli evrak kaymakamlık ve valiliklerde tarafımızca apostil onayı yaptırılıp sizlere teslim edilir. Noter onayında sayfa başı ücretlendirmesi varken apostil ücretsiz bir işlemdir. Tarafımızca yapılırsa ücret talep edilmektedir. Flemenkçe tercümenin her aşamasında sizlerin destekçisiyiz.

Hollanda Konsolosluğu İçin Evrak Tercüme Hizmeti

Yurtdışı ile işiniz bağınız olduğunda konsolosluk ile de uğraşmak zorundasınız. Bundan ötürü tüm konsolosluk evrakları çevirilerinde de hizmetinizdeyiz.

 • Vize evrakları
 • Okul belgeleri
 • Ticaret işlemleri
 • Vekaletler
 • İkili anlaşmalar
 • Devletler arası işlemler vb.

Hollandaca’da En Fazla Çevirisi Yapılan Belgeler

Hollandaca tercümede en fazla tercümesi bize gelen evraklar şu şekilde sıralanmıştır.

 • Pasaport
 • Diploma
 • Transkript
 • Vekalet
 • Nüfus kayıt örneği
 • Sabıka kaydı
 • Evlenme cüzdanı
 • Boşanma evrakları

gibi evraklar müşterilerimiz tarafından yoğun olarak talep edilmektedir.

Felemenkçe Çeviri Yaptığımız Alanlardan Örnekler

Felemenkçe’de Türkiye’de en fazla talep gören tercüme ofisi olarak medikal, tıp, hukuk, akademik, teknik, resmi evrak ve finans gibi bir çok alanda hizmet sağlamaktayız. Daha fazla ayrıntı için proje ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

İş Görüşmesine Hollandaca Tercüman

Çeviri büromuz Hollandaca alanında sözlü veya simultane tercüme alanlarında hizmet vermektedir. Çevirininin konusu iş görüşmesi, toplantı, tapu, hastane, noter vb. konular fark etmeksizin sözlü Felemenkçe çevirmen hizmeti vermekteyiz. Sözlü ve simultane tercüman istekleri için lütfen iletişime geçiniz.

Hollandaca Tercüme Ücretleri

Öncelikle yaptıracağınız tercümeye göre fiyatlar değişmekle birlikte çeviri için ödemeniz gereken tutar şu hesaplar sonucu ortaya çıkar.

 1. Kaynak dil ile hedef dil hangileri
 2. İçerik konusu nedir
 3. Karakter veya kelime olarak yoğunluğu
 4. Resmi onay isteniyor mu? (yeminli-noterli-apostilli)
 5. Tercümenin teslim süresi
 6. Müşteri istekleri
 7. Ek kontrol talepleri

gibi durumlara bakılarak Felemenkçe tercüme için fiyat oluşturulur. Fiyatlarımızla ilgili net bilgi için proje ekibimizle bağlantıya geçebilir veya sitemizde online işlem yaparak teklif alabilir ve ödeme sonrası çeviri işleminizi başlatabilirsiniz.

Felemenkçe (Hollandaca) Tercüme Felemenkçe (Hollandaca) Tercüme, yeminli tercüman imzalı ve kaşeli, noterli tüm yazılı çeviriler için "Tercüme Büromuz" ile bağlantıya geçebilirsiniz. Türkiye'de online tek tercüme platformu olan ofisimiz Kredi kartı ile de tercüme ödemesi imkanı sunmaktadır.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.