İbranice Tercüme

İbranice dünyanın birçok yerinde konuşulan özellikle İsrail, ABD, Kanada ve Almanya gibi ülkelerde yoğun olarak telaffuz edilen bir dildir. İbranice tercüme yazılı olarak çok sık yapılmasa da sözlü anlamda özellikle ardıl ve simultane olarak çok sık başvurulan bir dildir. İbranice’nin diğer bir ismi ise İbranca’dır. İbranca Çeviri hizmetimiz hakkında ki detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İbranice Online Tercüme Hizmeti Nasıl Alırım?

Bu dilde tercüme hizmeti için yapmanız gereken öncelikle "Tercüme Ofisi" sitemize girmek ardından da ister evrak yükleyip ister metin girerek İbranice Türkçe, Türkçe İbranice veya İbranice İngilizce ile İngilizce İbranice dilleri arasında seçim yaparak tercümenin uzmanlık durumunu seçiyorsunuz. Sonrasında İbranice yeminli tercüme, İbranice noter tasdikli çeviri yada İbranice apostil onaylı çeviri durumlarına göre tercümenizi seçip istediğiniz dilde ve onayda tercüme EFT, Havale ve Kredi kartı ile ödeme yaparak tercümenizi başlatabilirsiniz. Online İbranice tercüme hizmeti almak sadece 30 saniye.

İbranice Yazılı Çeviriyi Kimler Yapıyor?

İbranice yazılı tercüme isteğiniz bizlere ulaştığında kaynak hedef dile göre ana dili ya Türkçe olan veya İbranice olan tercümanlarla çalışmaktayız. Burada amaç en iyi tercümeyi ortaya çıkarmaktır.

İbranice Kullanım Kılavuzu Yeminli Tercüme

Sizler İbranice alanında kullanım kılavuzu veya başka belgelerin tercümesine ihtiyaç duyduğunuzda adresiniz “Tercüme Ofisi” olmalı. Çeviri büromuz İbranice yeminli tercüme hizmeti vermektedir. İbranice yeminli tercüman kadromuz ile tüm evraklarınıza yeminli çeviri hizmeti sağlamaktayız.

İbranice Sözleşmemi Çeviri Noter ve Apostil Onayı

Sizlerden gelen evrak tercüme yapıldıktan sonra Kadıköy 11, Beyoğlu 3. Noterlik ve Üsküdar 17. Noterliklerde noter onayı ve ardından talebinize göre istenen ülkeye kaymakamlık ve valiliklerden apostil tarafımızca alınmaktadır.

İş Görüşmesine İbranice Profesyonel Tercüman

İbranice alanında iş görüşmesine veya toplantıya yada başka bir iş için İbranice çevirmene ihtiyacınız olduğunda bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Kadromuzdaki bay ve bayan konularının uzmanı tercümanlarla sizlere ardıl veya istenilmesi durumunda simultane çevirmen desteği sağlamaktayız.

İbranice Tercüme Yaptığımız Konular

İbranice’de bir çok alanda tercüme hizmeti vermekteyiz.

  • Teknik Tercüme
  • MedikalTercüme
  • TıpTercüme
  • Sözleşme Tercümesi
  • Resmi evrak ve belge Tercümesi
  • Ticari yazışmalar
  • Hukuki Tercüme
  • Bankacılık ve finans

gibi bir çok alanda tercüme hizmetimiz bulunmaktadır.

İbranice Çeviri Ücreti

İbranice tercüme için ödemeniz gereken tutarı bazı kriterleri baz alarak yaparız. Örnek vermek gerekirse diyelim İbranice tıbbi bir çeviri gelmiş olsun. Bu tercüme öncelikle hedef kaynak dil üzerinden değerlendirilir. Ardından konuş içerik ve karakteri ortaya çıkar. Sonra onay durumları yani yeminli, noterli, apostilli gibi bunlar değerlendirilir. Ardından müşteri istekleri ve teslim zamanına göre bir ücret ortaya çıkar. Teslim zamanında acil istenen İbranice çeviri ile standart zamanda teslim olan tercümenin ücreti aynı olmaz.

İbranice Tercüme İbranice tercüme için İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası'ndaki ofislerimizde yeminli tercüman imzalı, noter onayı ve apostil hizmeti tamamlanmış şekilde çeviri desteğine devam ediyoruz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.