Kartal Tercüme Bürosu

Kartalda Yeminli Tercüme

Kartal’da tercümeye ihtiyacınız mı var? Adresiniz www.tercumeofisi.com olmalı. Sitemize girerek ev veya ofisinizden dışarı çıkmadan istediğiniz dilde tercüme hizmeti alabilirsiniz. Kartal tercüme bürosu olarak 7/24 mail, cep ve sabit telefon sitemizdeki canlı destek hattı üzerinden tercüme desteği alabilirsiniz.

Mahkeme Evrakları Yeminli Tercüme

Kartal denilince akla Anadolu Adliyesi ve Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi gelmektedir. Hastane veya adliyeler için yapılan tercümeler genellikle yeminli tercüman imzalı olarak istenir. Yeminli tercüme için mahkeme evrakları istenilen dile tercüme edilir. Sonrasında çeviri için yeminli tercüman imza atarak tercümeyi doğru yaptığını beyan eder ve evraklar yeminli çeviri olarak istenilen makama sunulur.

Kartal'da Noter Tasdikli Tercüme

Bu sorunun cevabı hayli basittir. Yapmanız gereken elinizdeki telefon, tablet veya bilgisayardan sitemize girerek tercüme ve noter tasdiki istediğiniz evrakları bize ulaştırmak sonrasında ekibimiz önce istenen diller arasında çeviri ardından noter onayı yaparak evraklar sizlere ulaştırılmaktadır.

Tıbbi Raporun İngilizce Tercümesi ve Apostilini Siz Yapabilir Misiniz?

Tercümede bilinmesi gereken çeviri, noter ve apostil gibi üç tane resmi onay tarafımızca Kartal tercüme bürosu olarak yapılmaktadır. Apostil tercüme yapıldıktan sonra noter onayı olmadan alınmaz. Apostil ancak Türkçe evraklara tercüme öncesi alınır. Apostil konusunda daha fazla ayrıntı için proje ekibimizle temasa geçebilirsiniz. Kaymakamlık ve valiliklerden apostil tarafımızca alınır.

İhracat Belgelerime Konsolosluk İçin Çeviri Gerekiyor

Genelde şirketlerimizin ana istekleri yurt dışı pazarlarda kullanacakları tercümelerle ilgilidir. Bu anlamda ofisimiz sizlerden gelen talepler doğrultusunda ticaretiniz için veya bir başka ülkede eğitim, panel vb. işler içinde yapacağınız davetlerde firmamız sizlere konsolosluk evrakları hazırlamada deneyimli tercüman ve editör ekibi ile sorunsuz işler çıkarmak için tercüme desteği sağlamaktadır. Konsolosluğun istediği evraklar tercüme edildikten sonra ilgili konsolosluktan randevu alınarak evrak başı ücret ödeme karşılığında evraklarınıza onay alabilirsiniz. Konsolosluk ve ilgili Elçilik adresleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Pasaport ve Diploma Tercümesi Ücreti

Tercüme Ofisi olarak öğrenci, öğretmen, okutman, üniversite görevlisi, polis, asker, sağlık çalışanı, doktor hemşire gibi emekçi ve ülkemize hizmet veren sektörlerde çalışanlara Kartal çeviri ofisi olarak %10 indirim yapıyoruz. Aradığınızda veya mailde bu mesleklerden olduğunuzu beyan etmeniz durumunda indirimi hemen alıyorsunuz. Pasaport tercümesi genelde evrak belge tercümelerinde sabit fiyatlar uygulanır. Burada ekstrem dillerde fiyatlar yükselir. İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça gibi dillerde fiyatlar bir birine denktir. Diploma tercümesi içinde bu konu geçerlidir.

Tercüme Ofisine Kartal’da Nasıl Ulaşacağım

Kartal’da hizmeti ayağınıza getirdik. Kartal veya başka bir yerdesiniz ofisimize tercüme isteği göndermek çok basit.

  • Telefon, tablet veya bilgisayardan mail göndererek info@tercumeofisi.com
  • Sitemize girerek canlı destek hattı üzerinden dosya göndererek
  • Cep telefon numaramıza whatsapp’dan ilgili evrakın fotoğrafını çekerek göndermek
  • Yüklü dosyalarınızda we transfer veya FTP adresimize gönderim yaparak

Son olarakda bunların hiç birisi yoksa proje ekibimize danışarak hizmet alabilirsiniz.

Kartal'da Online Yeminli Tercüme Ücretini Nasıl Öderim?

Kartal ilçemizde sizlere yeminli tercüme desteği veren büromuzdan hizmet alabilirsiniz. Yeminli tercüme hizmeti almak için sitemize giriş yaptıktan sonra evrak yükle veya metin gir sekmesinden evraklarınızı yükleyerek dilediğiniz dil seçimi ve uzmanlık seçimini yapın ardından yeminli tercüme sekmesini işaretleyin EFF, Havale ve Kredi Kartı ile ödeme yaparak çevirinizi başlatın. Kartal'da yeminli tercüme hizmeti almak için ofis aramanıza gerek kalmadan evinizden iş yerinizden siparişi verin tercüme ayağınıza gelsin.

Kartal’da Çeviri Yaptıracağım Ödemesi Nasıl Olacak

Tercüme yapıldı ödeme kısmına geçildi ofisimiz bir çok alternatifle sizlere destek vermektedir.

  • EFT- Havale
  • Kredi kartı ile sitemizden ödeme
  • Posta Hesabı ile

ödeme yapabilirsiniz. Ödeme sonrası tercümelerin teslimi ister kargo ister maille tarafınıza ulaştırılır.

Kartal Tercüme Bürosu Kartal'da tercüme bürosu mu arıyorsunuz? Yeminli tercüman imzalı, noter tasdikli ve apostilli çevirinin merkezindesiniz. İster mail ile istersenizde sitemizden online olarak çeviri teklifi alabilir ödeme sonrası tercümenizi yaptırabilirsiniz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.