Katalanca Tercüme

Katalanca aslında İspanya’da çok kullanılan bil dil olsa da resmi olarak Andorra Devleti’nin resmi dilidir. Genelde İspanya’nın bölgesi olarak bilinen Katalonya’da konuşulsa da böyle bir gerçekte söz konusudur. Katalanca tercüme genelde Andorra ve Katalonya Bölgesi ile yapılan ticari ve eğitim vb. durumlarda kullanılan çeviri dilidir.

Katalanca Çeviriye İlgi Artıyor

Barcelona futbol takımı ile birlikte Katalonya’nın ismi her yerde anılır ve büyük bir ilgi uyandıran bir durum ortaya çıkmıştır. Hal böyleyken Katalanca çeviriye de talep bir hayli olmaya başladı. Bir çok ülke özerk bölge ile bağlantıya geçerek ticaret hacmi oluşturunca arada Türkçe Katalanca çeviri gibi bir çok çeviri isteği ortaya çıktı.

24 Saat Online Katalanca Tercüme Sizi Bekliyor

Türkiye'de tercüme sektörüne ışık tutan "Tercüme Ofisi"miz sizlere 24 saat kesintisiz tercümeyi Katalanca dilinde de vermektedir. Sitemize girerek evrak yükleyip dilleri seçip ardından varsa uzmanlık belirterek tercümenin hangi onaylarda olması geretiğini tuşlayın (yeminli-noterli-apostilli) ardından özel istekleriniz ve kargo seçeneğine bakın EFT, Havale ve Kredi kartı ile ödeme yaparak çevirinizi başlatın. 24 saat kesintisiz tercümenin adresindesiniz.

Katalanca Yeminli Tercüme Nasıl Yapılıyor?

Katalanca diline veya o dilden dilimize yapılacak bir tercüme talebi olmuş olsun. Burada tercüman çeviriyi yapar. Sonrasında yaptığı tercümeyi doğru yaptığını beyan ederek imzalar bu çeviriye yeminli Katalanca tercüme denir. Katalanca dilinde yeminli tercüme hizmetlerimiz de Katalanca Türkçe çeviri, Türkçe Katalanca tercüme ve Katalanca İngilizce çeviri hizmeti mevcuttur.

Katalanca Noter Onaylı Evrak Çevirisi Yaptırabilir Miyim?

Katalanca evrak tercümesi yapan ofisimiz istediğinizde tüm belgelerde evrak çevirisi yapmaktadır. Katalanca ’da noter onayına ihtiyaç duyduğunuzda “Tercüme Ofisi” ile bağlantıya geçmeniz yeterli olacaktır. Noter onayları sayfa başı olarak 157 TL’den başlayan fiyatlarla yapılmaktadır. Net noter ücretleri için ofisimizle bağlantıya geçebilirsiniz.

Katalanca Tercümenin Sayfası Kaç Para Tutar?

Tüm dillerde olduğu gibi Katalanca’da da fiyat müşterilerimizin ilk sordukları şeydir. Fiyatlandırma yapılırken önce kalite anlayışımız ile şu kriterlere bakarak fiyat veririz.

  • Katalanca olacak belgenin çevrileceği dil yani kaynak hedef dil
  • Çeviri yapılacak belgenin içeriği nedir?
  • Kelime veya karakter sayısı
  • Onay istenmesi yani yeminli, noterli, apostilli
  • Müşteri isteği ve teslim süresi çeviri fiyatı için ana kriterleri oluşturur.

Katalanca tercüme için net fiyatları ofisimizden öğrenebilirsiniz.

Katalanca Tercüme Katalanca yeminli noter onaylı ve apostilli tercümeyi 24 saat kesintisiz alabileceğiniz tercüme ofisimiz sizleri bekliyor.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.