Kaynarca Tercüme Bürosu

Kaynarca’da tercümeye mi ihtiyacınız var. Beykoz Kaynarca mahallesinde tercüme bürosu aramanıza gerek yok. Eğer internete telefon, bilgisayar veya tablet ile bağlanabiliyorsanız çeviri ofisini ayağınıza kadar getirdik. Kaynarca tercüme bürosu olarak sizlerin hizmetindeyiz.

Kaynarca’da Yeminli Tercüme Hizmeti

Kaynarca mahallemizde hangi dilde olursa olsun evraklarınıza yeminli tercüme gereksinimi varsa ofisimiz hizmetinizde. Evraklar bize ulaştıktan sonra yeminli çevirisi tarafımızca yapılarak noter yeminli tercümanlar tarafından belgeler imzalanarak sizlere teslim edilir.

Vekaletname Tercümesi ve Noter Tasdiki Yapılması

Kaynarca’da diyelim ki vekalet işiniz var. Noterden aslını çıkardınız bunun çevirisine ve noter onayına ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu durumda vekaletname tercümesi tamamlanır sonra evrak gerekli kontrollerden geçerek noter tasdikine sunulur. Bu işleme noter onaylı tercüme denir.

Tercüme’ye Apostil ve Konsolosluk Onayları

Kaynarca’da şahıs veya firma fark etmez eğer evraklarınıza apostil ve konsolosluk onayı da isteniyorsa ofisimiz bu konu da da sizlere destek olmaktadır. Apostil onayı için kaymakamlık ve valilikten destek alınırken konsolosluk onayları ise hangi ülkeye evrak teslim edecekseniz o ülkeden alınmaktadır. Bu durumlarda ofisimizle bağlantıya geçerek istediğiniz ülke için evraklar eksiksiz hazırlanır ve sorunsuz onay almanız tarafımızca sağlanır.

Kaynarca’da Çeviri Hizmeti

Kaynarca tercüme büromuzdan çeviri hizmeti almak için.

  1. Online sipariş sekmesini tıklayın
  2. Belge yükle veya metin girin bölümünden çevirisini istediğiniz evrakları sisteme yükleyin.
  3. Dil ve uzmanlık seçiniz
  4. Yeminli , noterli ve apostilli belirtiniz.
  5. Özel notlarınızı giriniz (kargo isteğinizi belirtiniz)
  6. Çıkan tercüme bedelini ödeyiniz (EFT, Havale ve Kredi Kartı)

İle ödemenizi yaparak hızlıca hizmet alabilirsiniz. Ayrıca;

  • Mail
  • Telefon
  • WhatsApp
  • Skype

gibi yolları da kullanarak çeviri desteği alabilirsiniz. Kaynarca tercüme ofisi olarak yazılı, sözlü ve simültane tercüme hizmeti tarafımızca sağlanmaktadır.

Kaynarca Tercüme Bürosu Kaynarca tercüme bürosu; kaliteli ve online aynı zamanda kredi kartı ile ödeme imkanı sunan tek çeviri ofisi.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.