Makedonca Tercüme

Makedonya ve Makedonca tercüme bize hem dil olarak hem de ülke olarak çok yakın ve tarihi bağlarımızın olduğu bir dildir. Makedonca çeviri alanında gerek Osmanlı sonrası orada kalan soydaşlarımız gerekse de Makedonlarla devam eden ikili ilişkilerimizle Türkçe Makedonca ve Makedonca Türkçe alanında çeviri hızlana gelmiştir.

Makedonca Yeminli Tercüme Nasıl Yapılıyor?

Makedonca dilinde çeviri istekleriniz "Tercüme Ofisi"mizin Makedonca yeminli tercümanlarınca yapılmaktadır. Burada ister Türkçe Makedonca İsterseniz de Makedonca Türkçe çeviri talebiniz geldikten sonra yeminli tercümanlarımız tercümeyi tamamlar ve sonrasında tercüman çeviriye imzasını atar ve yeminli tercüme bürosu kaşesi ile yeminli Makedonca evrak çevirisi sizlere ulaşır. Tercümelerde ilk onay ve büro onayı yeminli tercüman onayıdır.

Noter Onaylı Makedonca Çeviri İstekleri

Tercümelerde ikinci onay ve devlet onayı olarakta Makedonca noter onaylı tercüme gelmektedir. Yeminli tercümanlar tarafından yapılan çeviriler tarafımızca noter onaylı şekilde onaylattırılarak müşterilerimizi teslim edilir. Tercüme büromuz aynı zamanda sizlere noter onayı için online sistemimizden de destek vermektedir. Noter onaylı tercümenin yeminli tercümeden farkı Makedonca dili üzerinden bakıldığında notere ek olarak bedel ödenmesidir.

Makedonca Online Tercüme ve Apostil Hizmeti

Makedonca dilinde ofisimiz sizlere online olarak 24 saat kesintisiz çeviri hizmeti sunmaktadır. Çeviri isteklerinizi sitemize girerek evrak yükle yadan metin gir bölümünden yükleyerek dil seçimi sonrası ister yeminli Makedonca online tercüme, ister noterli online Makedonca çeviri yada apostilli Makedonca çeviri taleplerini seçerek her 3 şık içinde hizmet alabilirsiniz. EFT, Havale ve Kredi Kartı ödemesi ile süreçi tamamlayabilirsiniz. Mesai içi dışı demeden online Makedonya apostil hizmetini de online üzerinden evraklarınıza almanız mümkün.

Makedonca Çevirileri Kimler Yapıyor?

Tercüme yaptırmak isteyenler ücret ve çeviri kalitesi ile ilgili kafalarında soru işaretleri olur. Bu anlamda bizlerde sitemizden bilgi vererek azda olsa kafalardaki soru işaretlerini kaldırmayı hedefliyoruz. Makedonca dilene veya Türkçe’ye tercüme yapılırken ana dilde çevirmenlerle çalışıyoruz. Ayrıca işin uzmanlığına göre tercüman seçerek iş paylaşımı yapmaktayız. Tercümanlarımız alanlarında en az 5 yıllık deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Makedonca Noterli Diploma Tercüme

Makedonya’da eğitim almak istiyorsunuz. Başvurduğunuz okul diplomanızı Makedonca çeviri ve noterli olarak istedi. Yapmanız gereken bizimle bağlantıya geçmek ve kısa sürede işinizi halletmek olmalı. Sizden mail geldikten sonra önce çevirisi ardından noter onayı sayfa başı ücretler notere ödenmek koşulu ile yapılır ve sizlere teslimi sağlanır.

Makedonca Pasaportu Tercüme

Türkiye’de pasaportunuzla bir işlem yapacaksınız bu kez tam tersi Makedonca’dan Türkçe’ye tercüme hizmeti almanız gerekir. Bu durumda da ofisimiz sizlere kısa sürede yardımcı olarak ister yeminli tercüman imzalı ister noter tasdikli veya apostilli olarak çeviriyi tarafınıza teslim eder.

Makedonca’da Noter Ücretleri Nasıl Hesaplanıyor?

Makedonca dilinde noter fiyatları şöyle hesaplanır. Noterler genelde sayfa başı ve sayfadaki satır sayısına göre fiyat çıkartır. Bu fiyatlar tercüme ücreti dışındadır. Tercümeli evraklarınıza noter talep ettiğinizde bu fiyatları ödemek zorunda kalırsınız. Ortalama 157’den başlayan sayfa başı fiyatlar mevcuttur.

Makedonca Türkçe’de En Fazla Talep Alan Çeviri Belgeleri

 • Pasaport
 • Diploma
 • Vekaletname
 • Sabıka kaydı
 • Doğum belgesi
 • Evlilik evrakları
 • Sigorta poliçesi

gibi genel evraklar bu yönde en fazla talep alan belgelerdir.

Türkçe’den Makedonca’ya Acil Çeviri

Acil çeviri veya hızlı tercüme nasıl söylersek söyleyelim sizlere bir tercüme gerekli olduğunda elimizden gelen maksimum gayreti gösterip çeviri işleminizi sonuçlandırmak için proje ekibimizle hizmetinizdeyiz. Bu durumlarda bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Makedonca Tercüme ve Tercüman Ücretleri

Makedonca alanında bir çok firmaya hizmet veren ofisimiz yazılı Makedonca tercümede şu bilgilere göre ücretlendirme yapar.

 1. Kaynak ve hedef dil
 2. Tercüme konusu ve içeriği
 3. Karakter veya kelimesi
 4. Yeminli, noterli ve apostilli olması
 5. Teslim zamanı
 6. Müşteri istekleri
 7. Tasarım gereksinimi

vb. ayrıntılara göre yazılı alanda çeviri ücreti ortaya çıkar. Sözlü ve simultane Makedonca tercüme ücretleri içinse şu bilgilere bakarız.

 1. Tercümenin yeri
 2. Konusu içeriği
 3. Ardılda tercüman kaç kişiye hizmet verecek
 4. Simultanede kaç konuşmacıyı tercüme edecek
 5. Kaynak ve hedef dil
 6. Süresi zamanı

vb. ayrıntılar dikkate alınarak simultane veya ardıl Makedonca tercüme ücreti tarafınıza bildirilir. Daha fazla ayrıntı için proje ekibimiz 7/24 hizmetinizde.

Makedonca Tercüme Makedonca tercümede ofisimizden online olarak 24 saat Türkçe Makedonca, Makedonca Türkçe ve Makedonca İngilizce yeminli ayrıca noter onaylı tercüme hizmeti sizi bekliyor.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.