Mecidiyeköy Tercüme Bürosu

Mecidiyeköy’de Tercümeye İhtiyacınız mı var? Tercüme ihtiyacı sadece sanıldığı gibi kurum veya kuruluşların ihtiyacı olan bir durum değildir. Yurt içi veya yurt dışı için yapacağınız işlemlerde tercümeye şahıs olarak ta ihtiyacınız olabilir. Tüm bu şartları göz önünde bulunduran ofisimiz yeminli tercüman ekibi ile sizlere Mecidiyeköy tercüme bürosu ile hizmet vermeye devam ediyor. Hizmetlerimizden yararlanmanız için makalemizin devamını okuyarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pasaportumu Tercüme Ofise Gitmeden Tercüme Yaptırabilir miyim?

Genelde şahıslar belge veya evrak üzerinden tercüme talebinde bulunurlar. Bizlerde firma ve şahısların talebini göz önüne bulundurarak çeviri için sizlere kolaylık olsun diye yeni teknolojik gelişmeleri bünyemize kattık. Ofisimize gelmeden tercüme hizmeti almak için aşağıdaki çözümlerimizi kullanabilirsiniz. Pasaport örneğini tamamlamak gerekirse evrakın resimli sayfası bize mail whatsapp veya kargo ile ulaştıktan sonra çevirisi tarafımıca yapılabilmektedir.

Mecidiyeköy'de Online Tercüme Hizmeti Veren Ofis

Online tercüme hizmeti çok kullanılan ama aslında herkesin net olarak bilgisi olmadığı bir konudur. Açıklamak gerekirse online olarak İnternet üzerinden tercumeofisi.com adresine girerek elinizdeki dokümanı sistemimize yüklüyorsunuz. Sonrasında sistem size orada belirttiğiniz yeminli tercüme, acil tercüme, profesyonel tercüme veya akademik çeviri gibi başlıklar sonunda kaynak ve hedef dil üzerinden bir fiyatlandırma vermektedir. Ortaya çıkan tercüme ücretini yine online olarak ister kredi kartı ister banka eft veya havale yolu ile ödeyerek siparişinizi tamamlıyorsunuz. Tercüme için yeminli, noterli, apostilli veya konsolosluk onaylı gibi onaylardan isteğiniz varsa proje ekibi bu bilgilere göre evrakınızı hazırlayarak tarafınıza iletir. Ayrıca tercüme için özel istekleriniz varsa onlarda proje ekibince değerlendirilir ve istekleriniz yerine getirilir. 24 saat Mecidiyeköy tercüme büromuzdan online tercüme desteği alabilirsiniz.

Mail Göndererek Tercüme

Çeviri isteğiniz var ofise gidecek zamanınız yok hemen tercumeofisi.com sitemize girerek elinizdeki evrakı mail atıyorsunuz ve çeviri talebinde bulunuyorsunuz. Sizden gelen mail ve isteklere göre proje ekibi tercümenizi sınıflandırarak önce tercüme ücret bilgisini sizlerle paylaşır. Ardından sizden gelen onay sonrası çeviri için start verilir ve tercüme gerekli aşamalardan geçerek tarafınıza önce mail ardından isteğiniz olursa ıslak imzalı şekilde kargo ile sizlere ulaştırılır.

WhatsApp ile tercüme

Günümüzde en çok tercih edilen yöntemlerden bir tanesi de whatsapp üzerinden tercüme hizmeti almaktır. Bir tercümeye gereksiniminiz oldu. Hemen cep telefonunuzu veya ipad vb. cihazlarla elinizdeki dokümanın fotoğrafını çekiyorsunuz ardından bizlere yine whatsapp numaramıza gönderiyorsunuz. Sizden gelen tercüme evrakı ekibimizce kontrol edilerek 5 dakika içinde sizlere tercüme ücreti, teslim süresi, yeminli tercüman fiyatı ve noter onay ücreti gibi temel konularda bilgi verilmektedir. Böylece çok daha hızlı bir şekilde çeviri hizmeti almış oluyorsunuz.

Canlı destek hattı üzerinden çeviri

Sitemize girerek bizlerle hem tercüme hakkında fikir alışverişinde bulunabileceğiniz gibi hem de sohbet ettiğimiz sitemizdeki canlı destek görüşmesi üzerinden bizlerle dosya paylaşımında bulunabilirsiniz. Bu sayede bir yandan sorularınıza cevap bularak diğer taraftan da çeviri ücretini kaynak ve hedef dil üzerinden almış olursunuz.

Belgeleriniz için telefondan fiyat bilgisi

Belge tercümesi yaptıracaksınız ve acil piyasa araştırmasına ihtiyacınız var. İster sabit telefon ister cep telefonumuz üzerinden bizleri arayarak standart belgeler hakkında çeviri ücret bilgisi alabilirsiniz. Standart belgeler derken pasaport, nüfus kayıt örneği, adli sicil kaydı, diploma ve ikametgah gibi vb. belgeleri içerir.

Havale İle tercüme ödemesi

Tercüme hizmeti almaya karar verdiniz sitemize girerek banka hesap numaralarımıza çeviri hizmeti için havale ile ödeme yaparak tercüme işlemini başlatabilirsiniz.

Eft ile çeviri ödemesi

EFT ile internet bankacılığı kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Ödeme dekontu mailimize düştükten sonra talep ettiğiniz çeviri işlemine başlanır. Belirtilen teslim tarihinde de çeviriniz tamamlanır.

Kredi kartı ile çeviri yaptırmak

Tercumeofisi.com sitemize girerek kredi kartınızla tercüme ödemesi yaparak çeviri hizmeti alabilirsiniz. Teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak hizmet almak için tercüme büromuza bekliyoruz.

Postane’den çeviri ücreti ödeme

Sitemizden hizmet aldınız ödeme yapmak için interneti kullanamıyorsunuz yakınınızda banka yok. O zaman en yakın PTT şubesine giderek hesabımıza çeviri ödemesi yapabilirsiniz.

Tercümem yeminli olsun

Eğer alacağınız çeviri hizmeti yeminli olsun talebiniz var ise çeviri için sitemizden ilgili yeminli tercüme veya yeminli tercüman bölümünü seçerek çevirinizin yeminli olmasını isteyebilirsiniz.

Çevirim Noter Onaylı Olması Gerekiyor

Tercüme sonrası noter onayı almak için çevirinin hedef ve kaynak dil üzerinden kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu kontroller sonrası çevrilen belgelerin noter fiyatları hesaplanarak sizlere noter ücreti bildirilir.

Tercüme için apostil hizmeti almak istiyorum

Tercümeyi yaptırtınız noter onayı yapıldı. Ardından apostil talebi geldi. Bizlere bu konuda ister site üzerinden ister diğer iletişim araçlarından ulaşarak çevirilerinize kaymakamlık veya valilikten apostil aldırabilirsiniz. Apostil ücretleri için iletişime geçmeniz yeterlidir. Mecidiyeköy tercüme bürosu olarak 24 saat bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Mecidiyeköy Tercüme Bürosu İletişim

Mecidiyeköy Tercüme Bürosu Mecidiyeköy Tercüme Bürosu hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize Almanca, İngilizce ve Fransızca başta olmak üzere tam 120 dilde tercüme hizmeti veriyoruz. Yeminli Mecidiyeköy tercüme ofisimizden online olarak EFT, Havale ve Kredi Kartı ile ödeme yaparak hızlı tercüme desteği alabilirsiniz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.