Nüfus Kayıt Örneği Tercüme

Nüfus kayıt örneği mensup olduğunuz aile bireylerinin kimlik bilgileri, ölü sağ, doğum bilgileri, evli, bekar, oturdukları adresleri gösteren resmi evraktır. Nüfus kayıt örneği tercüme işleminde genelde bu bilgilerin tercümesi yapılır ve ilgili yerlere veya talep eden kuruma sunulur.

Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği Çevirisi

Belgenin diğer bilinen ismi de vukuatlı nüfus kayıt örneğidir. “Tercüme Ofisi” olarak tüm dillerde Türkçe’den hizmet vermekteyiz. Yabancı dillerden Türkçe’ye bu yönte talep olması durumunda da vukuatlı nüfus kayıt örneği çevirisi yapmaktayız.

Nüfus Kayıt Örneğini Tercüme Yaptırmak İçin Nereden Alabiliriz?

Nüfus kayıt örneğini bağlı bulunduğunuz il veya ilçe nüfus müdürlüklerinden kimliğinizi ibraz ederek alabilirsiniz. Nüfus kayıt örneğini aldıktan sonra tercümesi için ofisimize tüm dillerde başvurabilirsiniz.

Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneğinin İngilizce’ye Çevirisi

Ülkemizde istatiksel olarak resmi belge tercümelerinde ilk beş sıra içinde yer alan nüfus kayıt örneği en fazla İngilizce diline tercüme edilmektedir. Genelde talepler Türkçe’den İngilizce’ye nüfus kayıt örneği tercümesi şeklindedir. Bunun ana nedeni İngilizce'nin pek çok yerde resmi işlemlerde kullanılmasıdır.

Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi Nerelerde Kullanılır?

Türkiye’deki kullanıma baktığımızda;

 • Resmi başvurularda
 • Miras işlemlerinde
 • İş başvurularında istenir. Yurt dışı için ise yine
 • Farklı ülkede kurum ve kuruluşlara yapılan başvurularda
 • İş başvurularında
 • Okul kayıtlarında

Bazı durumlarda vize işlemleri için tercümesi istenebilir.

Nüfus Kayıt Örneğimi Almanca Yeminli ve Noterli Yaptırmak İstiyorum

Nüfus kayıt örneği ister Almanca veya farklı dillerde de tarafımızca yapılmaktadır. Evrak bize ulaştıktan sonra çevirmen tercümesini yapar kontrolden sonra tercüme yeminli olarak hazırlanır. Evraklarda en önemli konu isim ve tarihlerin doğru şekilde kontrolüdür. Yapılacak en küçük hata sonrasında işlemi yeniden yapmaya kadar götürür. Tercüme ofisi olarak tüm dillerde yeminli nüfus kayıt örneği çeviri hizmeti sunmaktayız. Vukuatlı nüfus kayıt örneğinin tercüme sonrası noter onayına gelince noter sayfa başı olarak en düşük 157 TL ücret almaktadır. Elinizdeki evrakın yoğunluğuna göre bu fiyat değişebilir.

Nüfus Kayıt Örneğini Çeviren Tercüme Bürosu

Her türlü resmi evrak tercümesinde yeminli ve noterli hizmet veren çeviri büromuz vukuatlı nüfus kayıt örneği tercümesinde de tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi Ne Kadar Tutar?

Vukuatlı nüfus kayıt örneği tercümesi için evrak bize ulaştığında

 1. Kaynak dil ve hedef dil
 2. İçerik
 3. Karakter sayısı
 4. Onay istenmesi
 5. Teslim süresi

gibi kriterlere bakarak çeviri için tercüme ücreti bildiririz. Ayrıntılı yeminli nüfus kayıt örneği tercüme fiyatları için iletilişime geçmeniz yeterlidir.

Nüfus Kayıt Örneği Tercüme Nüfus Kayıt Örneği Tercümeleri genelde okul kayıtları vize başvuruları gibi durumlarda istenmektedir. İster yemin dediğimiz tercüman imzalı veya talebinize göre noter onaylı olarak çeviri hizmeti alabilirsiniz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.