Sırpça Tercüme

Sırpça ülkemizde son yıllarda ciddi bir talep gören ivme kazanan bir dildir. Sırpça tercüme talepleri son dönemde ciddi oranda artmış özellikle eğitim ve turistik geziler ve iş adamlarımızın bu ülkeye ilgisi bu dile yani Sırpça çeviriye ihtiyacın daha da artacağının göstergesi.

Sırpça Tercüme Hizmeti

Sırpça çeviri Türkçe’den Sırpça’ya veya Sırpça’dan Türkçe’ye olarak genelde yapılan tercümelerdir. Bunların dışında çapraz tercüme diye adlandırdığımız Sırpça İngilizce veya tersi tercümede ofisimizde yapılmaktadır. Sırpça çeviride her dilde olduğu gibi ana dilde deneyimli çevirmenlerle çalışmaktayız. Konu ve uzmanlık alanına göre çevirmenler belirlenir ve tercüme işleminiz başlatılır.

Sırpça Diploma Yeminli Tercüme

İstemek sizden yapmak bizden. Sırpça veya Türkçe fark etmeksizin tüm belgelerde olduğu gibi diploma tercümelerinde de yeminli tercüme hizmeti vermekteyiz. Yeminli tercüme çevirmen tercümeyi bitirdikten sonra kendi imzasını atar ve evrakı doğru çevirdiğini beyan eder. Buna Sırpça yeminli diploma tercümesi deriz.

Sırpça Noter Onaylı Pasaport Tercüme

Türkiye'nin her yerine hizmet veren ofisimiz Sırpça noterli pasaport çevirisi istediğiniz de de yanınızda. Tercüme sonrası noter işlemleri yapılır sonrasında çeviriniz adresinize teslim edilir. Noter ücreti tercümeden ayrıdır. Devletin belirlediği rakamlara göre noter onayı ücreti ortaya çıkar. Sayfa başı olarak noter ücretleri en düşük 96 TL olarak fiyatlandırılır. Tam noter ücreti için proje ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Sırpça Apostil ve Konsolosluk Onayı Nasıl Alınır?

Önce isterseniz apostili açıklayalım. Apostil onayı tercümeli evraka alabilmek için önce yeminli ardından noterli son olarakta kaymakamlık ve valiliklerden apostil alınır. Konsolosluk onayı ise tüm bu işlemlerden sonra yapılan tercümeler için konsolosluktan randevu alınır. Randevu günü ve saatine göre yine belli bir ücret karşılığında sayfa başıdır konsolosluk ücretleri evraklarınıza onay alabilirsiniz. Apostil onayı ücretsiz konsolosluk ücretli bir işlemdir.

Sırpça Çeviride Belli Başlı Evraklar

  • Pasaport
  • Diploma
  • Transkript
  • Vekaletname
  • Vize evrakları
  • Sabıka kaydı
  • Sağlık raporu

gibi benzeri güncel kullanımı yaygın evraklar genelde talep gören çeviri belgeleridir. Evrak dışında Sırpça’da sözleşmeden tekniğe, makaleden tıbba kadar bir çok konuda hizmet vermekteyiz. Sırpça seslendirme, deşifre, alt yazı ve dublaj hizmetlerimiz için bağlantıya geçebilirsiniz.

Sırpça Acil Çeviriniz Var Nerede Yaptıracaksınız

Tercüme Ofisi aramanıza gerek yok. Tercüme bürosunu ayağınıza getirdik. Acil veya diğer ihtiyaçlarınızda her daim yanınızdayız. İster sitemizde online olarak evraklarınızı yükleyerek fiyat alın. İsterseniz de mail, whatsapp, canlı destek hattı veya elden ulaştırın hızlıca harekete geçerek önce tercüme ardından kontrol aşaması ve onaylardan sonra Sırpça acil çeviriniz sizlere teslim edilir.

Sırpça Tercüme’de Çalıştığımız Noterler

Sırpça çeviri taleplerinizde tüm Türkiye’ye hizmet veren ofisimiz Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere Beyoğlu 3. Noter, Üsküdar 17. Noterlik ve Kadıköy 11. noter ile çalışmaktadır.

Online Sırpça Yeminli ve Noter Onaylı Tercüme Nasıl Yaptırabilirim?

Sırpça dilinde ofisimizden dilediğiniz saat ve anda 24 saat kesintisiz ister Sırpça yeminli tercüme isterseniz de noter onaylı Sırpça çeviri hizmeti alabilirsiniz. Yapmanız gereken sitemize girerek online sekmemizden çeviri evraklarını yüklemek ve adımları takip ederek 30 saniye içinde EFT, Havale ve Kredi Kartı ile ödeme sonrası noter onaylı tercümeniz başlayacaktır.

Sırpça Tercüme Ücretleri

Sırpça tercüme ücretleriniz 3 kalemde açıklayabiliriz.

  • Yazılı Sırpça tercüme:kaynak hedef dil, konu içerik, karakter sayısı, onay durumları, teslim süresi ve müşteri isteklerine göre çeviri fiyatı tarafınıza bildirilir.
  • Sırpça sözlü tercüme: Burada yazılı dışında birebir konuşma tercümesi ortaya çıkar. Burada da tercümenin yapılacağı yer, saati, günü, konusu, kaç kişiye hizmet verileceği, şehir içi dışı gibi konulara bakılarak Sırpça yeminli tercüman ücreti ortaya çıkar.
  • Sırpça simultane çeviri: Diğerlerinden farkı simultane yani eş zamanlı tercümenin kabin içinde yapılmasıdır. Burada da katılımcı çeviri konusu kaç saat veya gün süreceği yeri gibi temel bilgilere bakarak ortaya bir fiyat konulur.

Müşterilerimizin değerli onayları sonrası çevirmenlerimiz sizlere hizmet vermeye başlarlar.

Sırpça Tercüme Sırpça Tercüme konusunda 15 yıldır hizmet veren firmamız, ana dili Sırpça olan tercümanlarımızla siz değerli müşterilerine hizmet vermekten memnuniyet duyar. Yeminli tercüman imza ve kaşeli, noter onaylı ve apostilli Sırpça tercüme desteği burada.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.