Şişli Tercüme Bürosu

Şişli gerçek anlamda bir yabancı sorsa İstanbul’un kalbi neresidir diye verilecek ilk cevap Şişli olur. İstanbul’un her noktasına rahat ulaşım bir çok ticaret kuruluşunun konumlandığı merkezlerden olan Şişli’de bizlerde “Tercüme bürosu” olarak ofisimizi açarak sizlere yıllardır Şişli tercüme bürosu olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Şişli Çeviri Ofisi’nden Alabileceğiniz Hizmetler

 • Yeminli tercüman imzalı tüm dillerde tercüme
 • Noter onaylı tüm dillerde çeviri
 • Noter sonrası kaymakamlık ve valilik onayı yani apostil hizmeti
 • İsteğini doğrultusunda konsolosluk onayı tüm ülkelere

Bu ve benzeri hizmetler firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Şişli tercüme şirketi olarak ayrıca;

 • Sözlü tercüman
 • Simultane tercüman
 • Hizmeti de toplantı ve konferanslarda sizlere sağlamaktayız.

Şişli’de Yeminli Diploma Tercümesi

Şişli tercüme büromuza bir çok tercüme talebi gelmektedir. Genel taleplerden bir örnek vererek sizlere “yeminli tercüme” ne demektir bunu açıklayalım. Evrak bize ulaştıktan sonra tercümanımız tarafından çevirisi istenen dile yapılır. Ardından çevirmenimiz Bu tercümeyi ıslak imzalı olarak imzalar. Sonrasında tercüme ofisi kaşeleri ile birlikte tercümenin size teslim edilmesine yeminli diploma tercümesi diyoruz.

Şişli’de Noter Onaylı Tercüme Ne Kadara Olur?

Şişli’de Beyoğlu 3. Noterle çalışan ofisimiz sizlere tüm evraklarınızda noter onayı sunmaktadır. Dilediğiniz dilde noter onayı için ofisimizle bağlantıya geçebilirsiniz. Tercüme bir evraka yapıldıktan sonra eğer noterli istenirse ofisimiz tarafından noteri yaptırılıp daha sonra sizlere noterden ücret bilgisi alınıp iletilir. Onayınız sonrası noter tasdiki evrakınıza tarafımızca yapılır.

Şişli’de Tercümeli Evraka Kaymakamlık Onayı

Tercüme yaptırdınız sonrasında sizden noter tasdiki istendi ve son olarakta apostil almanız gerekiyor. Dilerseniz tüm bu işlemleri sizler için ofisimiz yapmaktadır. İster kaymakamlıktan isterseniz de valilikten apostil tarafımızca alınmaktadır.

Evraklarınıza Sizin Yerinize Konsoloslok Onayı Alıyoruz

Evrak işleriniz var ve bu belgelerin konsolosluk onaylı olması gerekiyor. Tam burada sizlerin tercüme, noter, apostil ve konsolosluk damgaları için evraklarınızın geçmesi gereken tüm süreçleri “Tercüme Ofisi”miz sizlerin adına Şişli’deki merkez ofisimizle takip etmektedir. Şişli tercüme bürosu olarak ofisimizden her türlü onay için destek alabilirsiniz.

Şişli’de Online Tercüme ve Ücretler

Şişli çeviri bürosu olarak ofisimizden nasıl hizmet alabileceğinizle ilgili bilgi verelim.
Eğer internete erişebiliyorsanız tercüme sizin için sadece 30 saniyenizi alacak.

 1. Sitemize giriniz.
 2. Dosya yükle veya metin girerek evrakı sisteme aktarın
 3. Kaynak ve hedef dil seçimi yapınız
 4. Uzmanlık belirleyin
 5. Evrak için onay isteniyorsa belirtiniz (yeminli tercüman imzalı, noter tasdikli, apostil ve konsolosluk onayı)
 6. Sistem sizler için tutarı hesaplasın
 7. Kargo ve özel isteklerinizi belirtiniz.

Sonrasında bu işlemlerin ardından çıkan tercüme ücretini ister EFT ister Havale veya Kredi kartı ile ödeyerek çeviriniz hemen başlasın. Şişli çeviri şirketimizden tercüme almak bu kadar basit. 24 saat kesintisiz hizmet ve kaliteli çeviri için adresiniz Şişli Tercüme Bürosu olsun.

Şişli Tercüme Bürosu Şişli ilçesinde profesyonel tercüme büromuzdan hizmet almak için bizimle hemen iletişime geçin. 160 dilde noter onaylı tercüme ve uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.