Slovence Tercüme

Slovence dünyada konuşan sayısı 2 ile 3 milyon civarından olan bir dildir. Slovenya ile son dönemdeki ikili ilişkiler özellikle eğitim alanında hem oradan hem ülkemizden karşılıklı öğrenci gidip gelmesi bu dile ihtiyacı artırdı. Slovence tercüme yazıdan da anlaşılacağı gibi genel olarak bireysel evraklar üzerinden yürüyen bir dildir. Bu ikili dostluk ilişkilerinin zamanla ekonomik alana da etki etmesiyle daha büyük bir hacim ortaya çıkacaktır. Yazımızın devamında Slovence hizmetimizin detaylarını bulabilirsiniz.

Slovence Doğum Kağıdı Tercüme

İster doğum belgenizi Slovence’ye tercüme edelim ister Slovence’den Türkçe’ye çevirelim. “Tercüme Ofisi” olarak tüm resmi evrak ve belgelerinizin Slovence çevirisinde yanınızdayız. Doğum belgenizi önce tercüme ederek ardından yeminli tercüman imzası ile yeminli Slovence tercüme olarak tarafınıza teslim ederiz.

Slovence Noter Onayı

Slovence evraklarınızı tercüme ettik yeminli hazırladık ardından vereceğiniz kurum noter tasdikli olsun istedi. Adresiniz Tercüme Ofisi olmalı. Slovence’de noter tasdikli tercüme hizmetimizle yanınızdayız. Kadıköy 11, Beyoğlu 3. Noterliği ve Üsküdar 17. Noterliklerinde Slovence noter onayı tarafımızca yapılmaktadır. Noter onayı sayfa başı ücretlendirilmektedir.

Slovence Apostil ve Konsolosluk Onayı

Slovence evraklarınızı tercüme ve noter tasdiki yaptırdınız. Ardından apostil gerekli. Bulunduğunuz kaymakamlık ve valiliklerden apostil alabilirsiniz. Apostil ücretsiz bir işlemdir. Ofisimizden talep etmeniz durumunda işlem ücreti talep edilir. Konsolosluk onayı ise bir üst onaydır. Önce randevu alınıp evraklarınızı tercüme ederiz. Ardından noter ve apostil sonrası konsoloslukta yine sayfa başı ücret ödeyerek onay alabilirsiniz.

Slovence Evrak Çevirileri

Slovence dilinde evrak anlamında genel olarak pasaport, doğum belgesi, okul belgeleri (diploma, trnaskript) başarı belgesi, sağlık sigortası, banka ekstresi vb. evraklar gelmektedir.

Slovence Hızlı veya Acil Çeviri

Slovence dilinde İstanbul’da donanımlı kadrosu ile hizmet veren ofisimiz sizlere 7/24 dışında da işleriniz zamanında yetişmesi için hizmet olanağı sağlamaktadır. İster sitemizden online tercüme, ister mail, ister whatsapp veya canlı destek hattımız yada telefondan ulaşarak çeviri hizmeti alabilirsiniz.

Slovence Tercüme Ücretleri

Slovence tercüme için bize evraklarınız ulaştıktan sonra şu bilgiler çerçevesinde fiyatlandırma yaparız.

  • Slovence’den hangi dile veya hangi dilden Slovenceye
  • Konusu içeriği
  • Karakter olarak sayısı 10 bin - 20 bin gibi
  • Onaylı olması durumu (yeminli –noter tasdikli- apostilli)
  • Teslim zamanı
  • Müşteri talepleri

gibi bilgilere bakılarak yazılı Slovence için ücret verilir. Bunun dışında Slovence ardıl ve simultane çeviri içinde ofisimizle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Slovence Tercüme Slovence Tercüme konusunda 15 yıldır hizmet veren firmamız, ana dili Slovence olan tercümanlarımız ile siz değerli müşterilerine hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Slovence dilinde 24 saat hizmet alabileceğiniz tek kurum olan "Tercüme Ofisi" aynı zamanda online tercüme, yeminli ve noter onaylı olarakta sizlere çeviri desteği sunmaktadır.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.