Teşvikiye Tercüme Bürosu

Teşvikiye tercüme bürosu olarak çeviri hizmetini ayağınıza hatta evinize iş yerinize getirdik. Bizlerden tercüme desteği almak için sadece yapmanız gereken internete bağlanmak ve sonrasında 1 dakika içinde fiyat teklifi alarak çevirinizi yaptırmak. Şişli tercüme bürosu ekibimiz yaptığı organize çalışma ile sitemize girerek fiyat teklifi alabilir, aldığınız teklif için (EFT-Havale ve Kredi Kartı) ile ödeme yaparak tercümeniz dilediğiniz saat ve zamanda ister mailinize isterseniz de adresinize kargo ile ulaştırılır.

Teşvikiye’de Pasaport Tercümesi Ne Kadar?

Müşterilerimizin tercüme üzerine çok farklı soruları olmaktadır. Bunlardan bir tanesi de pasaport tercüme ücreti ile alakalıdır. Baktığımızda pasaport çevirisi her ne kadar standart olsa da dile göre tercüme ücreti farklılık göstermektedir. Tam bu noktada zaman kaybı yaşamak istemiyorsanız ofisimize gelmeden “Tercüme Ofisi” sitemize girerek hizmet alabilir ve çeviri sonrası talebiniz olursa da pasaport tercümesine noter yaptırabilirsiniz. Noter onayları ek ücrete tabidir. Noter tercümede sayfa başı, karakter ve satır sayısına göre ücret almaktadır.

Teşvikiye’de Yeminli Tercüman İmzalı Tercüme

Ofisimiz sizlere ister noter onaylı isterseniz de yeminli tercüman imzalı olmak üzere tercüme desteği vermektedir. Sizlerden tercüme için bir evrak veya doküman bizlere ulaştığında yeminli tercümanlarımız tarafından çevirisi yapılır. Ardından bu tercümeye tercüme büromuzun kaşeleri eklenir. Yeminli çevirmen ıslak imzası ile kağıdı imzalar ve bu çevirilerin sizlere teslim edilen haline yeminli tercüme denir. Tercüme bürosu olarak tüm dillerde yeminli tercüman imzalı çeviri desteği sunmaktayız.

Teşvikiye’de Apostil ve Konsolosluk Onayları Bizden

Teşvikiye mahallemizde şirket veya şahısların ihtiyacı olan konsolosluk onayları tarafımızca yapılmaktadır. Önce evraklarınızın çevirisi yapılır. Ardından noter onayları alınır. Sonrasında ise tercümenin verileceği kuruma göre ilgili ülke için kaymakamlık veya valilikten apostil alınır. Eğer apostil dışında ek olarak birde konsolosluk onayı talebi varsa bu durumda da arkadaşlarımız sizlerin adına konsolosluğun izin verdiği ölçüden onayları alıp sizlere teslim eder. Bazı konsolosluklar bireysel başvuru istemektedir.

Teşvikiye Tercüme Bürosu Her alanda uzman tercüman kadromuz ile Teşvikiye semtinde profesyonel tercüme hizmeti sunuyoruz. Ofisimize gelmeden internet üzerinden tercüme işlemlerinizin tamamını noter onaylı olarak gerçekleştirebilirsiniz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.